Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Ölschmitz napisał:

wychodzi na to, ze nie jestem najostrzejszym olowkiem w piorniku :P

 

czyli jak mam miecz 50dps i miecz 200dps to wplywa to na damage np. bone spear?

przed zmianą gearu odpal sobie ekran ze statami postaci i będziesz widział co i gdzie dodaje, chyba najwygodniej tak sobie śledzić zmiany. Przynajmniej ja tak robiłem w D3

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie techniczne do Druida:

 

Jest taki skill w defensywnym drzewku co to zamienia w niedźwiedzia i redukuje sporo obrażeń przez kilka sekund. Problem w tym, że po zamianie w niego, a następnie użyciu zwykłego/innego ataku wracamy do normalnej formy. Pytanie czy ochrona dalej działa czy jest przerywana w chwili użycia zwykłego ataku.

 

Nie ma żadnej ikonki buffu od tego skilla i tak naprawdę ciężko stwierdzić czy i kiedy działa ;) Na ten moment wydaje się to bezużyteczne.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Pytanie techniczne do Druida:

 

Jest taki skill w defensywnym drzewku co to zamienia w niedźwiedzia i redukuje sporo obrażeń przez kilka sekund. Problem w tym, że po zamianie w niego, a następnie użyciu zwykłego ataku wracamy do normalnej formy. Pytanie czy ochrona dalej działa czy jest przerywana w chwili użycia zwykłego ataku.

 

Nie ma żadnej ikonki buffu od tego skilla i tak naprawdę ciężko stwierdzić czy i kiedy działa ;) Na ten moment wydaje się to bezużytecznym skillem.

 

Trochę przekombinowałeś - niedźwiedź po prostu ryczy i zmniejsza dmg pobliskich wrogów przez 4 sekundy. Coś jak okrzyk barba okraszony zmianą postaci.

 

Nie ma ikonki, bo wpływa na wrogów nie na postać.

 

Tak na marginesie wilczy odpowiednik jest o niebo lepszy :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czy jeśli nie będę budował postaci według buildów przedstawionych przez maniaków diablo a układał skille według tego jak mi pasuje to będę miał dużo słabszą postać czy jest to tak zbalansowane że różnice są minimalne i zaprojektowane tak żeby każdy mógł grać buildem takim jak mu pasuje?

Odnośnik do komentarza

Musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz grać for fun czy jak "maniacy diablo". Ja maniakiem nigdy nie byłem więc leciałem spontanicznie z buildami i nie miałem nigdy problemów ze zbyt słabą postacią w trakcie kampanii i endgamu dopóki mi sie gra nie znudziła. I pamiętaj o możliwości łatwego resetu skilli, chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie ta postać przerobić jak będziesz chciał spędzić więcej czasu w endgame. Nie rób sobie ciśnienia tylko ciesz sie grą :)

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, PanKamil said:

Chyba skończyłem akt 1, no właśnie, chyba... Chyba nie ma jak w d2 i d3 gdzie mamy wyraźne nakreślenia zakończenia aktu i jakiegoś cinematika. W sumie to wisi mi jednocześnie zadanie na akt 2 i akt 3:newell:

no to mnie troche wybilo. konczysz prolog i nagle zadania z aktu 1, 2 i 3 sa dostepne. nie wiem. dziwne. otwarty swiat chyba tego nie tlumaczy.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem fabułę - nie napiszę nic z spojlerów, ale kilka przemyśleń:

 

- Nie mam bladego pojęcia jak można ukończyć główny wątek fabularny mając np 21-22 poziom (są potwierdzone przypadki). Ja dość mocno szedłem po głównym wątku, omijając poboczne zadania, a końcówkę to nawet bym powiedział że rush'owałem chcąc poznać zakończenie tej historii. Skończyłem z 46 poziomem.

- Fabuła ewidentnie taka jak w D3 - zadasz mi za 2 dni pytanie o jakieś zadanie fabularne to pewnie będę miał problemy sobie przypomnieć :)

- Jest bardzo nierówna - są bardzo usypiające fragmenty, są bardzo dziwni boss'owie (których historia jest ewidentnie niedopowiedziana), ale końcówka wynagradza!! Surowy i mroczny klimat dużo pomaga i jest o niebo lepiej niż w D3 i dodatku. 

 

Konsola twierdzi, że zajęło mi to 20 godzin. To były piękne 2 dni :) a ogrom aktywności przytłacza :)

 

EDIT: Zapomniałem napisać najważniejsze - gra oczywiście nekromantą. Bone Spear wymiata - to ewidentnie jest najsilniejszy skill w grze, bo jak widzę kiedy atakuję bossa a obok są inni gracze to pasek życia znika punktowo :) Pod koniec gry szedłem już pod historię jak wspomniałem i moje itemy lekko niedomagały, ale i tak na World Tier 1 postać jest przecinakiem. Przez całe przejście NIGDY nie ulepszałem itemków, nie wkładałem gemów - wszystko zbieram. Teraz dopiero się ubiorę jak należy i odpalam Tier 2, i szybko na Tier 3 :)

 

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Prawie caly gear wymieniony na sacred i jest roznica :banderas:No i zmiana na z 1h i shielda na 2h dala duzego boosta, miniony czyszcza az milo. Zbieram drugi gear i aspekty na bone spear/bone spirit bo bym wypropbowal ale poki co summoner daje rade. Bossowie padaja momentalnie, lipa tylko ze blizz nie dal jakiejs umiejetnosci na focusowanie celu bo czasami za bardzo damage jest rozproszony, no ale jak jest jeden przeciwnik to :obama:

Teraz wbijam renown i wpadl pomysl na mema

7oktzk.jpg

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Shen napisał:

World boss za 10 minut jak ktos gra teraz

 

Ubiłem bydlaka - masz jakąś stronkę, gdzie jest to przystępnie opisane kiedy się pojawia? 

 

47 minut temu, teddy napisał:

Zbieram drugi gear i aspekty na bone spear/bone spirit bo bym wypropbowal ale poki co summoner daje rade. Bossowie padaja momentalnie, lipa tylko ze blizz nie dal jakiejs umiejetnosci na focusowanie celu bo czasami za bardzo damage jest rozproszony, no ale jak jest jeden przeciwnik to :obama:

 

 

No to Bone Spear jest idealnym buildem pod atak 1 celu :) 

Odnośnik do komentarza

Loguję się rano na chwilę i jakiś bug bo chyba wyrzuciło mnie z mojego własnego klanu :kekw:

image.png.3a3c24ae2366cc513dce080012987818.png

 

Na szczęście po restarcie mnie przywróciło.

 

Anyway, ten tydzień troszkę mniej czasu na granie bo realne życie bije mocno a w przyszłym miesiącu rodzi się córa. Jak coś to teddy i Kamel też mogą akceptować dołączanie do klanu :)

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...