Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Z czasem wjadą też do gierki ruscy gracze hakerzy i jak w D3 obdarują graczy modowanymi itemkami podbijającymi dmg i HP o 1000%. Bo to że gear będzie przerabiany przez co bardziej kreatywnych ludków to chyba nikt nie ma wątpliwości.

Wątpie że popełnią ten sam błąd co z konsolowymi wersjami. W 3 modowanie i duplikowanie itemów jest możliwe tylko na konsolach bo w wersji PC dane itemów są na serwerze a nie po stronie klienta i pewnie tak też będzie w 4.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Z czasem wjadą też do gierki ruscy gracze hakerzy i jak w D3 obdarują graczy modowanymi itemkami podbijającymi dmg i HP o 1000%. Bo to że gear będzie przerabiany przez co bardziej kreatywnych ludków to chyba nikt nie ma wątpliwości.

Nie wejdą bo gra będzie zawsze online w przeciwieństwie do d3 na konsolach.

Odnośnik do komentarza

W skrócie, jest słabo. Wygląda na reskin D3/Imortala robiony na szybko. Grafika słaba, jest niby mroczniej ale to wciąż jest tak komiksowo nijakie. Znikające po 2 sekundach ciała to jakiś żart. Efekty spellów np lodowa kula czy fireball to dramat.

 

Mechanika spierdolona u podstaw, moby skalujące się do poziomu gracza zabijają całą frajdę z gry. Itemizacja zapsuta u podstaw, power level żywcem z D3, nieciekawe statystyki. Legendy lecące na potęgę.

 

Drzewko umiejętności ma pozornie przywodzić na myśl PoE, w praktyce jest biedne jak zupka więzienna i oferuje tylko iluzję różnorodności.

 

Kupi się na wyprzedaży za 40zł żeby przejść fabułe i tyle. D2 od zawsze na zawsze.

 



[*]

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Skalowanie mobkow faktycznie jest chujowe bo efekt powera postaci nie istnieje. Miało być tak, że ten patent tylko na wyższych poziomach trudności ale jak widać zmienili zdanie. 
Grafika nie jest zła, tylko ta kamera za blisko postaci. 
Na forach narzekają na te kwestie ale czy to zmienią śmiem wątpić 

Odnośnik do komentarza
Oglądałem różne podsumowania i wrażenia i to jak ten typ roz(pipi)ał diablo to poezja xd
 
 
Dopiero ogram otwarta betę ale pośmiać się można. 

Obejrzałem to ostatnio i nie wiem czego autor szuka i czy czasem kiedykolwiek grał w diablo.

Wstęp nie jest jak diablo? A niby jaki jest, czy autor nie pomylił tego z inną grą xD?

Zbieranie księgi portali i identyfikacji? No serio? Kogo to w dwójce interesowało? To miało znaczenie tylko na początku pierwszego aktu.

Lokacje bez klimatu, plątanina korytarzy? No znowu, czy ten ktoś grał kiedyś w diablo?


Interfejs nie diablowy
Narzekanie na kreator postaci
Barbarzynka
Narzekanie na fabułę, rzekomy brak klimatu diablo, że niby brak kanonu

Większość to jakieś brednie, w sumie do loota mogę się jedynie zgodzić.
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Moldar napisał:


Obejrzałem to ostatnio i nie wiem czego autor szuka i czy czasem kiedykolwiek grał w diablo.

Wstęp nie jest jak diablo? A niby jaki jest, czy autor nie pomylił tego z inną grą xD?

Zbieranie księgi portali i identyfikacji? No serio? Kogo to w dwójce interesowało? To miało znaczenie tylko na początku pierwszego aktu.

Lokacje bez klimatu, plątanina korytarzy? No znowu, czy ten ktoś grał kiedyś w diablo?


Interfejs nie diablowy
Narzekanie na kreator postaci
Barbarzynka
Narzekanie na fabułę, rzekomy brak klimatu diablo, że niby brak kanonu

Większość to jakieś brednie, w sumie do loota mogę się jedynie zgodzić.

Bo to typowy filmik pod farmienie reakcji na youtubie jakich wiele. Chłop nawet nie wspomniał o rzeczywistych wadach D4 a gadanie bzdur i swoich wymysłów nie wymaga znajomości gry czy gatunku.

I tak jest w dwie strony, są filmiki jak ten czyli narzekanie dla wyświetleń ale z drugiej strony jest clickbaitowanie tytułami o rewolucyjności tej gry mimo, że nie ma w niej dosłownie nic rewolucyjnego.

 

Jedyne warte uwagi podsumowanie tej bety i realistyczne podejście do tego jak może wyglądać D4 na premierę i jakiś czas później to filmik Krippariana. Tych polaczków farmiących kliknięcia szkoda nawet oglądać.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shankor napisał:

Dzisiaj sobie pogram necro, zobaczymy, czy jeszcze lubię takie gierki. Póki co skalowanie poziomu brzmi mega chujowo. Ile zajmuje przejście bety? 

 

Nie rób sobie nadziei na dzisiaj. Z doświadczenia bety D3, premiery D3 mogę zastawić wszystkie pieniądze, że dziś serwery padną. Ja dopiero nastawiam się na sobotni poranek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...