Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cotek napisał:

btw. istnieje tutaj coś jak w poprzednich soulsach, co pomaga w normalnym poruszaniu się po bagnach, a nie spacerowaniu przez nie ? xD

Nie wiem czy jest przedmiot typowy do szybkiego brodzenia, ale są dwa triki znane już z DS3.

 

1. Odwracasz się tyłem i ciskasz B/kółko. Postać odskakuje do tyłu znacznie szybciej, niż idzie. 

2. Skill ze sztyletów. Marnujesz FP, ale biegniesz przez bagno. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, cotek napisał:

Oj mylisz się xD

 

Oj, mi się Sekiro nie podobało, więc dość szybko postanowiłem przecizować wszystko co się dało, żeby tylko skończyć i jakie tam cyrki odchodziły to kto nie widział, ten nie uwierzy, a Demon of Hatered czy jak on tam miał to już w ogóle szczyt :obama: Dość powiedzieć, że przelazłem grę o parry niemal bez parry.

Odnośnik do komentarza

Ale Sekiro popatchowali i już tak nie da się chyba? Pamiętam, że na starą babę wystarczył spam któregoś ze specjalnych ataków i nic nie mogła zrobić, teraz już się tak nie da. Z demonem też gdzieś czytałem, że koniec z wspinaniem po murach.

 

Ciekawe kiedy From wrzuci fixy dla arcane i tych op buildów, psujących marzenia soulsowej społeczności o normalnych najazdach pvp bez patologii.

 

@cotek to bagno to malutki segment. W tej grze nawet nie ma tak dużo miejsc. Miyazaki nastraszył z tymi bagnami. W sumie tylko te pod ziemią mogą stanowić dla niektórych problem ale w sumie jakby nie patrzeć

Spoiler

to opcjonalna miejscówka. Malenia zresztą też:dunno:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ale Sekiro popatchowali i już tak nie da się chyba? Pamiętam, że na starą babę wystarczył spam któregoś ze specjalnych ataków i nic nie mogła zrobić, teraz już się tak nie da. Z demonem też gdzieś czytałem, że koniec z wspinaniem po murach.

 

Ciekawe kiedy From wrzuci fixy dla arcane i tych op buildów, psujących marzenia soulsowej społeczności o normalnych najazdach pvp bez patologii.

 

@cotek to bagno to malutki segment. W tej grze nawet nie ma tak dużo miejsc. Miyazaki nastraszył z tymi bagnami. W sumie tylko te pod ziemią mogą stanowić dla niektórych problem ale w sumie jakby nie patrzeć

  Pokaż ukrytą zawartość

to opcjonalna miejscówka. Malenia zresztą też:dunno:

 

Opcjonalna, ale cała ta miejscówka z Melania miodzio :). Jeden z topów tej gry. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, cotek napisał:

Macie obczajonego jakiegoś Merchanta, który sprzedaje piguły na szkarlatyne ? :Coolface: Albo miejsce gdzie znajdę przepis, aby robić samemu ?
Bo zużyłem w ciul na Lake of Rot, ale przed Melanią chyba jest duże bajoro, w którym brodze i leją mnie insekty i jest nieprzyjemnie xD

btw. istnieje tutaj coś jak w poprzednich soulsach, co pomaga w normalnym poruszaniu się po bagnach, a nie spacerowaniu przez nie ? xD

Merchant sprzedaje tylko kilka tych kulek, a ich robienie wymaga Sacramental Bud, która jest w chuj rzadka. A czar oczyszczający wymaga 12 Faitha. Pojebanie z tym zrobili, Lake of Rot to najgorsza miejscówka w grze.

Odnośnik do komentarza

Gram od premiery. Powiem jako fan soulslikeow - Mesjasz dla takich jak ja. Fakt nuży trochę otwarty teren i pustka z nim związana. Choć ta pustka nie do końca taka pusta. Bo nie raz złapałem się na tym iż lokacja która uznawałem za wyczyszczona, z jakiegoś powodu zaafiszowała mi coś czego nie widziałem wcześniej(Item/kopalnia/loch). Pal licho,że często się powtarzają te lochy,kopalnie, czy inne jaskinie. Ale nawet je z radością eksploruje. Gram bez żadnych poradników,Wiki czy innego YouTube. Mam 106 lvl i 96 godz nabitych, a i tak nie całą mapę mam odkryta. Do wszystkiego dochodzę sam, co często mocno wydłuża mi progres,ale... Mi się zwyczajnie podobają soulslike,a ten tytuł to w sumie mógłby być DS 4. Delektuję się miejscówkami i widoczkami, delektuję się walką. A jak już jakiś progres się zrobi tym jeszcze bardziej wsiąkam w grę. Nigdzie się nie spieszę, gram z wypiekami na twarzy i to już prawie przez 100 godzin. Niedawno ubiłem Radahna,no kapitalna walka,ale zjebałem ja kilkukrotnie. Więc wezwałem dwóch npc,a na arenie walki jeszcze tuzin pomagierow,jak garnki i inne dziwadła i... Nie czuję się jakiś gorszy. Świetnie się bawię robiąc invade. Dziś pół dnia przed teleportem prowadzacym do walki z Radahnem na plaży przywałem npc i czerwone phantomy. Zrobiłem ze świecących kamieni arenę i się tam tłukliśmy jak za czasów DS3 na balkonie po stulejmanie 1vs1 z pełna kultura, bez leczenia w czasie walki. Śmiechu było co nie miara. Często komuś pomagam,w ten sposób nafarmiło mi się ponad 50 tych fragmentów runy co aktywują zdolności z run. Wrócę od teściowej to dalej będę naginał. Dla mnie to 10/10 jak każde soulsy, i nie rozdzielam tutaj serii na poszczególne części. Bo nawet jeżeli DS2 było najsłabsza częścią to nadal trzymała mnie przed ekranem jak wszystkie inne części. Każda z tych gier ma coś w sobie co mnie trzyma przed konsola. To główkowanie i kombinowanie,nawet gdy się akurat nie gra. Mało która gra mi funduje takie emocje,a że źrenice me już nie jedno widziały to tym bardziej cenię sobie takie tytuły.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak ubiles radahna to idz do tej dziury w ziemii co powstala w pogrobnie po jego pokonaniu. Potem lecisz po kolei lokacje typu nokron, siofra i pozniej są jakies święte ziemie nocy czy jakos tak i tam bedzie za mgłą którą zdejmujesz jednym tym mieczem gargulca czy jakos tak dając posążkowi. 

No ogolnie jak robisz wszystko po kolei to jak pojdziesz tą dziurą w pogrobnie to znajdziesz z czasem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kanabis napisał:

Jak ubiles radahna to idz do tej dziury w ziemii co powstala w pogrobnie po jego pokonaniu. Potem lecisz po kolei lokacje typu nokron, siofra i pozniej są jakies święte ziemie nocy czy jakos tak i tam bedzie za mgłą którą zdejmujesz jednym tym mieczem gargulca czy jakos tak dając posążkowi. 

No ogolnie jak robisz wszystko po kolei to jak pojdziesz tą dziurą w pogrobnie to znajdziesz z czasem

Ijaaaa,zapomniałem,że po walce z nim jakaś niebieska kometa gdzieś jebla. Teleportłem się od razu w rejony niezbadane/niezbadane w pełni. Nic to wrócę od teściowej i będę nakvrwiał.

Odnośnik do komentarza

Niestety, a to bardzo psuję odbiór.
Większość ludzi zamiast masterowac bossa, dostosować eq czy nawet zmienić build(gra daje masę opcji z respec) wybierze jakąś tanią zagrywke ala puszczę mimica niech on zbiera baty a ja sobię z do skoku czy dystansu bezkarnie ściągnę życie.
Mimic na +10 to kpina wiem bo mam.
Ta gra potrzebuje z balansowania.
Z 2 strony from chyba celowo wprowadziło wiele ułatwień, gra trafiła do szerszego grona odbiorców.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Walczylem z tymi dwoma gargulcami. Z ciekawosci puscilem mimica +7. 

No nie za wiele obaj stracilismy hp :reggie:

 

Tym bardziej ze u mnie build pod czolg. Talizmany z mocnym boostem niewrazliwosci, armor set radahna i wielki miec +20 z bleedingiem. 

No ciezko ubic takiego klona.

 

Bede uzywal tylko jak mnie cos wkurwi.

Tak to mam wilczki +7. Zdecydowanie zaden op a przynajmniej uwage odciagaja przeciwnika. No ale nie zalatwiaja sprawy za nas 

Odnośnik do komentarza

No mimic to imo tylko na malenie jest bezużyteczny, bo wtedy służy jej za worek treningowy do odzyskiwania zdrowia. W sumie to łatwo go znerfić, bo wystarczy obciąć hp by było takie jak u gracza, a nie z 15x tyle na +10.

Teraz tylko czekam z kutasem w ręku, aż VaatiVidya poskłada filmik lore do kupy i zarzuci jakiś 2h filmik.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Niestety, a to bardzo psuję odbiór.
Większość ludzi zamiast masterowac bossa, dostosować eq czy nawet zmienić build(gra daje masę opcji z respec) wybierze jakąś tanią zagrywke ala puszczę mimica niech on zbiera baty a ja sobię z do skoku czy dystansu bezkarnie ściągnę życie.
Mimic na +10 to kpina wiem bo mam.
Ta gra potrzebuje z balansowania.
Z 2 strony from chyba celowo wprowadziło wiele ułatwień, gra trafiła do szerszego grona odbiorców.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze przed premierą gry pisałem, że to będą najłatwiejsze Soulsy. 

Porównajcie sobie temat Sekiro do tematu Eldena. Przecież tam co stronę lecą posty z pytaniem jak zabić tego, jak zabić tamtego, nie daje już rady, pad wyleciał przez okno xD 

A tutaj? Sielanka Panie. 

 

Odnośnik do komentarza
Ja myślałem, że Melania jest obowiązkowa  To jak ogólnie wygląda dostanie się do finału gry ? Byłem w Farum Azula, ale trafiłem tam przez teleport, który mnie zabrał na jakąś ruinę, która wisi sobie nad Farum Azula i nie wiele tam się dało zrobić xD
Bo tam jest tylko itemek.
Normalnie tam się trafia z kuźni olbrzyma.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...