Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Faranell napisał:

 

W porównaniu do zamkniętej bety, tutaj jest błędów cała masa:/ A gra Nekro to jakieś nieporoozumienie, istny samograj i kompletny brak funu z gry.

Sorcererem grało mi się przyjemniej, chociaż też był dość przegięty.

Tylko, że diablo to end game, necro na summony spoko do przejścia fabuły, ale z tego co czytałem to już pozniej szkielety sa bezuzyteczne i nie jest tak fajnie. Zostaje tylko golem i uzywanie skilli z typu kości. Prawdziwy balans wyjdzie po premierze i wbiciu max lvl.

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w betę na Ps4. Dla mnie to jest rozwinięcie D3/Immoral. Pewnie kupię żeby zaliczyć trofea i zapomnieć. Mimo, że przez kilka lat grałem i dobrze się bawiłem grając w trójkę to po zagraniu w D2R nie wyobrażam sobie powrotu do tego rodzaju farmienia contentu i trzepania paragonów.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

nekrusem niestety jest zerowe wyzwanie :/ no ale zobaczę jak pójdzie ze strongholdami i Ashava ale na razie przetaczam się po kontencie jak na autopilocie - skelety + kości + skelet mastery i mogę grać jedną ręką, tego nawet przy sorcu nie ma =/

 

zaniża to fun z gry dość znacznie, taki barb to męczarnie a przy necro możesz odłożyć pada bo skelety i doty zrobia to  za ciebie 

 

i bez sensu jest gadanie "to jest tylko Akt 1" "to jest beta". to ile mam czekac żeby grało się w to znośnie? balans leży i kwiczy 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, nero2082 napisał:

 

 

zaniża to fun z gry dość znacznie, taki barb to męczarnie a przy necro możesz odłożyć pada bo skelety i doty zrobia to  za ciebie 

 

i bez sensu jest gadanie "to jest tylko Akt 1" "to jest beta". to ile mam czekac żeby grało się w to znośnie? balans leży i kwiczy 

w d2 tez tak sie grało na pierwszych dwoch poziomach trudnosci necrosem, jedynie mana ograniczała, wiec takie spamowanie skilli odpadalo i szło sie wolniej, a na piekle juz  szkielety byly do dupy.

 

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się częściowo z waszym zdaniem odnośnie Necro - na zwykłe potworki, szkielety są samograjem, ale zapraszam do pojedynku z bossem kończącym I akt/betę (to chyba nie potrzebuje spoilera, że jest na koniec aktu boss? :D ). Kilkanaście sekund i szkielety padają. Musiałem na niego zmienić delikatnie build i włożyć skilla co tworzy zwłoki żeby go pokonać.

 

Tak więc nie wyrokujcie na wyrost na podstawie początku gry. 

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Sobies napisał:

Zgodzę się częściowo z waszym zdaniem odnośnie Necro - na zwykłe potworki, szkielety są samograjem, ale zapraszam do pojedynku z bossem kończącym I akt/betę (to chyba nie potrzebuje spoilera, że jest na koniec aktu boss? :D ). Kilkanaście sekund i szkielety padają. Musiałem na niego zmienić delikatnie build i włożyć skilla co tworzy zwłoki żeby go pokonać.

 

Tak więc nie wyrokujcie na wyrost na podstawie początku gry. 

Jeszcze nie doszedlem tam, ale i necro i szkielety maja szanse na tworzenie zwłok przy uderzeniu, to chyba nie jest tak zle

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Sobies napisał:

Zgodzę się częściowo z waszym zdaniem odnośnie Necro - na zwykłe potworki, szkielety są samograjem, ale zapraszam do pojedynku z bossem kończącym I akt/betę (to chyba nie potrzebuje spoilera, że jest na koniec aktu boss? :D ). Kilkanaście sekund i szkielety padają. Musiałem na niego zmienić delikatnie build i włożyć skilla co tworzy zwłoki żeby go pokonać.

 

Tak więc nie wyrokujcie na wyrost na podstawie początku gry. 

No ale tak właśnie powinno wyglądać, szkielety powinny padać jak muchy, co by tworzyć je w walce na bieżąco. Wtedy wchodziłaby jakaś strategia, np. najpierw wykańczania najsłabszych przeciwników lub tych z niewielką ilością życia, aby na bieżąco nadrabiać straty. Ogarnianie w ten sposób pola walki i dodatkowo support swojej mini armii, to jest dokładnie to, jaka powinna być rola nekromanty. To chyba nie za wybujałe oczekiwania ;)

 

No i ogólnie to nie czaję tego całego gadania, że Diablo to endgame, że później jest lepiej, kampania to tylko tutorial itd. Przecież dobry endgame nie wyklucza dobrej kampanii, a ta tutaj najwyraźniej zapowiada się niestety nie za dobrze.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Sobies napisał:

Zgodzę się częściowo z waszym zdaniem odnośnie Necro - na zwykłe potworki, szkielety są samograjem, ale zapraszam do pojedynku z bossem kończącym I akt/betę (to chyba nie potrzebuje spoilera, że jest na koniec aktu boss? :D ). Kilkanaście sekund i szkielety padają. Musiałem na niego zmienić delikatnie build i włożyć skilla co tworzy zwłoki żeby go pokonać.

 

Tak więc nie wyrokujcie na wyrost na podstawie początku gry. 

Zabiłem go Necro chyba najszybciej ze wszystkich klas jak na razie xd Nie gralem jeszcze Druidem i Sorcem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brolin napisał:

No i ogólnie to nie czaję tego całego gadania, że Diablo to endgame, że później jest lepiej, kampania to tylko tutorial itd. Przecież dobry endgame nie wyklucza dobrej kampanii, a ta tutaj najwyraźniej zapowiada się niestety nie za dobrze.

Nie pisałem, ze jest lepiej, tylko 99% czasu spedza sie w tym end game i tam balans postaci jest najwazniejszy. Podobno jest jakis promil osób co przechodzi story w diablo i konczy granie, ale ja takich nie znam osobiscie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę (PC + xbox elite 2 controller) i jakoś mnie nie porwało żeby siedzieć przy tym za długo. Jedyne czego jestem pewien to to,że do myszki & klawy już nie wrócę,gra na padzie jest wyjątkowo przyjemna.

Dla ludzi narzekających na poziom trudności - pamiętam jaki był skok z aktu 1 na akt 2 w d3,ludzie ginęli od zwykłych mobów w drugim akcie d3 i płacz,żeby to zpatchowali.

Fajnie widzieć na BN tyle znajomych twarzy,również z forumka,z którymi swego czasu trochę w d3 pograłem,widać,że mnóstwo ludu ma ochotę na testowanie kolejnego diablo.

Ciężko naprawdę mi wyrokować,liczy się endgame a tego w becie nawet nie powąchamy - niby gra się przyjemnie,ale co będzie dalej trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się dzisiaj pograć z godzinkę. Klimat sztos, cutscenka w kościele to ciary. Grafika syf i mozna ja porownac z warhhamer chaosbane. Ten większy świat i nowy system eksploracji wieczorem jeszcze posprawdzam. Ciężko wydać werdykt bez endgamu. Zapowiada się w miarę obiecująco ale ostrożności obaw trochę jest. Beta dziala do której godziny jutro?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...