Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Bzduras napisał:

Gra życia.

 

A poważnie, to po Origins niech się pie.rdolą z tymi asasynami - udało się jako tako odświeżyć formułę i zrobić coś całkiem fajnego to teraz będzie ona wyciskana jak sok ze świeżej cytrynki, do porzygu. Raz na dwa-trzy lata można sobie zrushować fabułę i pośmigać chwilę po miejscówkach w tych gierkach, ale co roku? Szacun dla ludzi, którzy jeszcze nie rzygają tym tytułem i grają rok w rok w to samo

Cytat

Po jakichś 20 godzinach rozgrywki w Assassin’s Creed: Odyssey ciągle nie jestem pewien, jaka to jest właściwie gra. Jedno wiem na pewno – nie jest to Assassin’s Creed, jakiego znamy i pamiętamy z poprzednich odsłon. Nawet z Origins (nie jest to bowiem, jak niektórzy się obawiali, grecka “skórka” na Origins). I to jest bezsprzecznie bardzo dobra wiadomość.

 

Odnośnik do komentarza

Hejterzy będą gadać swoje, a ja po Origins wiem, że będę bawił się tak samo wspaniale :D Dla mnie to kandydat do GOTY i nie interesuje mnie zdanie jakichś randomów ;) Czekam na przesyłkę i będę grał z żoną :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JtYzOyn.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, II KoBik II napisał:

Jak ktos pominal Origins to mozna atakować w innym wypadku, to innny set, postaci i ta sama nuda. 

O kolega już grał. Proszę o jakąś większą opinie. 

 

1 minutę temu, Rozi napisał:

Hejterzy będą gadać swoje, a ja po Origins wiem, że będę bawił się tak samo wspaniale :D Dla mnie to kandydat do GOTY i nie interesuje mnie zdanie jakichś randomów ;) Czekam na przesyłkę i będę grał z żoną :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JtYzOyn.png

Fajna ikonka co za przytojniak zadowolony z życia z niej spogląda. Pewnie był na mega wakacjach wtedy ze swoją piękną żoną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, II KoBik II napisał:

Ty ale gram w to od pierwszej czesci. Ile ich wyszlo? Bo stracilem rachube. Za kazdym razem to samo. 

 

Piekny wielki swiat w ktorym mozna sie ze(pipi) z nudów bo nawet fabula nie chce zassac. 

Dziwne większość recenzji jest zgodna że fabula jest ciekawa. W kilku które przeczytałem plus filmiku z recka wyżej wychodzi że bardzo różni się od innych ac. Wręcz w 2 miejscach przeczytałem że to już ma mało co wspólnego z ac. 

 

 

No ale ok kłócić się nie będę. Kończę tą bezsensowna dyskusje z hejterami i porozmawiam może w tym temacie po weekendzie z kimś kto tak jak ja będzie GRAŁ. 

 

Taka mała dygresja:

 

Zawsze mnie to dziwi na tym forum że niektóre jednostki nie pozwalają się cieszyć grą nawet w temacie danej gry. Ja nie zaśmiecam tematów call of duty 4, bf 5, destiny 2, fifa 19, gt, detroit, sot czy division swoimi wypocinami. Dla mnie wszystkie te gry to gówna większe bądź mniejsze i mnie nie interesują. Mogę podejmować temat którejś w cw ale nie zaśmiecam tematów im przypisanych.  W tematach growych piszę tylko tam gdzie gra mnie interesuje lub gdzie grę aktualnie ogrywam (aby czasem pochwalić a czasem skrytykować). Coraz więcej tu użytkowników uważa że ich gust jedyny prawilny i narzucają to co dla nich jest najlepsze wszystkim. Zawsze sobie jaja robiłem z bycia największym fanem ubi ale teraz już prawie całe forum myśli że tak jest naprawdę. Lubię ich gry ale daleki jestem od uwielbienia dla firmy. Na każdego dobrego far cry przypada jakiś kiepski (far cry 2 i 4 nigdy nie skończyłem), w tym samym roku w którym wydają króliczy x com na switcha wydają też kompletnie mnie nie interesujące produkcje (wildlands, for honor). W(pipi)ia mnie brak zapowiedzi nowego fishera. AC tak naprawdę tylko kilka było spoko (trylogia ezio, black flag i origin) reszta to średniaki i pisałem to w tematach tych gier po przejściu. Mi się origins podobało  i podobają mi się zmiany jakie wprowadzają w odyssey. Dlatego czekam na gierke ale na pewno nie jest to kandydat na goty. Goty w tym roku będzie tylko jedne rdr2 a i wyszły w tym roku takie perełki jak pillarsy 2 czy kingdom come które na pewno będą znacznie wyżej w moim rankingu niż odyssey. 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Starożytność to perfekcyjny strzał w dziesiątkę dla mnie. Origins kupiłem za 100 zł, do tego wszystkie DLC jeszcze i oczywiście calaczek był, pierwszy raz w serii. Mitologia egipska siadła niesamowicie. Co za zaniedbana tematyka, tyle wydarzeń - więcej czasu upłynęło od wybudowania wielkiej piramidy do Kleopatry, niż od Kleopatry do teraz. 

Grecja też spoko ale żeglowanie mnie nie kręci, a i temat "trochę" bardziej wymęczony. Za 150 zł się kupi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odyssey jest w jakiś sposób kontynuacją Origins czy Grecja została wybrana bo w sumie dużo rzeczy mogli podyebać z Origins? Kompletnie tego posunięcia nie jestem w stanie zrozumieć , mogli teraz wrzucić coś w kompletnie innym klimacie (klimaty azjatyckie czy też nordyckie dały by jakiś powiew świeżości) a tutaj autentycznie wolę kupić Season Pass do Origins niż Odyssey .

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

Odyssey jest w jakiś sposób kontynuacją Origins czy Grecja została wybrana bo w sumie dużo rzeczy mogli podyebać z Origins? Kompletnie tego posunięcia nie jestem w stanie zrozumieć , mogli teraz wrzucić coś w kompletnie innym klimacie (klimaty azjatyckie czy też nordyckie dały by jakiś powiew świeżości) a tutaj autentycznie wolę kupić Season Pass do Origins niż Odyssey .

Zespół odpowiadający za odyssey robi grę od czasów ac syndicate. Syndicate to ostatnia ich gra.  Odyssey nie jest w żaden sposób kontynuacją origins (fabularnie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...