Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w becie jest podkręcony drop ale pierwsza legendarka padła przed dojściem do głównego miasta a na 25 lvlu latam w full secie. 

Sorc jest trochę OP, słyszałem że Barbem jest ciężko w niektórych momentach grając solo. 

Teraz tylko sprawdzić world bossa i wracam do Last Epoch.

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.b383710f8cd80182231bfe9cde271297.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, wojnar napisał:

Nie wiem czy w becie jest podkręcony drop ale pierwsza legendarka padła przed dojściem do głównego miasta a na 25 lvlu latam w full secie. 

Sorc jest trochę OP, słyszałem że Barbem jest ciężko w niektórych momentach grając solo. 

Teraz tylko sprawdzić world bossa i wracam do Last Epoch.

 

  Ukryj zawartość

image.thumb.jpeg.b383710f8cd80182231bfe9cde271297.jpeg

 

Jest na bank podkręcony, co chwile coś wypada. 
oby tak zostało:boomer:

Odnośnik do komentarza

W ogóle lore tej części jest jak dla mnie najlepszy, co do tej pory Blizz zaserwował, bo dotyczy defacto dwóch najważniejszych postaci w całym uniwersum Diablo, Inariusa i Lilith przecież to są założyciele Sanktuarium, gdzie przez wszystkie części graliśmy, tak samo pierwszego syna Rathmy. Oj, będzie się działo, jestem ciekawy tego wszystkiego. Mam nadzieję, że będzie bestiariusz, bo lubiłem czytać wszystko. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Donatello1991 napisał:

Do kiedy ta beta? 

  • Wczesny dostęp do otwartej bety rozpocznie się 17 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończy 20 marca o godzinie 20:00 czasu polskiego.
  • Otwarte beta-testy rozpoczną się 24 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończą 27 marca o godzinie 21:00 czasu polskiego.
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Faka napisał:

Ta gra jest w chuj wielka, a mamy tylko dopiero w becie Strzaskane szczyty, sporo pobocznych questów, dungeonów, które możne zerować po odwiedzaniu (nie wiem, czy lokacje podziemi są generowane losowo). Będzie sporo roboty w grze. 

Czy ja wiem czy taka wielka - jak tak gram i zwiedzam to nie wydaje się to o wiele większe niż np. pierwszy akt z d3, stwar,a tylko takie wrazenie bo wszytsko na jednej mapie.

 

W każdym razie - im dalej w las tym tylko lepiej. Imo jedyna wada to nieregulowana kamera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...