Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, cotek said:


Jakoś mi w ogóle umknęło, że to przecież gierka ogarniaczy The Evil Within, po tym co zrobili z sequelem to już w ogóle tego Ghostwirea bym omijał xD

TEW2 to świetna gierka, nie rozumiem malkontentów. Lepiej się grało niż w TLOU2, a misje poboczne z upiorem to sztosik.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Fajny klimacik i Tokio jako miejscówka, ale tak poza tym to też nie jestem przekonany. To strzelanie z łapek wygląda fajnie wizualnie, ale na tych gameplayach to znudziłem się od samego oglądania w pewnym momencie. Jakoś brakuje w tym wszystkim mocy. To chyba wina tego, że oprócz przeciwników wszystkie inne elementy otoczenia są bardzo statyczne i żadne efekty naszych czarów nie mają na nie wpływu. No i to chodzenie po pustym mieście gdzie są tylko potworki, jakoś mnie nie przekonuje. Tu dużo zależy od tego jak wielka będzie mapa.

 

No i cutscenki wyglądają okropnie. Skradanko też to nie wiem po co jest w tej grze. Plus, szykuje się bardzo typowy w strukturze open world. 

 

Nie mam kompletnie na to ciśnienia, bo szykuje się takie 7/10, ale jak będą lepsze ocenki to sprawdzę na premierę, bo jednak czuć w tej grze jakiś własny charakterek. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, łom napisał:

Te sekcje 'open world' w połączeniu ze słabym AI zepsuły TEW2 i do jedynki nawet nie ma startu. Zobaczymy co wyjdzie z Ghostwire: Tokyo ale przeczuwam że nawet jeśli będzie miał 85+ na MC to to będzie porażka sprzedażowa większa od Deathloop.

 

Bo gracze to są prości - CoDzik, Uncharted i inne popcorniaczki. Jak czegoś nie zobaczą na reklamie to nie będą wiedzieli co kupić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Bo gracze to są prości - CoDzik, Uncharted i inne popcorniaczki. Jak im się czegoś nie zobaczą na reklamie to nie będą wiedzieli co kupić.

Zgadza się, większość posiadaczy konsol kupuję 1-2 gry na rok i najczęściej są to tylko gry bardzo znane, mocno reklamowane lub ze znaczkiem Nintendo : )

Odnośnik do komentarza

A dla mnie miasteczko było jednym z lepszych elementów TEW2:unknown:

Odnośnie Ghostwire sceptyczny jestem tylko do strzelania z palca na dłuższą metę - w pierwszej chwili wydało mi się to nieco groteskowe, acz czuć serce włożone w grę, no i rzadko trafia się produkcja tak w 100% japońska.

Chyba wjedzie do mnie na premierę. Tym bardziej, że wołają "tylko" 269zł, pudełko pewnie nawet będzie taniej

Odnośnik do komentarza

No gierka mocno wyróżnia się na tle innych typowych gier AAA które się obecnie produkuje. Czuć po tych zapowiedziach japońską duszę robienia gier, nie każdemu spodoba się strzelanie palcami ale na pewno nie można odmówić grze oryginalności i orientalnego klimatu, który dla nas europejczyków wydaje się dziwny i intrygujący. 

Dlatego będę kibicował tej gierce, bo branża potrzebuje takich unikalnych japońskich produkcji, które próbują coś nowego, a nie tylko powielają utarte już tropy.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.