Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fanem symulatorów o czym świadczą setki godzin w konkretnych tytułach od których duży procent ludków się odbiło.

Ale teraz, to ja jestem w yebanym growym raju!

Jak to wszystko pięknie wygląda, płynniutko leci, wrzuca banana na ryj staremu człowiekowi i młodym pewnie niektórym też.

No, piękne jest życie staruszka w wirtualnym świecie micro$oftu.

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Boomcio napisał:

Jestem fanem symulatorów o czym świadczą setki godzin w konkretnych tytułach od których duży procent ludków się odbiło.

Ale teraz, to ja jestem w yebanym growym raju!

Jak to wszystko pięknie wygląda, płynniutko leci, wrzuca banana na ryj staremu człowiekowi i młodym pewnie niektórym też.

No, piękne jest życie staruszka w wirtualnym świecie micro$oftu.

Witam w klubie :), jako że jesteś fanem symulatorów lotniczych wnioskuję że masz mid-high endowego pc (zapewne pod DCS-a jak każdy) z hotasem na pokładzie. Czemu latasz na padzie w wersji Xboxowej ? To musi boleć :(

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, hipcio napisał:

Witam w klubie :), jako że jesteś fanem symulatorów lotniczych wnioskuję że masz mid-high endowego pc (zapewne pod DCS-a jak każdy) z hotasem na pokładzie. Czemu latasz na padzie w wersji Xboxowej ? To musi boleć :(

 

 

Jestem fanem symulatorów, nie tylko lotniczych.

A co do pozostałej części pytania: Nieeee, jako gamer z krwi i kości gram we wszystkie tytuły tylko na konsoli i padzie i bawię się przy tym znakomicie. Zbyt dużo godzin w pracy przed monitorem, żeby w domu jechać dalej na kompie. 

Odnośnik do komentarza

No jak slysze ze ludzie są rozczarowani grafika to parskam śmiechem równo :dynia:

Latam sobie nad Irlandia i to jest niepojęte z jaka dbałością odwzorowane są tereny, jeśli cały swiat jest odwzorowany z taka dbałością to czapki z głów, piękna gra, swietny symulator, a ta pogoda Real time to już całkiem zasługuje na oddzielny wątek :obama:

spacer.png

 

spacer.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Boomcio napisał:

 

Jestem fanem symulatorów, nie tylko lotniczych.

A co do pozostałej części pytania: Nieeee, jako gamer z krwi i kości gram we wszystkie tytuły tylko na konsoli i padzie i bawię się przy tym znakomicie. Zbyt dużo godzin w pracy przed monitorem, żeby w domu jechać dalej na kompie. 

A to chyba ,że tak. Mam nadzieję ,że nie długo wyjdzie jakiś dedykowany hotas z masą przycisków dla konsolowcow bo ciężko jest mi sobie wyobrazić jednocześnie pilotowanie maszyny i obsługe autopilota / awioniki / konunikacje na padzie no i skok joya w padzie ma 1cm więc czułość musi być chyba ekstremalna, latanie taką extrą na padzie to pewnie wyższa szkoła jazdy 

 

Polecam wszystkim kanał kapitana Kulika - Turbulencja. Pan kapitan poza lataniem w realu lata też na VATSIMIe (wirtualne linie lotnicze) co prawda na konkurencyjnym X-planie ale obsługa samolotu jest praktycznie taka sama. Super kanał edukacyjny, Pan kapitan tłumaczy wszystko od A do Z, jak odpalić maszynę, podstawy, latanie VFR, IFR, lądowanie na ILS itp. Wystarczy obejrzeć jeden jego lot i człowiek od razu czuje się 5% mądrzejszy. 

https://youtu.be/cjlMkZ2YgAo

Edytowane przez hipcio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...