Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, podzielcie się radą jak to ostatnie zadanie zrobić na A. 

Wczoraj walczyłem z tym chyba ze 2 godziny i się poddałem. Największy problem, to po starcie osiągnąć pułap 5700ft. Gdy utrzymuje zalecaną prędkość 75 węzłów nie daje rady wznieść się na taką wysokość. 

 

 

 

 

 

IMG_20210728_221212.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Czułość analogów w tej grze to jest jakaś masakra do się to jakoś zmienić żeby były mniej czule? 
 

Co do grafiki to mam mieszane uczucia jak turecki kebab….. W takim NYC jest pięknie ale już w Białymstoku bardzo słabo, tak samo jak odwzorowanie trasy S8 z Wawy do Białego właśnie, gdzie pojazdy jechały po polach, zamiast po drodze. Nie wiem jak reszta Polski, polatam to zobaczę skoro mówicie ze Tatry takie dobre
 

na high endowym PC musi to wyglądać obłędnie, widać ze jest potencjał na więcej jak by była silniejsza konsola.

Odnośnik do komentarza

Nikt przecież nie mówił ze PL będzie modelowana ręcznie. Dobrze zrobione jest to nad czyms ktoś przysiadł. Ja i tak jestem w szoku, że lecąc nad krk jestem w stanie rozpoznac charakterystyczne miejsca mimo tego, ze wygenerował to jakis skrypt. Do tego grafika przy takiej wielkości swiata i tak wyglada swietnie. Lot nad ryneczkiem przy zachodzie słonca na zawsze wrył mi się w głowe i bede to wspominał jeszcze wiele lat. 

 

Gierka zostanie na dysku dłuzej, będzie latane co jakiś czas w różne miejsca. Wczoraj lot nad Paryżem zrobił mi wieczór niesamowicie. Do tego w koncu udało mi się wylądować na 3 lotniskach mimo, że troche z dupy się ustawiałem. Niesamowita satysfakcja z posadzenia maszyny na pasie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kaczi napisał:

Czułość analogów w tej grze to jest jakaś masakra do się to jakoś zmienić żeby były mniej czule? 
 

Co do grafiki to mam mieszane uczucia jak turecki kebab….. W takim NYC jest pięknie ale już w Białymstoku bardzo słabo, tak samo jak odwzorowanie trasy S8 z Wawy do Białego właśnie, gdzie pojazdy jechały po polach, zamiast po drodze. Nie wiem jak reszta Polski, polatam to zobaczę skoro mówicie ze Tatry takie dobre
 

na high endowym PC musi to wyglądać obłędnie, widać ze jest potencjał na więcej jak by była silniejsza konsola.

Jeżeli korzystano z map bing, to Podlasie ma dość słabe zdjęcia niestety.

Aczkolwiek po amerykańskiej korporacji spodziewać się poprawnego odwzorowania wypizdowia Europy...:dunno:

Odnośnik do komentarza

Przeciez to sa najprawdopodobniej dane z OSM lekko ulepszone jakimis dodatkowymi teksturami. Przeciez nikt wam nie bedzie modelowal calego swiata recznie. To dlatego jak gracie online widzicie gowno, bo najpierw trzeba dociagnac te dane zeby mozna bylo wyrenderowac budynek w lepszej jakosci, w tym przypadku chyba LOD2.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, eX4cT_PL napisał:

A ja sobie przypomniałem ze w Dubaju jeszcze nie byłem :asax:

Właśnie lecę i w sumie nie robi wrażenia, te wysepki palmowe spoko, ale tak to po prostu miasto na pustyni.

 

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie przepadałem ze wszelakimi symulatorami i tak jak się spodziewałem MFS tego nie zmieni, no ale na bank będę robił sobie przeloty nad różnymi miejscami. Super to relaksuje. 
Szkoda jedynie, że te dodatki nie mogą się pobrać z poziomu XMB :( No nic będę musiał chyba jutro na dzień odpaloną grę w menu zostawić aby mi się zassały. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...