Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to tych gnojów na koniach łatwiej się dociska pieszo. Dobra rolka pod halabardą i walimy konia.

 

Ogólnie już drugi dzień zwiedzam Farum Azula i jest wspaniale. Miejscówki to żywe złoto.

Idę w zaparte i ciągle ze startowym mieczykiem (choć na max ulepszonym) biegam. Zdaję sobie sparwę, że trochę hard mode, ale idzie dość sprawnie, więc nie wymiękam. 55 Rune Arc w ekwipunku, ale jak na rasowego gracza przystało - chomikuję na czarną godzinę xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kmiot napisał:

Dobra rolka pod halabardą i walimy konia.

Złoto :dynia:

Przeczytałem na głos,a narzeczona spojrzała na mnie.... dziwnie :notbad:

Ale rada jak najbardziej dobra.

 

Ja mam run arcow ciągle 99 z racji że z moich 207 h gry ze 30 spędziłem pomagając typom z bossami,też mam aktywny pierdolnik,że gdy kogoś ktoś najeżdża to mnie przyzywa do pomocy.

Dziś Farum Azula odwiedziłem,lecz szybko ostudził me zapędy biały skurwol na początku. Jutro tam wbije na pełnej kurtyzanie i zrobię porządek.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

game_progress_route_map_elden_ring_wiki_

Co nie oznacza ze idąc tak jest łatwo. Początkowo tak szedłem i się mordowalem na początkowych bossach wiec sugeruje zerknąć na wiki i ogarnąć mapę która pokazuje gdzie w sumie powinnismy po kolei iść. Nie zespoiluje Ci to nic poza wielkością i nazwami a ułatwi życie. Teraz po patchach jest ponoć łatwiej o kamyki do upgrade bo wcześniej się latało z bronią +1 przez 30h. No i trzeba imo robić jaskinie i lochy bo tak to będzie ściana.

 

edit - mapa w spoilerze

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Pojde za twoja rada i bede sie narazie kierowal płomieniami.

Nienawidze tej gry, napierdalałem do 3 nad ranem i teraz zdycham w robocie.

To jest najgorsze. Przez pierwsze 3 tygodnie grałem chyba więcej niż przez pół roku. Wiele rzeczy mi się tu nie podoba ale te gry tak maja ze trzymają za mordę. Powodzenia

 

teraz robię ng+ dla calaka i po przejściu czuć znowu typowy problem jak każdej z gier from. Początek to 12/10 a potem widać ze trzeba wydawać grę i końcówka trochę meeh. Nie mniej jednak i tak jest o niebo lepiej niż w  ds3. 

Odnośnik do komentarza

@Shen - ze swoim strony dodam tylko przestrogę i błąd, który sam popełniłem. Nie zapominaj o najważniejszym atrybucie do levelowania i celuj w 50-60VGR. W żadnym chyba soulu VGR nie dodawał aż tak dużo życia za każdy punkt. Gra jest o wiele łatwiejsza mając łącznie 60VGR i 1900HP (albo natywnie, albo 50 + talismany i great rune). Wielu graczy popełnia błąd i ciśnie przez grę z 30 VGR i byle mobek na mapie bierze ich na strzała.  

 

Jeśli się gdzieś zatniesz i chcesz sprawdzić co przegapiłeś, to video poradnik od FightingCowboy jest spoko. Koleś jedzie po kolei lokacje od tych najłatwiejszych, ale normalnym buildem bez magii i niczego OP. Teraz robię z nim drugie przejście i super się gra.

Odnośnik do komentarza

Jakimi broniami ciśniecie? Ja mam już, albo dopiero 60 lvl postaci i napieram wielkim mieczem, który znalazłem na terenie Zamku Morne. Podpakowałem go kamykami kowalskimi do +13, ale i tak łatwo nie jest. Póki co jedynie z tym bossem  błękitnym rycerzem z Karyjskiej Posiadłości nie miałem problemów. Padł jak szmata za pierwszym razem. 

Zgodzę się z jednym z przedpiśców, że koniecznością jest eksplorowanie i wchodzenie do jaskiń i kopalń, choćby dla znajdowania kamyków do apgrejdu broni. Teraz muszę znaleźć miejscówki, które mają kamienie kowalskie 5 lvl.

Przy okazji pytanie o bossa w jednej z jaskini na Płaskowyżu Altus:

Spoiler

Jako boss występuje tam kutafon, który jest niewidzialny. Choćbym nie wiem jak machał mieczem i gdzie stał to zachodzi mnie od tyłu i podrzyna gardło. Na wejściu gracze piszą, że potrzeba przedmiotu. Domyślam się, że chodzi o coś co pozwoli zobaczyć tego chuya. Co to za przedmiot?

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Czezare napisał:

Jakimi broniami ciśniecie? Ja mam już, albo dopiero 60 lvl postaci i napieram wielkim mieczem, który znalazłem na terenie Zamku Morne. Podpakowałem go kamykami kowalskimi do +13, ale i tak łatwo nie jest. Póki co jedynie z tym bossem  błękitnym rycerzem z Karyjskiej Posiadłości nie miałem problemów. Padł jak szmata za pierwszym razem. 

Zgodzę się z jednym z przedpiśców, że koniecznością jest eksplorowanie i wchodzenie do jaskiń i kopalń, choćby dla znajdowania kamyków do apgrejdu broni. Teraz muszę znaleźć miejscówki, które mają kamienie kowalskie 5 lvl.

Przy okazji pytanie o bossa w jednej z jaskini na Płaskowyżu Altus:

  Ukryj zawartość

Jako boss występuje tam kutafon, który jest niewidzialny. Choćbym nie wiem jak machał mieczem i gdzie stał to zachodzi mnie od tyłu i podrzyna gardło. Na wejściu gracze piszą, że potrzeba przedmiotu. Domyślam się, że chodzi o coś co pozwoli zobaczyć tego chuya. Co to za przedmiot?

 

Zostaw goi wróć za 10 godz :)

.Bardzo dobre podejście obrałes,gdyż taka eksploracja poza kamykami daje duszę,te dają - wiadomix :sir:.

Zdobądź sobie miecz ognia i nocy. Katanki też są spoko. Patrz z czym Ci się dana broń najlepiej smakuje. Sam biegam z mieczem rykarda +10 i przy moim 213 lvl robię bez buffów 850 na strzała,z buffami ponad 1000. Długo biegałem z mieczem wasalnego rycerza <ok>.

Odnośnik do komentarza

 

  

8 minut temu, Czezare napisał:

Odkryłem już spory fragment mapy, ale katany nie spotkałem nigdzie. Czy to się oznacza, że to jakie bronie znajdujemy zależy od rodzaju postaci jakie wybraliśmy na samym początku?

 

Nic z tych rzeczy - oprócz przedmiotów startowych nie ma różnicy, kim grasz.

 

U mnie idealnie sprawuje się Ghiza's Wheel - taki pizza cutter z Bloodborne'a.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czezare napisał:

Odkryłem już spory fragment mapy, ale katany nie spotkałem nigdzie. Czy to się oznacza, że to jakie bronie znajdujemy zależy od rodzaju postaci jakie wybraliśmy na samym początku?

Uchigatana jest w Deatchtouched Catacombs, w Stormhill, pod "wiaduktem".

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Czezare napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jako boss występuje tam kutafon, który jest niewidzialny. Choćbym nie wiem jak machał mieczem i gdzie stał to zachodzi mnie od tyłu i podrzyna gardło. Na wejściu gracze piszą, że potrzeba przedmiotu. Domyślam się, że chodzi o coś co pozwoli zobaczyć tego chuya. Co to za przedmiot?

 

 

U mnie przyzwany duch go namierzał i udało się dziada ubić. Można też kupić specjalną pochodnię na peryferiach stolicy, która ukazuje ukrytych zabójców.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...