Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ASX napisał:

 

co jest złego w tym że chciałbym aby sprzęt który kupuje był sprawny jak najdłużej?

 

to że ktoś zmienia samochód czy konsole co kilka lat sprawia że te sprzęty mogą się psuć po kilku latach eksploracji? 

Dożyliśmy czasów gdzie ludzie kręcą beke z tego że ktoś chce mieć sprzęt na dłużej niż rok. A dobra to tylko isis

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No 10 lat sprawny pad to chyba tylko u ludzi którzy grają godzinę tygodniowo. Po takim czasie eksplatacji nawet wsrod najlepiej wykonanych urzadzen to akumulatorek byłby chyba najmniejszym problemem. Nie czepiam się tego, że Asx chce miec sprawny sprzet jak najdluzej, ale moze zacznijmy od jakis realnych mozliwosci. Niech te pady chociaz generacje wytrzymaja, te 5-6 lat bez przetartych gum na analogach czy luzach na galkach i już byłby sukces.

 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, 20inchDT napisał:

@Mendrek Partacze z Sony prawdopodobnie przypisywali nicka jako ID w bazie danych i dlatego przez lata nie było możliwości jego zmiany. Serio wierzysz, że będzie emulacja gier z ps3 u nich?

 

Z jednej strony patrząc na progres jaki zrobili między PS3 i PS4 (pomijam wycinkę multimedialności, bo chcieli je zastąpić usługami streamingowymi), to uważam że są w stanie to osiągnąć. PS Classic też powinno ich nauczyć, że można te emu zrobić lepiej. A chmura wiele rzeczy upraszcza, a nawet gdy się coś spartaczy, to można to spokojnie naprawić i puścić update. Jestem pewien, że obie czołowe konsole będą mocno wspierały się chmurą. Widzę te trendy w IT i jak to dynamizuje tę branżę, więc nie zdziwię się jak konsole po prostu w to pójdą - zbyt duża to pokusa oportunistów by nie spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No 10 lat sprawny pad to chyba tylko u ludzi którzy grają godzinę tygodniowo. Po takim czasie eksplatacji nawet wsrod najlepiej wykonanych urzadzen to akumulatorek byłby chyba najmniejszym problemem. Nie czepiam się tego, że Asx chce miec sprawny sprzet jak najdluzej, ale moze zacznijmy od jakis realnych mozliwosci. Niech te pady chociaz generacje wytrzymaja, te 5-6 lat bez przetartych gum na analogach czy luzach na galkach i już byłby sukces.

 

 

 

Powiedz to mojemu xboxowi i jego padowi oboje tyrają od premiery i pad w sumie lepiej sie trzyma niż konsola.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Partacze z Sony prawdopodobnie przypisywali nicka jako ID w bazie danych i dlatego przez lata nie było możliwości jego zmiany.


W sumie nadal nie ma, bo to co niedawno umożliwili, to tylko kosmetyczna nakładka na stare PSN ID. Wiele tytułów ma z tym problemy, utrata saveów itp, a na PS3 wciąż stara ksywka :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:


W sumie nadal nie ma, bo to co niedawno umożliwili, to tylko kosmetyczna nakładka na stare PSN ID. Wiele tytułów ma z tym problemy, utrata saveów itp, a na PS3 wciąż stara ksywka :reggie:

nie chce tu uskuteczniać cw ale :yao: 

 

sony to takie hbo

gdyby nie xbox (netflix) to dalej by w lesie siedzieli i na memorkach sejwy trzymali, a tak chociaż są do tyłu od 10 przeszło lat to chociaż coś próbują gonić 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maciucha napisał:

nie chce tu uskuteczniać cw ale :yao: 

 

sony to takie hbo

gdyby nie xbox (netflix) to dalej by w lesie siedzieli i na memorkach sejwy trzymali, a tak chociaż są do tyłu od 10 przeszło lat to chociaż coś próbują gonić 

dobre porównanie bo nawet w kwestii biblioteki sony to hbo a xbox to netflix :kaz: 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

a padzik z ps3 z 2008 roku trzyma mi do dziś :obama: 

tysiące godzin, ale akumulatorek wciąż w miarę sensownie daje radę, lepiej niż DS4, bo nawet z 10-17h grania, wiadomo że trochę luzów na gałkach ale ogólnie dobry sprzęcik :notbad: 

1 minutę temu, Pupcio napisał:

dobre porównanie bo nawet w kwestii biblioteki sony to hbo a xbox to netflix :kaz: 

ehh no wiedziałem że ktoś zaraz z tym przyleci, ale ty no nie wiem, nie kupuję w ogóle sony i ich exów, przejadło mi się z nadwyżką w zeszłej generacji :lapka: 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Wredny napisał:

Żadne CW, sama czysta brudna prawda - Sony w temacie usług sieciowych jest 100 lat za :shieeet::shieeet::shieeet:

(pipi)enie, w tej generacji wszystko dziala sprawniej niż w MS, gdzie nawet przy 1 premierze raz na 2 lata serwery nie dają rady. Co premiera to coś nie działa, co w ogóle jest śmieszne przy tej ilości premier...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...