Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Shankor napisał:

Kolejka na 45 minut. Może przeżyję. 

5 minut temu było u mnie 102 minuty na liczniku, teraz jest 40. Dość umowne to odliczanie czasu.

Skoro odpaliłem to poczekam. Podejrzewam że jeszcze dzisiaj nagram się w Diablo na kolejne 10 lat.

 

Edit. Około pół godziny czekania i jestem zalogowany.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Włączyłem o 17:01, pokazywało 54 minuty. Zeszło po 40 minutach do zera, było już tylko „w kolejce”, potem znowu informacja, że pozostało 11 minut i tak wisiało przez jakiś czas. Potem wywaliło komunikat z błędem 30002 i lecimy od nowa.:facepalm:

 

Teraz czekania mam 94 minuty.:gayos:

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Shen napisał:

108 minut mi pokazywalo, ale wbilem po 65:bella:

Jutro juz powinno byc luzno, dzis szajba jak tydzien temu.

 

Mi tam pokazywało 128 minut, nadal czekam, bo chcę wskoczyć w druida i zobaczyć jak się nim gra, ale pewnie moim mainem będzie łowca hunter. 

Odnośnik do komentarza

21lvl necro wbity, jutro jeszcze troche pogram bo chce dobic 25 i moze trafie na Rzeznika, w zeszly weekend mnie rozjebał.

Myślałem nad preorderem, bo gra mi sie podoba, ale jak mam sie wkurwiac na lagi i kolejki to jednak podziekuje. Zobacze jak po premierze to bedzie wygladac i wtedy sie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo 'wybuch zwłok', który jest darmowy w ogóle xD (oprócz tego, że potrzeba zwłok) Jak to w Diablo, siekałbym i siekał, ale jakoś już nie działa to na mnie. Nie ma tu takiego vibu chęci odkrywania, znajdywania lepszych itemów, legend. Wszystko to tak jakoś wypada, młócka casualowa totalna, do przodu, słabo angażuje w cokolwiek :reggie: Popatchują, pobalansują, pododają coś to się weźmie klikanie w potwory :cool:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szermac napisał:

Dodatkowo 'wybuch zwłok', który jest darmowy w ogóle xD (oprócz tego, że potrzeba zwłok) Jak to w Diablo, siekałbym i siekał, ale jakoś już nie działa to na mnie. Nie ma tu takiego vibu chęci odkrywania, znajdywania lepszych itemów, legend. Wszystko to tak jakoś wypada, młócka casualowa totalna, do przodu, słabo angażuje w cokolwiek :reggie: Popatchują, pobalansują, pododają coś to się weźmie klikanie w potwory :cool:

 

Pograłem dwie godzinki i tak, nie ma tego czegoś, co angażuje, ni chuya. Grałem nekromantą na najwyższym poziomie trudności i w pewnym momencie, tuż przed sporą sieczką wlazłem do menu inwentarza sprawdzić przedmioty. Olałem stworki z myślą, że mogę już nawet zdechnąć, a w tym czasie szkielety wszystkie same wytłukły :kekw: Brawo, to już krzyżówka wymaga większego skupienia, eh, lipa.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

Nekromanta przegięty. Barbarzyńcą była męczarnia tu spacer. Balans postaci im nie wyszedł. 
Po poprzedniej becie gierkę bym kupił ale po tej już niekoniecznie. 
Lagi, znikające elementy wyposażenia, blokująca się postać na byle czym…

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, addhoc napisał:

Nekromanta przegięty. Barbarzyńcą była męczarnia tu spacer. Balans postaci im nie wyszedł. 
Po poprzedniej becie gierkę bym kupił ale po tej już niekoniecznie. 
Lagi, znikające elementy wyposażenia, blokująca się postać na byle czym…

 

W porównaniu do zamkniętej bety, tutaj jest błędów cała masa:/ A gra Nekro to jakieś nieporoozumienie, istny samograj i kompletny brak funu z gry.

Sorcererem grało mi się przyjemniej, chociaż też był dość przegięty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...