Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

Z wewnatrz microsoftu dochodzą liczne głosy o tym że Microsoft zrezygnował ze słabszej wersji nextgena ( nazwa kodowa Lockhart) dostososanego do odpalania gier w 1080p i 60fps (czyli to czego wg ofiego pragną gracze) o mocy około 4 terafanków. 

 

Konsola miała swoją atrakcyjną ceną (znacznie niźsza niż ps5 i anacondy) zachęcać do wskoczenia do nowej generacji, ale podobno xcloud radzi sobie już na tyle dobrze i dostarcza na tyle komfortowej rozgrywke że uznano że lockhart jest już niepotrzebny.

 

Poza tym developerzy podobno strasznie narzekali na konieczność optymalizacji nexgenowych gier pod 2 tak różne specyfikacje ( trochę beka że milan i yeti jednak mieli racje xd)

 

Tak czy inaczej cała para ms idzie teraz w jedną konsole

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Z wewnatrz microsoftu dochodzą liczne głosy o tym że Microsoft zrezygnował ze słabszej wersji nextgena ( nazwa kodowa Lockhart) dostososanego do odpalania gier w 1080p i 60fps (czyli to czego wg ofiego pragną gracze) o mocy około 4 terafanków. 

Full HD w 60 fpsach? Mamy 2013r. i premiere GTX 970? Może ktos tam w końcu zacznie myśleć?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, easye napisał:

2007r. PS 3 w cenie prawie 3 tys zł. ale kolega z podstawówki Mejma czytał w gazetce, że Sony dokłada do każdej konsoli! Ja mu wierzę!

https://www.cnet.com/news/sony-still-losing-on-every-playstation-3-it-sells/

 

https://www.trustedreviews.com/news/ps4-to-be-sold-at-a-loss-but-launch-day-recoup-expected-from-ps-plus-subs-and-launch-titles-2905846

 

https://www.gamespot.com/articles/microsoft-taking-126-hit-per-xbox-360/1100-6140383/

 

 

a teraz grzecznie zm albo pokaz ze nie tracili na konsolach, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

@easye ale masz jakiś dowód/link/cokolwiek czy tylko "X D"? Bo na razie z twojej tezy wychodzi, że cały internet jest w zmowie z sony&m$ tylko po to, aby oszukać naiwnych klientów. :reggie: Bo jak np. wychodzi nowy hi-endowy smartfon to jest pełno artykułów ile mniej więcej kosztuje wyprodukowanie jednej sztuki i ile producent na tym zarabia, a wg ciebie producenci konsol opłacili wszystkich, żeby pisali, że u nich jest wręcz na odwrót "X D" I w sumie nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś kupował konsolę, tylko dlatego, że producent do niej dopłaca.

Odnośnik do komentarza

Ale jednak zarabia? I jaki cały internet?

A Ty masz jakieś raporty finansowe mówiące o tym, że w 2007 r Sony tracilo 18 dolców na każdej sztuce konsoli poza artykułem w cnet.com i innymi powielanymi bez żadnych raportów finansowych? wmowienie konsumentom że jakakolwiek firma doklada/traci na swoich produktach to najglupsze oszustwo jakie konsumenci lykneli. 

 

Sony traci, Nintendo traci, Ms traci, gry w abonamentach za 40 zł, no nikt nie zarabia. For the Players wszystko jest jak za darmo.

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czego oczekiwać od nowej generacji? Obecna jest póki co dla mnie chyba najlepszą ever. Dlaczego? Bo pojawiło się tyle dobrych gier co nigdy wcześniej. 

 

Przede wszystkim, nasze rodzime studia zarządziły, najlepszą polską gra ever, Wiedźmin 3. Powróciły też najlepsze japońskie marki (RE2) i wysyp perełek indie. Serio nie można narzekać. Nie mam też nic przeciwko wypuszczaniu mocniejszych wersji konsol bo to jest wolny i świadomy wybór każdego z nas. Nie chcesz, nie kupujesz. W telefonach ten trend panuje od lat i nikomu to nie przeszkadza.

 

W sumie mogłyby być dwie wersje sprzętu na starcie. Ja chcę dobrze działających gierek i tyle. Takie PS5 tak naprawdę będzie raczej rozwinięciem ps4. Dojdzie granie na abonament, ray tracimy, przenoszenie nadchodzących gier (CP 2077, Dying Light 2, ff7, TLoU 2) na nowe konsole, itd. To może być bardzo szybka przesiadka na nowy sprzęcik.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, easye napisał:

Najlepsza reklama - wmowmy konsumentów, że jeszcze dokładamy do ich ekskluzywnych konsol.

2, 3 ranndomowe artykuły w sieci i uwierzą nam na słowo!

 

No X (pipi) D 

 

 

przecież to jest znana praktyka, co ty wczoraj się urodziłeś? Nawet Switch na starcie był sprzedawany z niewielką stratą, jednak już jedna gra zakupiona przez konsumenta zmieniała wynik na plus. To nie jest telefon czy laptop ,że musisz zarabiać na każdej sprzedanej sztuce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...