Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Michał102 napisał:

Udało Wam się przejść szkolenie z max punktacją grając padem? 

1 godzinę temu, Faka napisał:

Ktoś tu pisał, że zrobienie max punktów na padzie jest awykonalne. 

 

Max punktacja na padzie bez szans, ale oceny A możliwe (czyli minimum 8000 punktów) tyle że bardzo trudne.
Ja póki co wymaksowałem pierwszą kategorię, a w drugiej mam 95% (jedna ocena B mi psuje), w trzeciej już w ogóle tragedia, bo ledwo B wyciągam.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie chciałem zrobić wszystko chociaż na "A", ale 2 ostatnie zadania w drugiej kategorii doprowadzają mnie już do wylewu i "B" jest póki co maxem moich możliwości. 

 

Mega trudno jest mi utrzymać idealny pułap i prędkość. Minimalnie za duży ruch gałki i wszystko idzie w pizdu. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Fajna ta muzyczka w grze, jak się odpala przy jakimś ładnym widoku to aż ciary na plecach przechodzą, ale ostatecznie ją wyłączyłem żeby słyszeć sam warkot silnika. Ogółem spaniała gierka, jakbym był czyimś starym-fanatykiem lotnictwa to chyba bym się popłakał ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Mega sprawa z tym zapisywaniem lotów - już sobie ustawiłem kilka stałych tras, które odpalę, jak ziomek wpadnie - znajome miejsca itp.

Np moje osiedle i mój blok:

1438128117_NowyHoryzontzdaleka.thumb.jpg.3d64387d4ea826c66ae79ee45963e28e.jpg

1937378018_NowyHoryzontzgry.thumb.jpg.47f2c4b665a74c1715c1445d0f5894f9.jpg

Albo moje Technikum i rywalizujące z nami Liceum po drugiej stronie ulicy (to z boiskiem):

540922194_Technikumisidemka.thumb.jpg.583f4327c519a71a239feafbbc831890.jpg

Albo stary stadion Lechii Gdańsk:

770265042_LechiaGdaskTraugutta.thumb.jpg.f80fcf1a38d6fe41fca0f9275b3de97a.jpg

Jasne, że to wszystko tylko 3D symulacja odgórnych zdjęć satelitarnych, ale i tak jest to imponujące i zajebiście jest sobie polatać nad znanymi miejscami.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...