Skocz do zawartości

Złam swojego Classica. Czyli jak wgrać hacka i odpalić każdą grę.


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak z Mega Manami na NES/Famicom. Japońska fajna, gustowna, odpowiadająca temu co w rzeczywiście w grze jest, zaś amerykańska jak z niskobudżetowego klona komiksu spajdermana czy co tam było wtedy popularne. Tylko widzisz, taka decyzja nie wzięła się znikąd. Pudełko ma zachęcać do zakupu, a przeciętny Amerykanin raczej nie sympatyzował z mangą, rysowników Marvela też nikt nie zatrudniał bo za  drogo. I było jak było. Do tej zbrodni dorzucę jeszcze zmiany nazw gier, bo temat pokrewny. Na szczęście ten rak już wycięto i przerzutów nie stwierdzono. ;)

 

PS: Te moje to nie okładki tylko pudełka z okładkami. Wszystkie ręcznie edytowane aby były nieuszkodzone, bez syfów po skanowaniu chyba w fabryce trocin, spójne i odzwierciedlały stan faktyczny (czyli np. logo PS zawsze w tym samym miejscu, we wszystkich kombinacjach na jakie Sony pozwalało w NDA, pudełka zarówno jedno-dwupłytowe jak i trzy-czteropłytowe, które się przecież różniły).

Edytowane przez Berion
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak jest sformatowane na Fat32 USB16 GB(GoodRam Twister) i na bleemsyncu pojawia się komunikat "nie można rozpoznać pada" tzn. że trefny pendrak?

 

Takie coś będzie śmigać?

 

 

Ładowarkę mam taką jak tutaj polecano, więc moc powinna się zgadzać:

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SlimShady napisał:

Jak jest sformatowane na Fat32 USB16 GB(GoodRam Twister) i na bleemsyncu pojawia się komunikat "nie można rozpoznać pada" tzn. że trefny pendrak?

  

Takie coś będzie śmigać?

 

 

Ładowarkę mam taką jak tutaj polecano, więc moc powinna się zgadzać:

 

 

 

ad1 Może i trefny, a może nie lubi się z systemem fat32 wtedy przeróbkę robimy innym starym stickiem. a po skończeniu wrzucamy zawartość ze starego na nowego sformatowanego już na np exfat.

ad2 ktoś w temacie pisał, że kupił taką toshibę 32gb i nie działała chyba ale nie pamiętam.

ad 3 mam taką ładowarkę i korzystam na niej z dysku 1TB więc na pewno jest ok.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jak mam tą ładowarkę to ten kabel micro usb z zestawu do niczego nie jest potrzebny?

 

Może zarzucajcie jakieś pewniaki jeśli chodzi o dyski USB(czyli kupione i przetestowane) i te urządzenie do działania 2-óch padów, bo tak się bujać ze zwrotami to tak średnio.

 

Tak sobie myślę, że może być też kwestia jakichś detali typu odłączone kable, power off konsoli, formatowanie szybkie/pełne, no i fat exfat ntfs itd. Będzie trzeba sprawdzić parę rzeczy.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Bzduras napisał:

Ej, ale miało być mało i biznes spod znaku cebuli na święta :(

 

Lubię wracać czasem do tego posta :ragus:

CZocxEk.png

 

no dobrze, a bylo wtedy wiadomo, ze ta konsola bedzie miala gry w PALu, ktore dzialaja gorzej niz 20 lat temu i menu jak polystation z bazaru?

Wtedy nikt nie myslal, ze sony moze to spyerdolic, pierwszy rzut wyprzedal sie w kilka h. Do tego powiedzieli ze bedzie mgs, tekken 3 i ff7.

Sony chyba tez nie myslalo, ze to spyerdoli, skoro naprodukowani tyle milionow :ragus:

Microsoft pewnie tez nie chial spyerdolic Xboxa One, etc.

ELO.

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 godziny temu, devilbot napisał:

nie używam biosa gba w retroarchu i wszystko działa. Zależy pewnie od rdzenia jakiego używasz. Spróbuj innego. 

 

faktycznie, zmiana core'a pomogła

 

20190621_214454.jpg

 

wreszcie jakaś porządna gra na tym kawałku plastiku :banderas: 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

no dobrze, a bylo wtedy wiadomo, ze ta konsola bedzie miala gry w PALu, ktore dzialaja gorzej niz 20 lat temu i menu jak polystation z bazaru?

Wtedy nikt nie myslal, ze sony moze to spyerdolic, pierwszy rzut wyprzedal sie w kilka h. Do tego powiedzieli ze bedzie mgs, tekken 3 i ff7.

Sony chyba tez nie myslalo, ze to spyerdoli, skoro naprodukowani tyle milionow :ragus:

Microsoft pewnie tez nie chial spyerdolic Xboxa One, etc.

ELO.

 

Żartuję, nie śmiałbym nabijać się z frontmana Perfekcyjnej Niebieskości :(

ELO

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.