Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fabula na 8h, mozna przejsc w ogole nie zbierajac pierdol wiec jak ktos chce tylko Shinji Mikami experience to przynajmniej nie bedzie jojczył, ze musi odwalac jakis szajs żeby odblokowac dzielnice (poza bramami tori - odpowiednikami wież ubi). 100% to jakies 30-40h w zaleznosci od tego czy będzie jechane z mapka czy bedzie zabawa w szukanie znajdziek na wlasna reke. Zdecydowanie tej grze zaszkodzilo wsadzenie w formule open worlda, wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rillas napisał:

Wlasnie nie wiem na ile byly tam naciski Pana Sony czy przypadkiem nie Pana Bethesdy/M$. Sony chyba tyle co zaplacilo za eksluzywnosc czasowa.

 

Sama gra zaczęła powstawać pewnie przed czasami fuzji MS/Bethesda, więc kto wie? Z pewną dozą zdrowego rozsądku spodziewam się jednak tego, że to Sony zleciło grę Bethesdzie aniżeli sama gra gra miała być od razu multiplatem, ale Sony zapłaciło żeby nie wyszła tylko na Xboxa.

 

Tak czy inaczej zabieram się za recenzje, bo ocena na surowo nie mówi mi nic, a raczej zachęca do zapoznania się ze słowem pisanym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież Tango Games szło już bardziej w open world. TEW1 miał konstrukcję podobną do RE4 z paroma większymi przestrzeniami, TEW2 miał już open world z misjami pobocznymi ale nadal gameplay był zakorzeniony w poprzedniej części (niezbyt rozgarnięci przeciwnicy i ograniczona mobilność), więc pójście już konkretnie w open world to raczej normalna kolej rzeczy. A co do tego kto do kogo poszedł z propozycją współpracy, to nie był bym zaskoczony jeśli Tango Games szukało kogoś kto by dopłacił do produkcji już w 2018 po porażce sprzedażowej TEW2 (nawet nie wiem czy przebili 1mln).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jesli wyciagna na zielono to bedzie to zdecydowanie ocena z nadwyzka. Jeszcze do tego co pisalem ostatnio wspomne na koniec tylko o samym strzelaniu z palcow, ktore jest po prostu fatalne. Trzy rodzaje 'tkania' (wiatr daleki dystans, woda sredni dystans delikatnie szerszy pocisk i ogien na krotki dystans i obrazenia aoe) roznia sie tak niewiele, ze ostatecznie bije sie po prostu tym co jest na stanie, bez ladu i skladu. Jedyna taktyka na hardzie jaka jest wymagana to wybic najpierw najbardziej agresywnych przeciwnikow, a potem tych bardziej statycznych. Samych przybyszow jest 23 (z czego 5 to wieksze bossy), niby na papierze duzo ale w praktyce wiekszosc na jedno kopyto (z podzialem na kilku szybkich, wolnych, range i latajace).

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem parę recek i wychodzi na to że najsłabszym elementem jest walka. No i z tego co widziałem to trochę wygląda jak by gracz miał do dyspozycji masę mocarnych mocy + stealth + upgrade'y a przeciwnicy mieli inteligencję na poziomie wieśniaków z RE4 i robi się za łatwo/nudno. Trochę jak w TEW2, gracz ma do dyspozycji coraz więcej możliwości a przeciwnicy nie są rozbudowywani w tym samym tempie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...