Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, wet_willy said:

Jakiego? 

Spoiler

elden beast

w ogole zeby pierwsza faze zrobic to to jest dla mnie prawie niemozliwe. probowalem wolac graczykow ale zeby pojawil sie jakis napis to musze czekac do us.ranej smierci, a jak juz kogos zawolam, to zazwyczaj jest to jakis debil co ginie szybciej ode mnie

niektorych bossow udalo mi sie szybciej ubic i to bez pomocy innych graczy, no co prawda z pomoca mimica

 

Spoiler

first elden lord za rowno walka z jego duchem jak i wlasciwa zaraz przed elden beast - w kazdym przypadku padl za pierwszym razem. 

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sydney napisał:

Pierwsza podróż zakończona 176 lvl i 86h oddane dziełu FS. Obok DL2 kandydat do GOTY, czas wrócić do Cinders Moda dla DkS3 albo zrelaksowac sie przy nowym Kirby :D

Jak Ci się ten Cinders mod do DS3 podoba? 

Sam rozważam, ale musiałbym kupić ponownie tą samą grę na PC. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, C1REX said:

Jak Ci się ten Cinders mod do DS3 podoba? 

Sam rozważam, ale musiałbym kupić ponownie tą samą grę na PC. 

Cinders wszedl idealnie, mozna dopasowac trudnosc rozgrywki pod siebie, powtarzac bossów jak ktos ma ochote, dodali multum sprzetu z poprzednich czesci itp. Jak to ktos ladnie w sieci okreslil to jest wersja definitive DkS3 :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie zapowiada się kolejny reset xD tym razem Blasphemous Blade|, zwraca energię po zabójstwie, dotego medalion za zwiekoszne obrażenia przy maksymalnhm PZ, runą zwrotu zycia i medalion i idziemy jak przycinak.

 

Atak magiczny zaś zasięg 10km xD

 

Zanim to zrobię chce jeszcze dotrzeć do katany Rivers Of Blood, da się tam dojechać, czy jedynie z progresem fabuły (jestem już za stolica)

 

I ostatnie pytanie ile broni da się maksymalnie ulepszyć ponurym kamieniem Kowalskim, bo wykorzystałem 1 smoczy kamień i od tamtej pory żadnego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, easye napisał:

I ostatnie pytanie ile broni da się maksymalnie ulepszyć ponurym kamieniem Kowalskim, bo wykorzystałem 1 smoczy kamień i od tamtej pory żadnego nie znalazłem.

W grze jest 8 tych kamieni. Dwa są za sidequesty. Jeden z nich można przegapić i NPC nam umrze. Nie wiem jak z drugim, ale łatwo go można popsuć pod koniec robienia. Jeden kamień jest za zabicie czerwonego NPC 3 razy i też chyba można przegapić. 

5 kamieni jest więc do zebrania na 100%. 3 Opcjonalne. 

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Somber+Ancient+Dragon+Smithing+Stone

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po stracie save otarłem łzy i podniosłem się z kolan. O dziwo bawię się jeszcze lepiej i nie ma mowy o nudzie, tym bardziej że ominąłem masę rzeczy. Teraz liżę każdy kąt i dzięki temu czeka mnie zabawa co najmniej do świąt.

Na początek poleciałem po moją ulubioną broń i dzięki temu szybko stałem się koksem ;)

Dla mnie GOTY które uratowało mnie od totalnego uzależnienia od ESO w które gram od premiery. Pozdrawiam wszystkich.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

 

Jakiej stracie? Co się zmatowczyło w grze? Sejwy nie padają same z siebie ot tak.

Dajcie jakieś tipy na playu jak się tego ustrzec, bo to mój mały koszmarek i co jakiś czas o tym myślę z obawą (jakby na świecie było mało udręk). A ja mam dopiero 30h.

 

BTW ta gra :banderas::banderas::banderas: (screeny z apki, więc paskudna jakość>

Spoiler


 

17fca71ed8277-screenshotUrl.jpg

17fca72ae7328-screenshotUrl.jpg

17fca72643a41-screenshotUrl.jpg

17fca72176638-screenshotUrl.jpg

 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wiolku napisał:

Dajcie jakieś tipy na playu jak się tego ustrzec, bo to mój mały koszmarek i co jakiś czas o tym myślę z obawą (jakby na świecie było mało udręk). A ja mam dopiero 30h.

Na pleju, Xboksie i PC można normalnie robić backup w chmurze. System co jakiś czas sam chyba nawet to robi. 

 

Dodatkowo na ps4 i PC można fizycznie zrobić kopię sejwa np. na USB. Na PS5 i Xboksach nie ma tej opcji ze względu na możliwość cheatowania. 

 

Generalnie jednak to nie powinien być problem. Jeden user stracił sejw 2 razy i to sugeruje jakieś problemy z dyskiem lub wyłączanie konsoli podczas sejwowania, a nie zwykły pech. Inni tracą właśnie przez kombinowanie z backupem i skopiowanie sejwa w złą stronę :yao:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze ze na prosiaku mozna normalnie po bozemu fizycznie zapis skopiowac na usb bez zabaw z chmurami. 

 

Zebranie pucharkow za 3 zakonczenia trwalo 5 minut.

Choc przez chwile myslalem  ze cos zyebalem bo czerwone drzwi nie chcialy sie otworzyc. Ale zapomnialem ze mam byc w samych stringach

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Kmiot napisał:

No nie xd

  Pokaż ukrytą zawartość

Przecież nawet mówi coś na ten temat i słychać mlaskanie.

 

Urocze.

Podobnie jak ci żołnierze na pobojowisku w drodze do Vulcano Manor.

 

:obama:

 

 

A co było z tymi żołnierzami bo przeoczyłem? Zarzuć w spoiler.

48 minut temu, Metoda napisał:

A nie po prostu na nim leży i opłakuje? 

No płacze i przeżuwa XD

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

 

Jakiej stracie? Co się zmatowczyło w grze? Sejwy nie padają same z siebie ot tak.

Jak kolega napisał. Zamiast save na chmurę, zrobiłem z chmury na konsolę. Na chmurze mały lv i doopa. Generalnie too much alcohol pyszczku.

Ale ścisnąłem poślady i już mam 80lv ;)

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, iluck85 napisał:

To lepszy jest ten „kurczak”

Po zdobyciu złotego skarabeusza jest 13000 dusz. Ja tam farmie. 

Kurczaka trochę później można robić. Smoka można robić jeszcze przed pierwszym bossem zanim ten NPC od palca się przeniesie i da nam quest i teleport do tej krainy z kurczakiem samobójcą. Kurczak oczywiście lepszy jak już się go ma. 

Odnośnik do komentarza

Co do farmy to dobre miejsce jest w podziemiach przy terenach Mauzoleum rodu Moghwynow. Koło ogniska jest skarpa gdzie są ci albinuraczycy,no ci z głowami Ala ufo. 30 sekundowy run by ich wszystkich wytłuc daje ok 50k run. Ze złota łapka coś ok 70k. Sam dziś tam rano farmilem chwilę po zdobyciu River od Blood w ramach testu. Ogólnie lokacja dość ciekawa bo mobki tam leją mocno bardzo,ale też runy się tam zbierają jak opętane :kaz:

 

Edit: Dokładnie w tym miejscu w którym gość z łuku strzela na powyższym filmie od @iluck85.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...