Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie każdy musi być fanem koreańskich mmo ani gry, w której drzewko rozwoju wygląda jak droga moich rodziców do szkoły w czasach młodości :dunno:

Diablo jest przystępne i ma całkiem spoko lore.

poe ma przegiete drzewko, to w d4 idealnie mi leży, wieksza swoboda niz w d2. No i reset drzewka w kazdej chwili, nie trzeba kisic punktow az sie dobije do konkretnego poziomu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w betę, niby fajnie ( pomijam drobne błędy, w końcu to tylko beta ) ale jakoś nie ma tego "czegoś".

Kiedyś olewałem historię w Diablo teraz bardziej mnie wciągnęła niż sama rozgrywka.

Nie wiem, może się starzeje ale chyba wolę poczytać np Bhagavad-gitę niż w to grać. :frog:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, mario10 napisał:

W Diablo grałem chyba na X360 i to była chyba 2 część. Bawiłem się nieźle może warto będzie zapykać i w czwórkę :)

Jeśli X360 to trójka.

 

Muzyka i klimat dopieszczone w każdym calu. Szkoda że ten loot jest taki nijaki, bo to jakby nie było najistotniejszy element każdego dungeon crawlera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, stoodio napisał:

Ciekawa synteza bety:

 

Widziałem to dziś, 3/4 filmiku o tym, że poziom trudności jest zbyt niski. No niespotykane w ARPG, że początek gry jest łatwy :lapka:

Przypomniał mi ten filmik początki D3 jak na forach był taki płacz o zbyt wysoki poziom trudności Inferno, że wreszcie wyszedł patch który ułatwił grę

Odnośnik do komentarza

Jest niski, ale nie tak absurdalnie niski jak w 3. Poza tym w tej becie wypadają legendary przed pierwszym miastem, więc o czym tu rozmawiamy. Beta była po to żeby w miarę szybko sprawdzić sobie na co stać klasy. Do czasu premiery przyjdzie jeszcze płacz o balans innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Czy to naprawdę takie dziwne, że konfigurując udostepniony fragment  gry pod maksymalne dostępne wyzwanie (stosowny poziom trudności + tryb hc), spodziewać by się można czegoś więcej? Argument padł - kapitalny klimat grozy gdzieś tam się ulatnia, jeśli jedziemy po wszelkim plugastwie jak walec.

Odnośnik do komentarza

Dopiero to była beta, a ludzie już srają, że łatwo było. Po to pajacowo niech pomyśli, że jest beta, aby sprawdzić wszystko. Niech podpiździa ludzkie poczekają do premiery, to będą mieli te swoje trudne poziomy. Pamiętam jak płakali parę dni po premierze D3, że za trudno, chuj z tymi ludźmi i pajacami. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stoodio napisał:

Serio? Grał w betę, ocenił betę. Po co zatem konfigurator poziomu trudności skoro "dopiero to była beta" i ma być latwo? Sprawdzaliście w ogóle hc, no brakowało momentów z dawką adrenaliny - to jest fakt.

Chodzi o to, że jak włączysz np Diablo 3 albo PoE i zaczniesz przechodzić pierwszy akt to zdasz sobie sprawę, że jest jeszcze łatwiej niż tutaj. W tym gatunku gier czasem pierwsze trudności spotyka się pod koniec kampanii bo to często początek "właściwej" gry.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, UberAdi napisał:

Chodzi o to, że jak włączysz np Diablo 3 albo PoE i zaczniesz przechodzić pierwszy akt to zdasz sobie sprawę, że jest jeszcze łatwiej niż tutaj. W tym gatunku gier czasem pierwsze trudności spotyka się pod koniec kampanii bo to często początek "właściwej" gry.

 

Tak naprawdę to początki gry się zaczną jak będziesz wbijał paragony i będą, co jakiś czas wrzucać większy poziom trudności w łatkach i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...