Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Moldar napisał:

Jakie macie ustawienia kalibracji na oled lg? Jakbym nie ustawił to jest raczej średnio.

Cos jest z gammą zjebane. Ustawienie jasnosci na 45,6 robi robote ale to tak tylko doraznie. Miejmy nadzieje ze naprawią to do premiery. 15 lvl babem. Jest miazga.Rent mocno daje rade na bossow. Po premierze jedno przejscie softcore a potem juz klasycznie hardcore.

Odnośnik do komentarza

dopiero co odszedłem od konsoli więc to co najważniejsze czyli klej - jest ;)

 

jeżeli coś mi nie do końca podpasowało to grafika, mam mleko po prostu (PS5) i nie za bardzo wiem co z tym zrobić :/ sam styl jest bliższy D2 niż D3, to tak dla rozwiania wątpliwości. no i sceny na silniku gry to jakość jak z mobilki więc urwania dupy tu nie będzie, aczkolwiek cgi intro robi ogromne wrażenie, tutaj blizz jest klasą sama dla siebie, późniejsze cutscenki też mają bardzo mroczny vibe 

 

Spoiler

np przepiękne butowanie klechy

 

więc z cięższym klimacikiem tutaj mi to wszystko fajnie siadło 

 

sama gra rozkręca się dosyć spokojnie, ostrzej się robi tak w okolicach lvlu10 jak już otwiera się bardziej drzewko skilli i pojawiają się pierwsze dungeonki, gdzie bossowie są całkiem sporym wyzwaniem (gram ranga świata #2, bez hc) i można mieć dosyć łatwy wipe i wkurw. ale o to chodzi żeby nie było za prosto, także wyważyli to całkiem nieźle. world eventy to też fajny motyw bo samemu można tam łatwo zaliczyć wpierdol

 

+ gęsty klimat, nacisk na fabułę

+ jest wyzwanie przy bossach

+ dungeony, world eventy

+ dobre ost

- mało mobków do klepania

- skalowanie mobków pod lvl zawsze i wszędzie

- coś nie tak z hdr

 

gra się naprawdę ciekawie i zwiedzanie mapy jest po prostu przyjemnością, szczególnie że jak na 1 Akt to kontentu jest nawalone naprawdę sporo

 

a klej jest ogromny :cool2: oby tak dalej

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie śmierdzi na kilometr trójką - jeno szaty nieco mroczniejsze. Szlachtowanie stworków, system lootu, eksploracja - ewidentna kontynuacja modelu z poprzednika. Jak ktoś lubi, to bajka - jak nie, to się odbije. Nowy sposób narracji jest dla mnie nie do przyjęcia - absurdalne scenki na silniku gry rodem z PS3 skutecznie wybijały mnie z rytmu.

 

Największy:

- ciążki klimat beznadziei

 

Osobiście wracam do dwójki i do usranej śmierci latam na te same mobki (zbiorę sobie wszystkie itemki i stworze wszystkie RW) :lapka:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gameplay, to faktycznie bliżej temu do d3. Zaś w kwestii klimatu, to spokojnie na równi z d2. Mi to pasuje, bo trójki nie ogralem (odbiłem się z racji tego cukierkowego settingu, który kompletnie mi nie leżał), a d2 już mi się przejadło (w końcu gram w to już z przerwami kilkanaście lat). Jeśli nie zrobią z tego gry-uslugi, nie nawalą mikrotransakcji itd to będzie całkiem fajna gierka.

Odnośnik do komentarza

Immortal ograłem wzdłuż i wszerz, że kolejne, co się robiło w tej grze to sezony się wbijało. Tutaj będzie raczej to samo, gra idzie takim samym śladem jak komórkowa wersja, w sumie mi to nie przeszkadza. Będzie battlepass za darmo i premium, raczej będą to kosmetyki, zdobywanie tytułów, obstawiam, że wojny klanów też będą, bo jest identycznie, co w immortal. Tak czy siak czekam na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Ja już w sumie zdecydowany na zakup, wezme cyfre na sonke, bo gra bedzie na lata. Tylko jeszcze czy te dodatki z deluxe warte 100zł.

Dobrze, ze gra ma wbudowany voice chat, przy cross play sie przyda.

Mam nadzieje, ze cos zrobia z serwerami na przyszły weekend na open bete, bo na przetestowaniu necro i druida najbardziej mi zalezalo.

 

Widze tez, ze spory nacisk na multi chyba bedzie, na mapce mnie jakis boss ujebal, solo moze z 5% hp mu zbilem. Mam nadzieje, ze bedzie forumowa ekipa do grania jak za czasow d3.

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Shen said:

 

 

Widze tez, ze spory nacisk na multi chyba bedzie, na mapce mnie jakis boss ujebal, solo moze z 5% hp mu zbilem. Mam nadzieje, ze bedzie forumowa ekipa do grania jak za czasow d3.

Tak dokładnie. To są World Boss czy jakoś tak i właśnie są stworzone by zabijać je w ekipie. 

 

Kurczę tak czytam Wasze komentarze i trochę podjarka się robi. Spróbuję dzisiaj zobaczyć na XSX jak się w to

 gra

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

To jest konsolowa wersja immortal, co do joty, tylko w innych szatach graficznych. No i nie wiem jeszcze, czy będą frakcje. 

Minus elementy p2w i jednak postacie są bardziej rozbudowane, w immortal nie bylo wiele kombinowania.

Co do elementow mmo, to w immortal mnie wkurwialy przy questach, bo byla walka o moby z randomami.

Wczoraj moze z 2 czy 3 graczy spotkalem na mapie, mam nadzieje, ze po premierze nie bedzie wlasnie jak w mobilce.

 

Chcialem pograc magiem, ale trzeba dobic 20lvl

Przechwytywanie.JPG.967112edb45d11f9db3ad153f72c87f0.JPG

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Minus elementy p2w i jednak postacie są bardziej rozbudowane, w immortal nie bylo wiele kombinowania.

 

 

Te p2w to bardziej polegało na tych kamieniach do gearu i kamienie do ulepszonej szczeliny, a tak po prawdzie, to w niczym mi to nie przeszkadzało, to bardziej kupowali gracze będąc w topce 10-50 ot co. Wyjebane w to miałem, bo i tak robiłem szczeliny i zdobyłem w miarę znośne legendarki. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Faka napisał:

 

Te p2w to bardziej polegało na tych kamieniach do gearu i kamienie do ulepszonej szczeliny, a tak po prawdzie, to w niczym mi to nie przeszkadzało, to bardziej kupowali gracze będąc w topce 10-50 ot co. Wyjebane w to miałem, bo i tak robiłem szczeliny i zdobyłem w miarę znośne legendarki. 

 

Tylko, że właśnie w grach MMO głównym celem jest znalezienie się w topce a nie wieczna farma i grind tego samego jak bot. Farmisz i cały ten efekt twojej pracy ma mieć przełożenie na PvP. Przynajmniej ja tak to widzę.

 

Co do samej gry to po tylu godzinach w Immortalu łatwiej będzie mi się przestawić dzięki temu, że położenie kamery jest praktycznie takie samo. W ogóle w Immortalu pod koniec marca ma wyjść jakiś duży update gry i wprowadzone mają zostać nowe tryby PvP więc nie wiem czy po prostu nie lepiej zostać tam.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

 

Te p2w to bardziej polegało na tych kamieniach do gearu i kamienie do ulepszonej szczeliny, a tak po prawdzie, to w niczym mi to nie przeszkadzało, to bardziej kupowali gracze będąc w topce 10-50 ot co. Wyjebane w to miałem, bo i tak robiłem szczeliny i zdobyłem w miarę znośne legendarki. 

Jak konczylem grac to bez płacenia nie dało sie zabic jakiegos bossa, moze teraz to zmienili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...