Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Smoka ubijałem 40 minut. Taki byłem cienki. Dlatego zmęczyłem 1 dużego bossa i poszedłem farmic na kurczaka. 90lvl wbiłem dzięki temu. Dzięki temu typowi z filmiku wyżej mam miecz ognia na plus 5 i teraz te kosę śmierci po ubiciu ptaka w nocy. 
Stwierdziłem, ze jestem lamus bo 90% rzeczy nie wiedziałem :yao:

Zawsze mnie w tej serii zastanawia czy fani tych gier to ogarniają i wrzucają 24h po premierze gry- co, gdzie z kim i czym połączyć czy twórcy gry wrzucają stopniowo te wszystkie myki. Nikt normalny bez neta tego nie ogarnie :notbad:

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, beardo0 napisał:

Przy wejsciu na Weeping Peninsula, jest tam ognisko i kupiec, w nocy

 

  Ukryj zawartość

Pojawia sie boss Night's Cavalry i wyrzuca calkiem spoko cep bojowy na zrecznosc

 

Jesli chodzi o tego na koniu to chyba nie jest regułą. Ja go pierwszy raz spotkalem po 80h gry w zachodnim regionie gigantow.

 

Dostalem w leb a potem jak od razu poszedlem w te same miejsce na rewanzyk nie bylo go :/

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kmiot napisał:

No nie xd

  Ukryj zawartość

Przecież nawet mówi coś na ten temat i słychać mlaskanie.

 

Urocze.

Podobnie jak ci żołnierze na pobojowisku w drodze do Vulcano Manor.

 

:obama:

 

 

 

Po jej zabiciu pojawia się invader. :gayos:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Jesli chodzi o tego na koniu to chyba nie jest regułą. Ja go pierwszy raz spotkalem po 80h gry w zachodnim regionie gigantow.

 

Dostalem w leb a potem jak od razu poszedlem w te same miejsce na rewanzyk nie bylo go :/

 

Może jakiś mocniejszy wariant czy coś

 

Ja mam ok 20h jak na razie

 

A obczajacie tego?

 

Tibia Mariner

 

Spoiler

How to Beat Tibia Mariner in Elden Ring - Pro Game Guides

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:
  Ukryj zawartość

A nic szczególnego, po prostu pożywiają się poległymi na polu boju, a my im przeszkadzamy we wspólnym posiłku wbijając miecz w plecy.

 

Nie wiem jak dotarłem do volcano ale chyba jakiś quest mnie przeniósł już nie pamietam. Wiem ze zaczynałem od środka już wiec pewnie pominąłem. 

1 godzinę temu, Bigby napisał:

 

Po jej zabiciu pojawia się invader. :gayos:

Dostał w łeb od razu XD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

 

Ok mój drogi kolcopysku, ale po co wogóle ta cała zabawa z mieszaniem i żonglerką sejwami? Tylko w celu odblokowania wszystkich zakończeń?

Taki miałem podstępny plan, ale mi przeszło.

Panowie jest fajna apka z interaktywną mapką na androida. Jest również wersja web ale apka wygodniejsza. Polecam.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.mapgenie.eldenringmap&hl=pl&gl=US

 

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Kmiot napisał:

Pewnie portalem, bo też tam tak za pierwszym razem trafiłem, ale prawilnie się ewakuowałem i potem wróciłem tam już pieszo.

 

btw. te cizie urządzające densingi przy ognisku też niezłe xd

Szczegolnie jak wpada na pełnej godskin :D

4 minuty temu, anarom_pl napisał:

Taki miałem podstępny plan ale mi przeszło.

Panowie jest fajna apka z interaktywną mapką na androida. Polecam.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.mapgenie.eldenringmap&hl=pl&gl=US

 

Szkoda ze na iOs nie ma…

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, C1REX napisał:

W grze jest 8 tych kamieni. Dwa są za sidequesty. Jeden z nich można przegapić i NPC nam umrze. Nie wiem jak z drugim, ale łatwo go można popsuć pod koniec robienia. Jeden kamień jest za zabicie czerwonego NPC 3 razy i też chyba można przegapić. 

5 kamieni jest więc do zebrania na 100%. 3 Opcjonalne. 

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Somber+Ancient+Dragon+Smithing+Stone

Szkoda, że dopiero na koniec gry praktycznie.

Odnośnik do komentarza

No i to jedyny. Reszta kończy się na zimowej krainie.

 

Editi. Skonczylem quest Lateny bo wydał mi się najszybszy, mogę usprawnić kolejna broń do +10. Dzięki za pomoc.

 

Swoją drogą rzeczywiście ta końcówka lekko siadła, nie dość że po 4 razy walczymy z tym samym bosem, to jeszcze w ostatnich częściach mapy po 100h gry jesteśmy często na strzała...

Odnośnik do komentarza

Gram od nowa z opisem Cowboya i gra mi się mega. 

Jak to możliwe, że po ponad 100 godzinach gry i zrobieniu platyny gra może nadal tak się podobać? :banderas:

Koleś jedzie z buildem totalnie odwrotnym od mojego. Wcześniej grałem głównie magią. Tym razem gram melee i planuję dodać faith, którego zawsze unikałem. 

Teraz jednak wiem co i jak. Znam mechanikę gry. Znam  dobre metody farmienia i idę jak przecinak. Ten smok dający po 50.000-70000  run daje nam dobry i szybki start.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2022 o 13:39, Andżej napisał:

elden ring ma doslownie najgorszy quest design jaki widzialem chyba kiedykolwiek w grach open world o ile nie jakichkolwiek, chcialem zrobic questa  alexandra zeby zdobyc item no to oczywiscie youtube, bo inaczej by mi to zajelo z 20 lat samemu no ale okazalo sie ze 20 godzin temu on gdzies stal po pokonaniu jakiegos bossa i trzeba bylo wtedy do niego zagadac, naciskajac Y 3 razy (koniecznie 3 razy, zeby skonczyc jego opcje dialogowe, 2 juz by nie dzialalo) i ja tego nie zrobilem. wrocilem sie do miejsca, gdzie mial byc i juz go nie ma. nigdzie go nie ma. questa nie skoncze, itema nie zdobede. jak czlowiek bez internetu mialby w takie cos 20 lat temu grac i cokolwiek odkryc samemu to ja ku.rwa nie zrozumiem. jakis chocby najskromniejszy quest log by sie przydal, cokolwiek. ch uj nawet ze gadam czasami z tymi npcami, to i tak nie wiem o co im biega. gdyby nie film na yt wyjasniajacy te historyjke w tej grze, to 99 procent graczy nawet by nie wiedziala, ze tam fabula jest.

widac jak branza zeszla na dno skoro gra z animacjami z ps3, grafika z ps4, najgorszym guest designem, fabuly ktorej trzeba dopatrywac sie w odbiciu trawy, zeby czegokolwiek dowiedziec sie o swiecie - byla takim powiewem swiezosci, ze zostala okrzyknieta najlepszym open worldem wszechczasow. a tak naprawde jest druga strona extremum jaki serwuje nam od lat ubi szrot.

 

dotarlem do farum azura i przynajmniej w kwestii open worldow to ten frankenstein nie ma podjazdu do botw.

 

Zdecydowanie zgadzam sie !!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

platynka wpadła w nocy. jakies 100h, pomagalem sobie z fextralifem bo brakowalo mi kilku czarow/talizmanow.

 

na koniec zostawilem sobie malenie no i powiem tak. jesli ktos gra bez summonow to spoko, na pewno pomeczylbym sie dluzej. ale z mimiciem i to po paczu padla za 2 razem i to stosunkowo na luzaku. poza tym jednym kombo co 3/4 razy macha mieczem dookola siebie to nie miala nic az tak mocnego. 

 

albo po prostu rnb takie dobre mialem.

 

tak czy siak, 10/10 - obiektywnie najlepsze soulsy, subiektywnie - otwarty swiat mnie pod koniec zmeczyl. opcjonalne dungeony pod koniec czesto byly zbyt proste i nie dawaly przydatnych nagrod. wpadalem, ciach ciach i dzida dalej. to chyba jedyna wada. cala reszta to nie ma co pisac. wspaniale lokacje, wymagajace, fajni bossowie. wszystko co w soulsach dobre tutaj jest na najwyzszym poziomie.

 

najtrudniejsza walka w grze - w endgame, w stolicy na dole chodza dwa te ulcareted tree spirity i pilnuja medalionu. ku.rwa! jedyna walka ktora odpuscilem - nie dalem rady a sciezka do nich jakies 5-10 minut :D poje.bane na maksa. ktos to ogarnal? albo widzial na jutubie? chcialbym sie zainspirowac.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ölschmitz napisał:

najtrudniejsza walka w grze - w endgame, w stolicy na dole chodza dwa te ulcareted tree spirity i pilnuja medalionu. ku.rwa! jedyna walka ktora odpuscilem - nie dalem rady a sciezka do nich jakies 5-10 minut :D poje.bane na maksa. ktos to ogarnal? albo widzial na jutubie? chcialbym sie zainspirowac.

Nie jestem pewny, czy o tą samą walkę chodzi. Jeśli jednak mówisz o tych trzech stworach wyskakujących spod ziemi i pilnujących legendarnego talizmanu na złamanym pniu drzewa, to na dystans ich. Wszędzie widziałem znaki od innych graczy, żeby na odległość ich brać, więc po sprowokowaniu biegłem na górę i potem łukiem i czarami biedaków zabijałem.

Odnośnik do komentarza

U mnie poszly za drugim razem. Build str i wielki miecz ladnie sobie z nimi radzi i latwo staggeruje. Poza tym mozna je pojedynczo wyciagac przeciez :reggie: Ja lubilem walczyc z tym typem przeciwnika, blisko sie trzymam niego i latwo rollem omijac ataki. Jedynie wersja magmowa wkurwiajaca jak obrzyga wokol siebie magma, bardzo duzo im criticale odbieraja wiec warto miec bron ktora dobrze staggeruje, mi np duzo weselej bylo w tym palacu malenii gdzie byl awatar drzewa  pilnujacy wejscia i dwoch przykoksowanych rycerzy. 

Odnośnik do komentarza

no wlasnie obczailem na YT, ze gosc wyciagal pojedynczo. to nie cheese w moim slowniku. mi sie nie udalo i zawsze co najmniej dwoch jednoczesnie mialem.

 

palac malenii mega fajna miejscowka, mysle, ze top 5 w calym ER. a no i mieczyk ktory dropi calkiem przyjemny!

 

dobilem do 150 levelu i teraz pewnie sobie poczyszcze mapke z tego co tam zostalo + sprobuje komus popsuc zabawe wpie.rdalajac mu sie do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...