Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Miałem odpocząć od Far Cry a to jeszcze bardziej ubisofciak od Ubi :kekw:  Wessij duchy, oczyść skażenie, odnieś duchy do budki telefonicznej, Wessij duchy, strzel wiaterkiem do kilku duchow z parasolami.

 

A teraz wywaliło mi side questy na mapie. Jedyne co mnie interesuje to główna intryga, dużo stracę jak oleje gówna poboczne?

Odnośnik do komentarza

Jest tak kurewnie repetytywne, że w ciągu 10 minut spacerując wciągnąłem z 7 duchów, oczyściłem 4 skażenia i tak mapkę odblokowujesz gorzej niż w jakimś Gays Done te gniazda zombiaków. W alejkach zbieram posążki, jedzenie, monetki, m a s a k r a. Ale lecę z głównym wątkiem na razie.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, _Red_ napisał:

Miałem odpocząć od Far Cry a to jeszcze bardziej ubisofciak od Ubi :kekw:  Wessij duchy, oczyść skażenie, odnieś duchy do budki telefonicznej, Wessij duchy, strzel wiaterkiem do kilku duchow z parasolami.

 

A teraz wywaliło mi side questy na mapie. Jedyne co mnie interesuje to główna intryga, dużo stracę jak oleje gówna poboczne?

Niektore sidequesty fajne i creepy. Za to znajdzki mialem w chuju

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Radzę się mocno zastanowić nad opinia rysownika bo jebie ten tytuł robiąc przed chwilą w souolsach 50 godzin.

 

Ghostwire? Bardzo fajna gierka, nie słuchać typa.

 

Czy ja mowie, że zła gra? Setting ciekawy, mówię że repetytywna wpizdu z tymi najebanymi aktywnościami w każdej uliczce, hiński Ubisoft i temu nie zaprzeczysz. Nie czytałem opinii o grze, myślałem że to jakiś bardziej korytarzowy horror, a wyszło, że to gameplayowo kolejny open world z mapką i świecidełkami.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, _Red_ napisał:

 

Czy ja mowie, że zła gra? Setting ciekawy, mówię że repetytywna wpizdu z tymi najebanymi aktywnościami w każdej uliczce, hiński Ubisoft i temu nie zaprzeczysz. Nie czytałem opinii o grze, myślałem że to jakiś bardziej korytarzowy horror, a wyszło, że to gameplayowo kolejny open world z mapką i świecidełkami.

Ten open world był niepotrzebny i chyba nawet o tym pisałem w innym temacie w swojej mini recenzji. Wcisniete na siłe, bo moda na open world. Mimo wszystko fajny klimat i nie zalowalem wydanej kasy.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...