Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, Michał102 napisał:

Czuć moc next gena :D

 

No zdumiewające, że miejscówka w miejscowości Wygwizdowo, gmina Wygnajewo (bez obrazy Moldar ;)) wygenerowana komputerowo na podstawie map "w locie" nie wygląda jak lokacja w TLoU2, gdzie artyści spędzają miesiące nad jedną lokacją :reggie:

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Ale mnie wkurwiają takie posty, gra generuje na bieżąco cały świat, cały kurwa świat, robi to z płaskich map, no ale MATI HEHE CZUĆ MOTZ NEKSGENA, dramat.

 

No dobrze, ale niech to chociaż w momencie generowania tej jakże powalającej oprawy chodzi chociaż płynnie :)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze trzymam, 

 

Nie jest to tytuł który wciągnie mnie na wiele godzin, ale będę chciał chociaż skończyć podstawowe tutoriale i odwiedzić kilka miejsc na świecie.

 

Ale fajnie jest poczytać tutaj poczytać, jak ci którzy złapali zajawkę i się jarają :lapka:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bielik napisał:

Dobra, przyznawać się kto już wyrzucił grę z dysku po godzinie latania? 

Na pewno nie ten seksowny gnojek :czezky:

Spoiler

image.thumb.png.d6309a6b5f2f3ac677bc9c32f9eceec4.png

 

Pokazuje zliczony czas z PC i XSX, nie wiem dlaczego z oznaczeniem W10.

Byle do powrotu do domu i lecimy tutaj.

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Bzduras said:

Na pewno nie ten seksowny gnojek :czezky:

  Hide contents

image.thumb.png.d6309a6b5f2f3ac677bc9c32f9eceec4.png

 

Pokazuje zliczony czas z PC i XSX, nie wiem dlaczego z oznaczeniem W10.

Byle do powrotu do domu i lecimy tutaj.

U mnie też pokazuje Windows 10, mimo, że nigdy na komputerze w to nie grałem. Port z PC z krwi i kości :)

Odnośnik do komentarza

No to lipa że nie można w tym trybie odpalić muzyki, bo słuchanie przez godzinę kosiarki męczy, tak wiem chodzi o ostrzeżenia głosowe w samolocie.

 

 

Sądziłem że przelecę się nad chatą i odwiedzę kilka miejsc i to będzie tyle z mojej przygody a jednak wciągnęło mnie mimo że nie lubię symulatorów. Ta oprawa graficzna i to że mamy całą ziemię w grze, masakruje na atomy, serio to jest rewolucja jak ta gra wygląda i w jakiej skali, true nextgen. Do tego ustawianie sobie pór roku/dnia/warunków pogodowych czy chmur w czasie rzeczywistym robi ogromne wrażenie. Jedyny i duży minus to 30fps które nie są stabilne a tak tip-top.

 

Gra zostanie u mnie na dysku na miesiące/lata, to jest właśnie świetny materiał pod ASXowe GaaSy  :pirate:

 

no i setki miejsce do odwiedzenia dla mnie  :obama:

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki MFS dowiedziałem się, że w Warszawie grzmi, super sprawa z tymi aktualnymi warunkami pogodowymi i czasem rzeczywistym. Można lepiej przewidzieć pogodę niż dzięki tym głupim aplikacją, które próbują przewidzieć prognozę na 14 dni a nie potrafią dobrze przewidzieć jednego dnia. :cool2:

 

Lata się fajnie, nie jest to może gra do której będę chciał niewiadomo ile powracać ale zarówno wczoraj jak i dzisiaj chciało mi się odpalić Airbusa i wyruszyć w niebo. Zawsze marzyłem żeby wybrać się na kurs pilota i ogarnąć to wszystko co związane z lataniem, teraz nadarzyła się okazja :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Ale to zliczanie czasu w grze jest zjebane i acziki za czas na jednym profilu będą strasznie ciężkie do wbicia.
Na exophase pokazuje mi 6h i tyle mniej więcej wczoraj spędziłem, a profil w gierce 2h :reggie:

Ale latałes 6h czy byłes w menu, na pasie startowym itp? Mnie wkurza, że to się zlicza i pokazuje na profilu pilota w sekundach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...