Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się łapie na tym, że po gamingowym wieczorze zawsze mam ochotę włączyć MFS, chociaż na 15 minut, wsiąść do samolotu i odwiedzić jakieś miejsce w którym byłem.

Nie wiem czy do tej gry pasowałaby jakakolwiek fabuła, zadania jak w snowrunnerze, bo tutaj najbardziej przyciąga ta swoboda podróżowania między wszystkimi miejscami na kuli ziemskiej.

Jestem fanem pecetów i mam nieco inaczej niż Whisker, nagrywam filmiki offscreen i wysyłam swoim znajomym, by pokazać coś niemożliwego i nie do uwierzenia, że tak ogromna gra może tak wyglądać na konsoli :obama: 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wszystkim narzekającym na ceny samolotów i innych rzeczy w sklepie chciałbym tylko uzmysłowić, że to nie jest jakaś "chciwość Microsoftu" i "chore mikrotransakcje", a po prostu marketplace, gdzie ludzie (po uprzednim zaakceptowaniu przez MS) wrzucają swoje mody z ceną, którą sami ustalili dla podobnych sobie fanatyków lotnictwa.
Należy więc Microsoft pochwalić za to, że nie tylko umożliwia twórcom modów zaistnienie, ale również zarobek za pomocą swojej platformy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał:

Dlaczego ktoś nie może żądać opłaty za swoją pracę?

Każdy ma do tego prawo, tylko pytanie czy chciałbys zeby teraz kazdy moder na PC chciał hajs za te wszystkie rzeczy jakie są robione? Jeżeli kazdy taki samolocik może być zrobiony dopiero po zakupie licencji (tak jak MS kupuje na samochody do Forzy) to dla mnie ok. Ja sam nie zamierzam płacic za jakiekolwiek mody do gierek video. Tak samo nie płace za małe DLC wydawane oficjalnie (e.g. zbroja dla konia).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jakoś nie czuję tej gry. Jak pokazała się na PC to specjalnie kupiłem do niej zestaw HOTAS ale utknąłem na jakimś samouczku, bo nie ogarniałem co mam naciskać. Zrobiłem drugie podejście na padzie na XSX i nie czuję tego. Nie mówić już o jakiejś nextgenowości. Co tam jest nextgenowe? Poprawione zdjęcia satelitarne? W Nowym Jorku ruch samochodów mniejszy niż na autostradzie A4... No jakoś tego nextgena tutaj nie czuję. Owszem grafika jest ładna ale dupy nie urywa. Fajnie jest przelecieć nad swoim domem. To jest chyba gra z cyklu - albo pokochasz albo znienawidzisz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Train Sim World też są ciufciufy zajebiste za grubą walutę 80-125 zeta.  Ale nowe trasy akurat za te 125zeta się opłaca, bo jest dużo zawartości, niczym nowa część. Kilka kupiłem jeszcze na plejaku, szczególnie te towarowe są dobre i klimatyczne.  Tak więc działanie M$ nie jest niczym nadzwyczajnym w tej kwestii. Pewnie przyjdzie moment, że też zacznę kupować jakieś rzeczy przez te ich:

"za-chuja-nie-mikro" transakcje.  Taki żywot gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...