Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.10.2018 o 13:43, Bzduras napisał:

Gra życia.

 

A poważnie, to po Origins niech się pie.rdolą z tymi asasynami - udało się jako tako odświeżyć formułę i zrobić coś całkiem fajnego to teraz będzie ona wyciskana jak sok ze świeżej cytrynki, do porzygu. Raz na dwa-trzy lata można sobie zrushować fabułę i pośmigać chwilę po miejscówkach w tych gierkach, ale co roku? Szacun dla ludzi, którzy jeszcze nie rzygają tym tytułem i grają rok w rok w to samo

Gruba hipokryzja, gierka zamówiona :dog:

 

Pooglądałem sobie różne materiały na temat Asasyna i chyba warto dać mu szansę. Jest w tej nowej formule na rozgrywkę bliżej nieokreślone coś, które mi się podoba i udawanie wysublimowanego konesera gejmingu nie sprawi, że to zniknie. Reskin, stare assety, kolejny rak wydawany rok w rok - wiem o tym, a i tak mam chęć sprawdzić to wszystko organoleptycznie. No i co zrobić innego, jak kupić gierkę :frog:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Gruba hipokryzja, gierka zamówiona :dog:

 

Pooglądałem sobie różne materiały na temat Asasyna i chyba warto dać mu szansę. Jest w tej nowej formule na rozgrywkę bliżej nieokreślone coś, które mi się podoba i udawanie wysublimowanego konesera gejmingu nie sprawi, że to zniknie. Reskin, stare assety, kolejny rak wydawany rok w rok - wiem o tym, a i tak mam chęć sprawdzić to wszystko organoleptycznie. No i co zrobić innego, jak kupić gierkę :frog:

nie musisz się tłumaczyć graj jak sprawia ci przyjemność. Czekam na wrażenia. Sam gierkę mam ale dopiero wieczorem odpale. Ciekawe ile patch premierowy bo jak wiele gb to i tak dzisiaj nie pogram. Ktoś może na xboxa ma to niech da info jak duży patch.

 

Edycja:

 

Ok nie jest źle

 

Cytat

PATCH SIZES:
XBOX ONE: 1.5GB
PS4: 1.4GB
PC: 1.3GB

Gameplay Improvements
 

  • Made Lieutenants scale with the player character for both Boarding and Call To Arms
  • Added "Historical Locations" filter to the World Map
  • Addressed many “game breakers” that could happen in specific conditions


Qualitative Improvements

 

  • Increased diversity in haircuts

Technical Improvements

 

 

  • Reduced loading times in various areas including before flashbacks and dialogues
  • Reduced occurrence of low-resolution textures on up close NPCs and objects
  • General improvement to performance and stability

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2018 o 13:43, Bzduras napisał:

Gra życia.

 

A poważnie, to po Origins niech się pie.rdolą z tymi asasynami - udało się jako tako odświeżyć formułę i zrobić coś całkiem fajnego to teraz będzie ona wyciskana jak sok ze świeżej cytrynki, do porzygu. Raz na dwa-trzy lata można sobie zrushować fabułę i pośmigać chwilę po miejscówkach w tych gierkach, ale co roku? Szacun dla ludzi, którzy jeszcze nie rzygają tym tytułem i grają rok w rok w to samo

 

Po Odyssey będzie co najmniej dwuletnia przerwa. Albo developer chce poznać bebechy PlayStation 5 i nowego X-Klocka i wypuścić jakiś launch tytuł, lub dać odpocząć serii. Więc nie ma obaw że za pół roku będzie Assassyn Creed Ohshitanotherone

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

no to pewnie ten w rzymie będzie crossgen jak black flag a w japonii nowa potężna część z nowymi mechanikami jak origins tylko na nowe konsole :rayos:

Ty uważaj bo na tej generacji pierwszym nowym assasynem na nowym silniku był s(pipi)ony unity. 

Odnośnik do komentarza

Looknąłem na YTubie gameplay i widzę te same świecące krzaki, kiedy się w nich ukryć.

Ten sam rentgen w oczach pozwala widzieć oponentów przez krzaki ( 400 lat przed wydarzeniami z Origins już znali promienie rentgena? - myślę.)

Nie łykam tego teraz. Nie zamierzam zaśmiecać sobie umysłu przed red dead. 

21 długich dni absencji growej i medytacji, tak planuję.

No, może 

Spoiler

z małą przerwą na cod black ops IIII   :nosacz2:    

 

Odnośnik do komentarza

Mi Origins bardzo się podobał. Takie odświeżanie to ja bardzo chętnie. Odniosę się może przede wszystkim do kwestii technicznych. Gra szarpie na Pro albo moje oko nie działa na 30 klatek. Animacja głównego bohatera po takim Spidermanie to najtwardsze z drzew.  Nie wiem czy to wina pająka ale mam wrażenie, że w poprzedniku tyle drewna nie było, koń też jakiś taki drewniany. W menu zamiast symbolu przycisku pojawiło mi się się w nawiasie jakieś command_prompt_btn :D W sumie na kilka godzin grania wygląda to jak DLC. Nawet nie chce mi się zabijać wszystkich w bazie tylko koszę skarb , głównego asa i uciekam. Zobaczymy jak będzie dalej...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem romans w grze i w sumie wiedźmin to to nie jest.  (pipi)owe to było buzi buzi i po :sapek:

 

 

Animacje w questachbpobocznych nie trzymają takiego samego poziomu jak w wątku głównym. Widać więcej życia w ważnych npc niż w pobocznych. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...