Skocz do zawartości

Terminator: Resistance


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra w uniwersum Terminator.

Premiera 15 Listopada na PC, PS4, XOne

https://www.youtube.com/watch?v=kA6nO4QNnXA&feature=youtu.be

 

"

Terminator: Resistance is an officially licensed, first-person shooter set during the ‘Future War’ scenario that was only glimpsed at in the iconic films from James Cameron, ‘THE TERMINATOR’ and ‘T2: JUDGMENT DAY’. 

 

This story takes place in a post-apocalyptic Los Angeles, nearly 30 years after Judgement Day, and stars a brand new hero in the Terminator universe, Jacob Rivers, a soldier in the Resistance led by John Connor. Despite the fact that Jacob is just a lowly private, he’ll soon discover that he’s been specifically targeted by the latest threat from Skynet and marked for termination!

 

Skynet may be destined to lose the war, but at what cost to Jacob? Experience the events leading up to the decisive final battle for the fate of mankind in the war against the machines!"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurde, przekonał mnie tą recką :reggie:
Zwaszcza fragment o tym, że można mieć bzykanko z jedną z dwóch babek w gierce - w 2019 roku, heteroseksualny romans! :shok:

Ogólnie wygląda na generyczny shooter, ale te klimaty, plus "semi-open world" - jakoś przywodzi mi to na myśl Homefront the Revolution, które miło wspominam.
Teraz to wiadomo, że nie, ale po jakiejś konkretnej obniżce...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trochę Skynetu człowiek pozabijał, to i się wypowie.

 

Jakość wykonania i grafika, to niekurwaśmieszny żart. To poziom gry z 2010 roku. Naprawdę. Może na pc jest lepiej.

Sama historia jest nawet, nawet. Elementy rpg wplecione w gameplay prosto i bez kombinowania.

Trochę misji pobocznych, ot zbierz przy okazji jakieś lekarstwa w jakimś budynku itp.

Jakoś to się klei i nawet chce się po tym postapo świecie chodzić. Małe mapy połączone są korytarzykami trochę na wzór /sry za porównanie, ale dobrze oddaje myśl/ Tlou, ale w mniejszej skali.

Są momenty, jak 

Spoiler

akcja w placówce medycznej

kiedy jeszcze nie dysponujesz odpowiednim orężem i napotykasz na terminatora, nie powiem - emocje chwytają za gardło. Przekradanie się nawet daje radę. Hakowanie - prosta mini gierka, niekiedy zbyt często się powtarza. Wytrychy - klasyka klasyki, tu nic nowego nie weszło.

Gunplay mocno gówniany. Mocno, na prawdę, a szkoda, bo to rdzeń rozgrywki.

Tą grę ratuje, (albo i nie ratuje) licencja, dźwięk i motyw muzyczny z filmu.

Generalnie gra tylko dla fanów, bo klimat "T" jest, oj jest, ale reszta kuleje, jak terminator jebnięty plazmą w pięte.

Animacja T nawet fajna - po postrzale maszyna podnosi się z ziemi w charakterystyczny sposób, szuka celu itp.

Czy brać? 

Za niską cenę z trzeciej ręki - jak najbardziej.

 

01d4cbc34188f1c2med.jpgcd3e3369b653760bmed.jpg03e974f3486dfb50med.jpg06c03244971a3924med.jpg8738e992c62a7a7bmed.jpg8a2c7282c603b9b3med.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@MAJOCHEY_PL - jak koniecznie chcesz postrzelać do maszyn w post-apo klimatach to może sięgnij po Generation Zero - silnik theHunter: Call of the Wild, więc przynajmniej wiadomo, że ślicznie, gunplay naprawdę spoko, klimacik zacny, trudność dość spora (ch#jki ruchliwe i celnie strzelają), no i w co-opie grać można (chyba 4 osoby max).
Jedyna wada jest taka, że to typowy sandbox od Avalanche, czyli taki trochę pusty świat, bez niczego sensownego do roboty, ale sam gameplay loop daje radę, jeśli komuś nie przeszkadza brak fabuły (jakaś jest, ale to audiologi itp). No i od momentu premiery gierka dostała sporo patchów, bo wyszła praktycznie jako early access, a teraz już chyba większość rzeczy naprawiona.
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O ku#wa! To AI przeciwników :yao:
Joe gra na "Extreme" i praktycznie trzeba popełnić samobójstwo, żeby zginąć w tej grze. Coś tu wyraźnie nie pykło, a szkoda, bo mimo słabej otoczki klimacik mógł być spoko, ale skoro maszyny nie stwarzają żadnego zagrożenia i nie budzą respektu...
 



To już zdecydowanie lepiej zagrać w Homefront the Revolution, czy Generation Zero, które też są "terminatorowe", ale przynajmniej trzymają w napięciu, bo przeciwnicy nie są makietami na strzelnicy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
9 minut temu, LukeSpidey napisał:

Dla kogoś takie jak ja, czyli fana dwóch pierwszych kinowych Terminatorów to gra to must have. Jestem w czwartym rozdziale i na razie fabuła mnie zaintrygowała. 

 

A poza tym jak się cały czas wpyerdala kawior to od czasu do czasu ma się ochotę na rozlany na podłogę rosół zebrany do miski brudną szmatą. :fsg:

fix

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja się dobrze bawiłem. Nie wiem skąd to czepialstwo. Niektórzy narzekają, że terminatory nie chowają się i nie robią uników - ale w filmach one tego też nie robiły, bo taką mialy taktykę. Generalnie gra dobrze potraktowała lore, widać byli w zespole pasjonaci tego uniwersum. Spodziewałem się totalnego crapa, a dostałem coś grywalnego z fajnym klimatem i bez wielgachnego open worlda. Chowanie się przed T-800, czy w późniejszych etapach strącanie rakietami HK Aeriali, to sam miód. Dla mnie bomba i polecam każdemu fanowi ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Mam już kilka godzin i powiem wam ,że kurde polecam :notbad: Zwłaszcza ,że gierka tania. 

 

Klimacik świetny, po zdobyciu plazmy strzela się fajnie. Przyjemna gierka, wstępnie takie 4/6 ale ja lubię to uniwersum. Plansze robię na 100% bo mnie wciąga to postapo. Nie wiem dlaczego ale jak w to gram to przypominają mi się stare Fallouty. 

 

Jednak jak ktoś graficzka graficzka to się jednak zawiedzie bo gra mogła by wyjść na poprzednią generację bez przycinania. Czuć mega budżet ale widać też włożone serce w ten tytuł. Najważniejsze ,że rozgrywka przyjemna. 

 

Nie wiem czy to znieczulenie Cyberpunkiem 2077 bo poźniej mega mi się podobał Medievil a teraz to. 

 

Oceny od recenzentów bardzo kiepskie ale na każdej platformie dobre oceny od graczy. Także z tą myślą was zostawiam. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...