Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, milan napisał:

No to devil musi nam wszystkim teraz wymienic peny:[

 

2 minuty temu, devilbot napisał:

stick 2.0 dobrej jakości równa się 3.0.

I o to chodzi. 3.0, jeśli działa, gwarantuje po prostu dobre prędkości. 2.0, jeśli jest dobry, dorówna mu bez problemu. Bezpieczniej imo jest zaopatrzyć się w pena 3.0 i nie przejmować się tym, czy urządzenie faktycznie jest zgodne z deklarowanymi parametrami.

W dniu 8.06.2019 o 19:45, devilbot napisał:

@ragus a ja dzisiaj w mediamarkecie trzymałem za(pipi)istego sandiska 64gb 3.0 i zobaczyłem dysk 2.0 HAMA przy kasie 64 GB za 30zł o ten https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/pendrive-hama-rotate-64-gb?gclid=CjwKEAjwue3nBRCCyrqY0c7bw2wSJACSlmGZxOqXqB-LkTgV0B-a24h99DyjxXgc0HLxmHF2LyFKmhoCM43w_wcB&gclsrc=aw.ds

Np. to (pipi) HAMA jest do chrzanu, mam i odczyt/zapis ni cholery nie stoją obok tych deklarowanych. To własnie na tym ścierwie mam freezy, ścinające FMV i różne inne dziwne rzeczy. Z ciekawości sprawdziłem swojego "pendrajwa bojowego" (czyli takiego, którego używam w pracy z racji prędkości, dokładnie to Patriot Rage 32GB: https://www.komputronik.pl/product/165810/patriot-pendrive-supersonic-rage-xt-32gb-usb-3-0.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=Promo) i zapieprza jak królik po koksie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2019 o 17:54, devilbot napisał:

 

@janol

U mnie działa normalnie te enhanced graphic co podał Meanthord ale na retrobootcie z pierwszego posta. Bleemsync ma inną wersją retroarcha wię może dlatego nie działa. Nie testowałem bo aktualnie mam retroboota.

Zweryfikowałem i faktycznie, na retroboot działa wszystko pięknie. Polecam, bo na Bleemsync się czkało.

Ale żeby nie było tak kolorowo: ściągnąłem sobie z arcade punks jakiś romset, dodając gry do katalogu PSX nie pojawiają się one w playlistach, muszę je włączać ręcznie. Teroetycznie powinno się to skanować i dodawać, ale tak nie jest. Dlaczego? W ogóle jak włączę skanowanie folderu, to wskaźnik postępu się nie rusza.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, vip77 napisał:

Pendrak 128gb podlaczony bezpośrednio pod usb bez żadnego otg zadziała? Jak gdzieś czytam to większość ma raczej max 64.

I przez OTG i przez drugi port działa. Patriot Supersonic RAGE 2 128GB, USB 3.1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Policenauts nie śmigała na retro wersja z PSX-a, dopiero włączył się jakiś wynalazek z psp po angielsku z końcówką pbp. Dziwne, bo nie ma dwóch plików jak przy PSX i zajmuje nieco mniej. Mam nadzieję, że ta wersja z psp, to nie jest jedna płyta.

 

BTW. Podacie linki do konkretnego OTG, które zakupiliście i działa? Rozumiem, że musi być prawe.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

V-Rally 2, już zapomniałem jaka tam potężna muza leci podczas rajdów.

 

Jak Tekken 3 NTSC będzie wyglądał na bleemsyncu, dwie identyczne okładki/tytuły obok siebie?

 

 

Ktoś zamawiał takie coś, tylko, że prawe?

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SlimShady napisał:

Ktoś zamawiał takie coś, tylko, że prawe?

Sporo ludzi, aż na Allegro zabrakło towaru jak poszła fama o złamaniu Classica.

10 minut temu, SlimShady napisał:

Jak Tekken 3 NTSC będzie wyglądał na bleemsyncu, dwie identyczne okładki/tytuły obok siebie?

Tak, chyba że dorzucisz inną. Ale też i nie ma potrzeby dorzucania Tekkena - odpal tego co jest na konsolce i w menu Bleemsynca zmień region na NTSC. Wyjdzie na to samo, +10 klateczek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bzduras napisał:

odpal tego co jest na konsolce i w menu Bleemsynca zmień region na NTSC. Wyjdzie na to samo, +10 klateczek.

To tam siedzi palowski Tekken, a region zmienia się opcją w emulatorze? Ciężko trochę w to uwierzyć :/

Ja w 90% skończyłem kolekcję gier 16.bitowych na SNESie i biorę się za chwilę za PSXa...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

To tam siedzi palowski Tekken, a region zmienia się opcją w emulatorze? Ciężko trochę w to uwierzyć :/

Wierzyć na słowo nie musisz, sprawdź sam. Albo zerknij na filmik:

 

Około 3 minuty koleś zmienia region z PAL na NTSC i efekt widać od razu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...