Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Robię drugie podejście do ER z racji tego, że nie mam gamepassa (czekam na jakieś promki) - to powiedzcie mi, da radę zrobić taki build jak w Bloodborne? Nie chcę, żeby moja postać była ciężka i latała z tarczą, wolałbym zrobić aggressive pasive postać, polegająca na unikaniu i parowaniu ciosów. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Nemesis napisał:

Szybkie pytanie, jak dotrzeć do Malenii? Bo nie jestem w stanie jej namierzyć, a tyle się naczytałem legend o wyzwaniu, jakie przynosi randeczka z nią. 


Pytanie czy dotarłeś już do Haligtree (https://eldenring.wiki.fextralife.com/Miquella's+Haligtree) . Jeśli nie, to musisz wpierw skończyć ciąg zadań do odblokowania tej lokacji. A w samym Haligtree trzeba po prostu przebić się do dalszej lokacji obszaru gdzie jest Malenia.

Odnośnik do komentarza

Tylko ostrzegam, że poradniki do tego zawierają spoilery, jeśli ktoś nie jest w końcowej części gry.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

A to nie tak, że wystarczy ogarnąć tę 'zagadke' w tej lokacji śnieżnej, żeby dostać się do Haligtree ? W sensie z tego co kojarzę to przy swoim przejściu pogadałem tylko raz z tą Latenną i dało rade normalnie.

EDIT
Dobra teraz zczaiłem, że przecież ten token do windy trzeba też żeby się tam znaleźć xD

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

Powiedzcie mi, czy w dual-wieldach można parować i zaatakować? No nie umiem parować, zawsze mnie hitnie mob. W BB to mi się idealnie parowało strzelając z pistoletu, a tu timingu wypracować nie mogę.

 

pewnie dlatego, że w BB nie było "timingu" bo okno na pary było wielkie jak stodoła

Odnośnik do komentarza

Grając ostatnio w co-opie ze znajomym, który dopiero zaczął przygodę, zauważyłem że guardian boss na koniku (ten na początku gry, po wyjsciu z "samouczka" był jakoś podejrzanie wytrzymały na obrażenia. Mi osobiście nie mógł prawie nic zrobić bo w końcu 365lvl robi swoje. Ale dmg jakie mu zadawałem było podejrzanie mały. I to mnie lekko zdziwiło.

Czy aby nie przeskalowało bossa ze względu na różnicę poziomów miedzy mną a Johnem, moim ziomkiem? Bo jak ciacham innych bossów to większość z nich pada na kilka machnieć mieczem.

Odnośnik do komentarza

Aby do platyny zebrać wszystkie legendarne bronie (na pierwszym przejściu dwie pominąłem), odblokować wszystkie zakończenia czyli w sumie trzy razy NG+ przy czym ostatni to już aby sobie na luzaku biegać, zbierać czaszki, jarzębiny dla Strugi i radośnie szlachtować wszystko po drodze. Podeszła mi ta gierka bardzo i nadal bawi, tym bardziej gdy teraz można komuś pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...