Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale misje poboczne i to jak wiksuje się świat na naszych oczach fajne chociaż to już mieli opanowane w evil within ale ta walka to jest serio dramat nawet nie ma jej tak dużo jak myślałem że będzie ale nie sprawia kompletnie frajdy więc po co istnieje. Na ten moment jeśli ktoś nie jest japonio ewentualnie ducho zjebem to raczej bym w to nie grał na jego miejscu, zwykły średniaczek, gameplayowo jest wręcz słabo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam gdy twórcy wiedzą że zrobili tak chujową minigierke że aż dają możliwość jej pominięcia :dynia: aż mi się przypomniał spidermen i możliwość wyłączenia mingierki z wieżami. Dobre są jeszcze te duszki. Dojebali ich 240tyś ale to było za mało. Trzeba przedłużyć gre dając jeszcze minigierke żeby odblokować duszki :obama:

 

Historia też mega durnoty. Na ten moment misje poboczne i ładne widoczki ratują tę gre ratują tę gre przed wyjebaniem z dysku. No i głaskanie piesków

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Skończone i splatynowane w 40 h. Masterować nie polecam nikomu, ostatnie 10 h męczyłem się już dosyć mocno. Ale zagrać tak po prostu, skończyć story i porobić trochę misji opcjonalnych to jak najbardziej. 

 

Gra mi się podobała, ale mimo wszystko trochę szkoda, że Mikami zamiast stworzyć TEW3 albo inny horrorek z aspiracjami na stanie się kultowym, wziął się za bary z shooterem FPP i to jeszcze w otwartym świecie. Widać, że to nie jego bajka. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem i trochę się rozczarowałem na start. Tryb jakości jeszcze przejdzie choć wydaje się, że nie ma 4k i chyba będzie trzeba wyłączyć to ziarno bo oprawa na screenach wygląda duzo lepiej niż w praktyce. Tryb wydajności daje taką papkę, że szkoda strzępic ryja. Celowanie też jakieś takie pływające. Dam grze szanse bo może nadrobić w innych miejscach, ale pierwsze wrażenie bez szału.

 

Jak ktoś ma wybór między ps5 a xsx to zdecydowanie lepiej ograć na ps5 bo lepsza jakość, płynność i dualsense robi robotę.

 

https://www.ppe.pl/news/317307/ghostwire-tokyo-oferuje-gorsza-rozdzielczosc-plynnosc-i-ray-tracing-na-xsx-niz-na-ps5.html

 

wersja xss to szkoda nawet strzepić ryja.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

xD Co za jebane patałachy w tym MS pracują, żeby nie dopilnować tego, że gra od wewnętrznego studia która miała ROK w piekarniku chodzi gorzej na ich flagowej konsoli niż u konkurencji, która dostała ją ROK wcześniej xD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bielik napisał:

Tak całkiem poważnie to gram na ps5 w trybie jakości vrr i jeśli na xboxie jest jeszcze gorzej pod względem klatek to ciężko to jakoś logicznie przełknąć, oprawa jest ładna, ale bez wodotrysków, które usprawiedliwiałyby takie klatkowanie. 

A w ilu klatkach, to chodzi na ps5 w  trybie jakość?  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...