Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, McDrive napisał:

Mi wystarczy, ale dla producenta zaczął się gorszy PR, bo wyciek z najgorszej wersji pójdzie w świat i ludzie będą mieć w tyłku, że są inne wersje w przygotowaniu.

 

Ogólna publika ma to w dupie i nawet nie zobaczy żadnego leaku. 

Rozwala mnie jak ludzie z forumków myślą, że 90 procent kupców gier interesuje się takimi technikaliami, śledzi newsy i przecieki. A z tych 10 procent wielu podjarało się tym wyciekiem. 

To jedynie dobry PR.

Odnośnik do komentarza

No From ma chyba taryfę ulgową bo ludzie się właśnie jarają co by nie wyciekło czy co sami pokażą, ale też to nie jest nowy BF czy np assasyn żeby zaraz było jebanko po necie. 

 

FS ufam dla ciebie i jak dla mnie to jedyne gierki co obecnie mógłbym płacić mityczne 3 i pół bomby. 

Odnośnik do komentarza

Sekiro ma co najmniej dwa sposoby na hard mode, czyli ten przedmiot po przejściu gry + dzwon. Tych protez i przedmiotów jest sporo, widziałem przeróżne sposoby na pokonywanie bossów. Ale tak, to głównie gierka akcji, rozumiem, że dla wielu drugie przejścia są bez sensu.

 

Dla mnie były fajne, szedłem jak przecinak, większość bossów szło za pierwszym razem, no czuje się skilla zdobytego podczas pierwszego przejścia i daje to satysfakcję. Trwa tez króciutko, bo to praktycznie speedrun.

Odnośnik do komentarza

Jak się kilka razy obejrzy ten materiał to jednak wygląda to trochę lepiej niż ewentualny „mod do DkS3”. 
Trzeba też pamiętać, że kiedy widzimy ogrom tej przestrzeni to w odróżnieniu od DkS3 w ER da się ją zwiedzić. 
Na deser fajne pióra, kiedy ptaki odlatują. 
Czekam jak cholera. 

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się skok w tej grze, bo może rzeczywiście dostaniemy jakis slasher w klimatach Soulsów, a nie kolejne no Soulsy do których nie mam raczej cierpliwości i w których w ogóle nie odpowiada mi motoryka postaci. 

 

No i jak na wersję z XOne to rzeczywiście prezentuje sie to maśnie. :xboss:

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

jakis slasher w klimatach Soulsów, a nie kolejne no Soulsy

 

Jak na razie wygląda to na 100% soulsy tylko w otwartym świecie. 

 

39 minut temu, messer88 napisał:

Mnie najbardziej ciekawi w jakim stopniu ten świat będzie pusty gdzie będzie się tylko jeździć na koniku. 

 

Pewnie żeby zachować klimat serii świat będzie raczej mocno pusty bez pytajników i znaczników. Jak dla mnie spoko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...