Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Rtooj napisał:

DS3 był bardzo ładny, BB zresztą też.

Logiczne, że gra open world będzie brzydsza. To nie są mistrzowie graficzki + pewnie budżety takich gierek from to nie są kokosy jak u sony czy ubisoftu.
Gameplay pewnie dowiezie i będzie lux w 60fps na series x i ps5

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, McDrive napisał:

No ładnie, ładnie, ale czemu tyle czasu im zajęła robota nad tą grą, skoro wygląda jak dopakowany DS3? 

Zaprojektowanie świata i poszczególnych lokacji i przeniesienie ich do gry samo się nie zrobiło. Trzeba zwrócić uwagę, że tu masa elementów wygląda unikatowo, od całych lokacji po zdobienia na zamku.

Odnośnik do komentarza
Cytat

+ pewnie budżety takich gierek from to nie są kokosy jak u sony czy ubisoftu

 

Ani budżet nie jest duży, ani liczba devów pracujących nad grą. Z Resetery:

 

Cytat

Given that its not really an AAA game, none of these games are so I don't know why you'd use it as a point of comparison to begin with.

Cytat

Budget, production size, resources, etc, though regardless of my own opinion, they themselves said they're not an AAA studio.

The size of the entire company is smaller than that of many AAA productions, sometimes by multiples, then beyond that its not like the entire company are game devs or even that the entire company works on the same project at the same time. So you have a company of like 300 people split different ways putting these games together simultaneously and aren't necessarily working with cutting edge tools either. Then factor in the fact that these games usually have a turn around of 3 years its a wonder that they manage to accomplish as much as they do with what they have.

Cytat

I don't have any "impressions"and there's nothing to disagree with. This is from the president of the company himself unless you're going to tell me that you know better than Miyazaki how game development and production works, especially on his own damn project. These games are AA games and they always have been for reasons I've outlined above and I don't know where you're pulling the "2-3x the budget of Bloodborne" numbers from outside of on of the internets favorite sources, "Tales and other statistics from ones rectum".

Cytat

These games, all of them, are made with relatively "small" teams compared to most AAA productions. i.e as I've already pointed out, not 300 people. The entire company is made up of 300 people, not all of which are game developers, and beyond that not all of which all work on the same project. They have multiple games in various stages of development going at any given time, so very much not "300 people working on a game for 4-5 years" (and the turn around for these games is usually closer to 3 years, Elden Ring being the exception, partly due to that whole global pandemic thing we've been dealing with for 2 years now). They're quite clearly not using the most cutting edge tools to put these games together but they're tools that the teams are familiar with, this combined with asset reuse is why they're able to create such large games with more variety than many AAA productions with a generally pretty quick turn around, all of these things and more make developing games a lot more complex than just "AAA means the games sell lots and therefore all games that sell lots are AAA productions and should be subject to the same criticisms and scrutiny" which is why your initial comment and following comments are fairly nonsensical. When developing a game you're balancing: Time, Money, Resources, Manpower, scope and other elements and you have to pick and choose where to focus your efforts and where to cut them to get the most out of what you're given and come the closest to achieving your vision, it's not just about money.

 

 

Niektórzy powinni przeczytać kilka razy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Design świata, przeciwników, lokacje jak z najlepszego dark fantasy, robi to ogromne wrażenie. Jeździmy na koniu, skaczemy, skradamy się, mamy mapę świata, jak na gre FS to nowości jest dużo. Jedyna obawa dotyczy magii, która swoją drogą wygląda znaczniej spektakularnie niz w DS, oby nie była przesadzona. wzywani pomagierzy wyglądają na mocnych. Elden Ring robi znacznie więcej, niż bardzo pozytywne wrażenie, po tej prezentacji jest to dla mniej najbardziej wyczekiwana gra, będzie to najlepszy tytuł w historii FS (oby).

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, YETI napisał:

Design świata, przeciwników, lokacje jak z najlepszego dark fantasy, robi to ogromne wrażenie. Jeździmy na koniu, skaczemy, skradamy się, mamy mapę świata, jak na gre FS to nowości jest dużo. Jedyna obawa dotyczy magii, która swoją drogą wygląda znaczniej spektakularnie niz w DS, oby nie była przesadzona. wzywani pomagierzy wyglądają na mocnych. Elden Ring robi znacznie więcej, niż bardzo pozytywne wrażenie, po tej prezentacji jest to dla mniej najbardziej wyczekiwana gra, będzie to najlepszy tytuł w historii FS (oby).

Myślę, że Ci pomagierzy będą również dla nie-magów.

 

Jestem zadowolony. Będą z jęzorem na wierzchu eksplorował ten piękny świat. From na pewno mocno jeszcze zaskoczy i pełna wersja będzie mieć fajne, świeże mechaniki. A nawet jeśli nie... fuck it, to twórcy naprawdę zacnych gier, w tym najlepszej na ps4 :)

Odnośnik do komentarza

Mamy dość mocno rozbudowane o elementy open world Dark Souls 3 czyli najbardziej przystępne Soulsy z dość dużym światem. Miejmy nadzieje ze większość lokacji z tej mapy da się odwiedzić i być może to nie wysztsko? Na pewno nie pokazali wszystkiego, prawda? 
OK, recycling mechanik, przeciwników  z DS dość duży ale fanom From Software raczej to nie przeszkadza, sam dużo uwagi nie poświęcałem temu tytułowi aż do teraz, i ja to co zobaczyłem to się nie zawiodłem. Mam cichą nadzieje ze coś jeszcze zaskakującego tam jest, ale to co zobaczyłem wystarczy mi żeby złożyć preordera co w dziejszysch czasach nie jest takie oczywiste.:lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...