Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Tak czytam ten temat i nie wierze xd

niech jakiś konsolomaniak z tego tematu napisze, że granie na pc jest skomplikowane.

wydaj 120zł na konsole, 20zł na pendrivy, przejściówki, ładowarki by pograć w gierki, które już emulują lodówki na androidzie.

kupcie sobie raspberry pi, obudowe szaraka, podłączycie każdego możliwego pada na kuli ziemskiej, wszystko w jednym pudełeczku bez kabli i przejściówek, albo te pady pod komputer, bez kombinacji alpejskich. 

Nawet telefony emulują psone i mniej z tym roboty.

Odnośnik do komentarza

Jest teraz tylko jeden problem. O ile RASP jest świetny i jest jak piszesz orzech to jednak nie kosztuje 129 pln a za tyle można to badziewie wyrwać. Więc w takiej cenie już jest sens kupowania tego. O raspie pisałem kiedyś w temacie NES Classic ale on w pewnym momencie wystrzelił na jakiś 1000 pln xD 

Odnośnik do komentarza

Miałem pisać właśnie to co użytkownik wyżej. Za tę cenę nie ma nic lepszego.

No i żeby przerobić wystarczy jakikolwiek stick i to wszystko. To wystarczy. Wszystko inne to opcje które świetnie że są.

A pasjonaci jak DaveCzezky spędzą całe tygodnie w marketach poszukując tej idealnej przejściówki. 

Dla każdego coś.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Orzeszek napisał:

Tak czytam ten temat i nie wierze xd

niech jakiś konsolomaniak z tego tematu napisze, że granie na pc jest skomplikowane.

wydaj 120zł na konsole, 20zł na pendrivy, przejściówki, ładowarki by pograć w gierki, które już emulują lodówki na androidzie.

kupcie sobie raspberry pi, obudowe szaraka, podłączycie każdego możliwego pada na kuli ziemskiej, wszystko w jednym pudełeczku bez kabli i przejściówek, albo te pady pod komputer, bez kombinacji alpejskich. 

Nawet telefony emulują psone i mniej z tym roboty.

 

no powiem ci, że ten sprzęt to mocno fałszywy mesjasz. żałuję że nie wziąłem jakiegoś raspberry - zdecydowanie lepsze rozwiązanie, nawet jeżeli droższe

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Accreate Mini PC Intel Cherry Trail Computer Stick Windows10 WiFi Intel Atom WiFi/USB3.0 10 (64-bit)[Intel Atom x5-Z8350/2GB/32GB/WiFi/USB3.0/4K/Bluetooth] US regulations https://www.amazon.ca/dp/B07L93KB4N/ref=cm_sw_r_cp_tai_uz5bDbRRNXHWJ

albo pełnoprawnego kompa (sam mam POTĘŻNE KIANO STICK) za 300zł i przestańcie bronić tego szrota xd. Podłaczycie wszystko pod to, nawet dysk 4tb i będzie śmigać tak jak pan jezus powiedział.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
4 minuty temu, devilbot napisał:

Raspberrypi w niczym nie jest lepsze. To te same programy i emulatory.

Xd jak to nie jest? Wygląda bardziej estetycznie, na upartego masz tylko jeden kabel podłączony, zasilający do konsoli, nie trzeba przejściówek, wystających pendrivów, czy padów na kablu. A i nie ma loterii, że coś działa, albo nie działa.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
28 minut temu, milan napisał:

Rasberry brzmi jak pismo dla pedałów.

 

Ale fakt, moze lepiej kupic prostszy w obsludze sprzet ktory nie wyglada ordynarnie jak psx i nie ma retro padow.

Cytując prezesa @Dave Czezky spróbuj powiedzieć gaming bez słowa gej. Nie da się.

Odnośnik do komentarza

Za 120zł nie znalazłem tak estetycznej maszynki z dwoma padami w zestawie (a i swoje można podłączyć po kablu). Minusem jest konieczność dokupienia tego hosta otg i - opcjonalnie - adaptera do bezprzewodowych padów. Stosunek cena-jakość-zawartość zestawu wychodzi tu po prostu najlepiej jeśli ktoś chce mieć takie "emustejszyn do N64 włącznie". Są rozwiązania lepsze, ale i droższe.

 

A, u mnie chiński kabelek OTG za 5zł nie robi problemów :cool:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

forum dla graczy i nikt nie ma pada w domu, że te dwa plastikowe kasztany bez gałek gloryfikuje? to doliczmy do ceny konsoli telewizor bo nie każdy ma.

 

przeyebane tak emulować gierki z ps one na psone classic jak milan i mejm.

comment_J3YM7G2wGZqHRgk1ymxXT67MCRDwV9Wf

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...