Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Orzeszek napisał:

Wariaci to są ci co kupili ten sprzęt za pełną cenę :mevek:

A tu to racja, i to jeszcze jak te wszystkie czary-mary z emulatorami i dorzucaniem swoich gier nie działały. Ba, bez tego to ta maszynka jest warta trzy dychy imo, bo wartościowych gier w stocku jest jak na lekarstwo. No i ten Tekken 3 w PALu :dynia: 450zł za taki sprzęt dać to trzeba być ptactwem morskim

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Orzeszek napisał:

Accreate Mini PC Intel Cherry Trail Computer Stick Windows10 WiFi Intel Atom WiFi/USB3.0 10 (64-bit)[Intel Atom x5-Z8350/2GB/32GB/WiFi/USB3.0/4K/Bluetooth] US regulations https://www.amazon.ca/dp/B07L93KB4N/ref=cm_sw_r_cp_tai_uz5bDbRRNXHWJ

albo pełnoprawnego kompa (sam mam POTĘŻNE KIANO STICK) za 300zł i przestańcie bronić tego szrota xd. Podłaczycie wszystko pod to, nawet dysk 4tb i będzie śmigać tak jak pan jezus powiedział.

 

Mam pierwszego Sticka z Windą i ten Atom w środku, z jednym USB to się nadaje na ruskie szerokie tory do pisania CV w Excelu żeby zarobić na lepszy komputer (throttling, "mówi to Panu coś Panie Jasiński?"). Jak już porównujesz sprzęt za worek złota to weź Waść się postaraj chociaż o porównanie z mobilem, ale w rozsądnym stosunku cena do jakości (np. BRIX S lub najtańsze NUC).

 

Po drugie: to sprzęt dobrze wykonany, włącznie z joypadami, zamknięty i służył w zamyśle do czego innego niż co sprytniejsi chcą użyć. Wiadomo więc, że nie wszystko jest proste i są wyrzeczenia. Zawsze tak jest z hak1erowaniem czegokolwiek. Jeśli brać pod uwagę stokowe możliwości to jest to literalnie gówno warte w porywach równowartość dobrej wódki.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie do emulacji na tv jak ktoś nie może patrzeć na pc ale chce odpalić coś więcej niż psx (gcn, wii) to najmocniejszy jest chyba Nvidia Shield, a plotki niedawno były, że mogą wypuścić jakąś nową wersję. W Chinach Super Mario Galaxy nawet dostał swój port na ten tv box.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, devilbot napisał:

Tak już jest nie wolno się czymś cieszyć. Wczoraj jeden faszysta w statusach chciał nas pozamykać za nielegalne hackowanie dzisiaj jakiś wariat nagle wpadł, że raspberry pi jest najlepsze!

W sumie też tak mam w gorsze dni - wyśmieje jakąś grę co nawet jej nie kupiłem.

jesteś idiotą czy z premedytacją kłamiesz?

pisałem ci wczoraj 3 razy że nie mam nic do ps classic, emulatorów, tego co tu robicie, fajnie że moderka wam pozwala i moim zdaniem tak powinno być

zastrzeżenie było tylko do tego że w świetle powyższego wyebali mi bez gadania temat z PT w którym napisałem że kupię PS2/PSP z CFW

status usunąłem sam m.in. ze względu na to zeby się do was nikt nie przyczepił

 

 

a teraz będziesz mnie od faszystów wyzywał za nic, jak się wku.rwie to zaraz odpalam telefon do fenixa, do komendanta Zapały na komendę i w 24h ciebie tu zaorają z tym całym szarostrefowym kur.widołkiem

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Orzeszek napisał:

no już już, wracajcie do wgrywania całej biblioteki psx do urządzenia, które odpalicie 2 razy przez 15 minut.

 

Cały wieczór właśnie to robię. Właśnie wgrywam całą kolekcje japońskich racerów które nie miały premiery w usa ani eu. Np "Racing Lagoon" od Square itp. Sporo tego jest.

 

2 minuty temu, maciucha napisał:

jesteś idiotą czy z premedytacją kłamiesz?

pisałem ci wczoraj 3 razy że nie mam nic do ps classic, emulatorów, tego co tu robicie, fajnie że moderka wam pozwala i moim zdaniem tak powinno być

zastrzeżenie było tylko do tego że w świetle powyższego wyebali mi bez gadania temat z PT w którym napisałem że kupię PS2/PSP z CFW

 status usunąłem sam m.in. ze względu na to zeby się do was nikt nie przyczepił

  

 

a teraz będziesz mnie od faszystów wyzywał za nic, jak się wku.rwie to zaraz odpalam telefon do fenixa, do komendanta Zpały na komendę i w 24h ciebie tu zaorają z tym całym szarostrefowym kur.widołkiem

 

aha

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Cały wieczór właśnie to robię. Właśnie wgrywam całą kolekcje japońskich racerów które nie miały premiery w usa ani eu. Np "Racing Lagoon" od Square itp. Sporo tego jest.

I właśnie to jest ten najprzyjemniejszy moment zabawy z emulacją. Sortowanie gier, katalogowanie, wrzucanie okładek... gdyby tak łatwo było w 1999 roku :) 

A swoją drogą jest specjalne urządzonko do PSXa, z możliwością odpalenia gier z karty microsd.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, maciucha napisał:

fajnie że moderka wam pozwala i moim zdaniem tak powinno być

zastrzeżenie było tylko do tego że w świetle powyższego wyebali mi bez gadania temat z PT w którym napisałem że kupię PS2/PSP z CFW

status usunąłem sam m.in. ze względu na to zeby się do was nikt nie przyczepił

 

To jest właśnie serio dziwne, sranie żarem o romy wiekowych sprzętów w kontekście tego, że w gazecie PE była nie raz i nie dwa jawna reklama firmy przerabiającej konsole i to na całą okładkę. Podwójne standardy?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, devilbot napisał:

aha

No tak się właśnie spodziewałem, że kogoś takiego jak ty, to może być stać co najwyżej na gówniarskie 'aha'

 

Teraz, Meanthord napisał:

 

To jest właśnie serio dziwne, sranie żarem o romy wiekowych sprzętów w kontekście tego, że w gazecie PE była nie raz i nie dwa jawna reklama firmy przerabiającej konsole i to na całą okładkę. Podwójne standardy?

To już w ogóle pomijam milczeniem, tak fakt samo że gazeta wielokrotnie wypuszczała recki z pirackich kopii itd.

Odnośnik do komentarza

Z racerów polecam bardzo niedocenionego Test Drive 6. Chociażby dla możliwości przejechania się dość długimi trasami po Londynie, Paryżu, Rzymie, Hong Kongu i Nowym Jorku. Zwłaszcza jak ktoś był/mieszka w tych miejscach, to pewnie odnajdzie znajome rzeczy. No i w grze jest muzyka Fear Factory, model jazdy to przyjemny arcade i są licencjonowane samochody ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze tacy spieci jestescie.

Jako widz z boku mysle ze devil taku raczej luzak zalozyl fajny temat, spoki luzak maciucha zalozyl temat bw pchlim, bez spiny napisal o co cho w shoucie i myslalem ze devil wyczul ze to nie jakis frustrat. A nagle pisze ze maciucha faszol a maciucha zamiast moze jakos wyciszyc sprawe tez mu jedzie od debili.

 

Tak to (pipi)a jest jak komus nie dziala gierka ściągana 20 dni ktora miala 1 leecha ktory wlaczal kompa chyba tylko na sniadanie.

 

Wyluzujta po co sie klocic.

Odnośnik do komentarza
Teraz, milan napisał:

Szkoda ze tacy spieci jestescie.

Jako widz z boku mysle ze devil taku raczej luzak zalozyl fajny temat, spoki luzak maciucha zalozyl temat bw pchlim, bez spiny napisal o co cho w shoucie i myslalem ze devil wyczul ze to nie jakis frustrat. A nagle pisze ze maciucha faszol a maciucha zamiast moze jakos wyciszyc sprawe tez mu jedzie od debili.

No nie wiem, może ty byś siedział z bananem na mordzie jakby ktoś cię wyzywał od faszystów :) 

Odnośnik do komentarza

@maciucha

Ja się nie obraziłem na debila idiotę. Siedzę z bananem na mordzie więc pewnie miałeś rację nazywając mnie tak.

Sorki za faszystę nawet nie wiem kto to taki dokładnie. Opiekuje się dziadkiem i on tak na mnie mówi często.

 

Uniosłem się bo straszna nagonka i zaszczucie tu ostatnio. Nic złego nie robimy.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, devilbot napisał:

@maciucha

Ja się nie obraziłem na debila. Siedzę z bananem na mordzie więc pewnie miałeś rację nazywając mnie tak.

Sorki za faszystę nawet nie wiem kto to taki dokładnie. Opiekuje się dziadkiem i on tak na mnie mówi często.

 

Uniosłem się bo straszna nagonka i zaszczucie tu ostatnio. Nic złego nie robimy.

w żadnym momencie nie nazwałem cię debilem

 

eot z mojej strony w takim razie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.