Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym myśleć, że to jakiś early build, ale kogo ja oszukuję. :sapek:

Teraz, easye napisał:

@Paolo de Vesir - wpadłem tylko oznaczyć xD

Niesamowita BOMBA się szykuje co!


poczekam do pełniaka, a ty w między czasie jaraj się Diablo które „dostarczylo Sony” i które „polatali” :kekw:

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Dahaka napisał:

image.thumb.png.fd7c12ff156a97421579fcb7ab84ab37.png

To samo miejsce teraz vs gameplay sprzed 3 miesiecy.

No cos im sie tam chyba pojebalo i rozjasnili cale gre xD


Stary gameplay wygladal znacznie lepiej
 

 

 

No ten stary gameplay jest z PC, więc zapewne ma wyższe ustawienia, w tym AO i oświetlenia (bo raczej dali gameplay z max ustawień) plus mogła być inaczej ustawiona gamma. No i to konsolowe UI też swoje robi.

Edytowane przez tjery
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

To już lepiej chyba w Grim Dawn albo tego Wolcena pograć. Dodatkowym atutem tych dwóch tytułów jest to, że nie trzeba być always online żeby pograć w singlu :spicy: Wiecie, ten ficzer, który jeszcze kilka lat temu był oczywisty w gierkach.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Bzduras said:

To już lepiej chyba w Grim Dawn albo tego Wolcena pograć. Dodatkowym atutem tych dwóch tytułów jest to, że nie trzeba być always online żeby pograć w singlu :spicy: Wiecie, ten ficzer, który jeszcze kilka lat temu był oczywisty w gierkach.

Grałem w Grim Dawn. Mam z tą gra jeden problem. Mam wrażenie, że nie czuć powera umiejętności. Nie ma tej soczystości w zabijaniu mobile. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Shen napisał:

W 3 sklepach wczoraj zrobilem preorder, ale na pepperze mowia,ze juz sie klucze skonczyly. Amazon podobno jeszcze ma, ale juz mi sie nie chce probowac, zagram za tydzien.

 

A to chuj im w dupę. Ja złożyłem w ME, ale zaraz pójdzie cancel. Poczekam jeszcze z zakupem, premiera dopiero w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...