Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do poprawy:

- grafika, skały to zdecydowanie dwie generacje wstecz, sześciany bez tekstur,

- po co to skakanie koniem skoro to duch, to jak góra będzie niedostępna to będzie trzeba szukać portalu do skoku,

- odgłos upadku by się jednak przydał.

 

W czasach kilku lat po Zeldzie na switcha nie powinni się chwalić tym że punkcik na mapie jest widoczny w świecie, a ukazanie mechaniki skradania się w lesie to nawet nie powinna być przez narratora zaznaczana - biały dzień, a potworki nie widzą i nie słyszą gościa w 100 kilowej zbroi za krzewem. NPC stoją sobie w komnatach i ich jedynym zadaniem jest czekać na rozmówcę, i znowu głosy brzmią jak ze studni, zero gestykulacji. Nie wiem czy do końca podoba mi się ta rewolucja walki z niektórymi bossami, dotąd było wiadomo z kim walczymy i na jakim terenie, teraz będzie latanie na koniu między kamieniami i drzewami po otwartym terenie. Inne podejście do walki.

Odnośnik do komentarza

Myślałem że to złote drzewo to jakaś istotna lokacja (coś w stylu Firelink) a to po prostu waypoint, w sumie całkiem ciekawe rozwiązanie. Klimat świata bezbłędny, jak na From przystało. Animacje po chuju, zwłaszcza te ninja skoki w pełnej zbroi wywołują uśmiech. Przeciwnicy też mogli by w końcu zacząć jakoś reagować na zadawane obrażenia (odpadające kawałki zbroi lub jeszcze lepiej kończyny). Ja się tam jaram bo lubię tę serię, ale nie wygląda to na żaden next gen. 

Odnośnik do komentarza

No to porównanie jest niesprawiedliwe, problem w tym że grafika nawet nie próbuje wybić się na poprzedniej generacji. Jak widzę te włosy u postaci to śmiać się chce, w bloodborne to jeszcze można było wybaczyć tym bardziej że niektóre bestie były z nich głównie zbudowane, ale ile można udawać umowność pewnych rzeczy. Jest obawa że oni po prostu więcej nie potrafią. Polecam im wykupić pakiet lekcji u bluepoint, gratis paczka z teksturami i animacjami.

Odnośnik do komentarza

Jednocześnie są niedoścignieni w designie świata i potworów.

Teraz, GearsUp napisał:

Trochę słaby argument.

 

Znam wiele gier, które na 8 letnich konsolach wyglądają jak kupa a jednak na ustawieniach Ultra na PC lub konsolach nowej generacji rozwijają skrzydła choćby Guardians Of Galaxy

 

Na szczęście nie gra się w grafikę. Inaczej Switch byłby już dawno martwy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...