Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

- ukończenie dema zajęło mi 10 minut

- optymalizacja w demie kuleje, rzadko dobija do 60FPS na XOX (informacja o optymalizacji wyświetla się po włączeniu dema i pewnie ulegnie poprawie)

- Nemesis to skurczysyn

- miasto jest piękne

- gra jest trudna, o mało nie zginąłem w demku przez swoją nonszalancję i nawyki z RE2

- miasto jest spore i można poszwędać się po kątach

- 03.04 nie śpię w nocy

Edytowane przez Bzduras
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja rozegrałem pierwsza rundkę i jest miodzio. Przyjemnie niszczy sie zombiaki. Uniki tez działają, wiec w późniejszej fazie będą sie przydawać. Poty co sieczkę robię z zombiakow, bo strasznie dużo ammo jest rozsiane, po miejscówce. A miasto jest ogromne. Do większości sklepów, pomieszczeń normalnie sie wbijamy. Pięknie sie eksploruje.   Fotki ...

 

RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003

Spoiler

RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003RESIDENT-EVIL-3-Raccoon-City-Demo-202003

 

Godzinę temu, Bzduras napisał:

A dokładnie 7,47 GB.

A u mnie 8.02GB (PS4) :lapka:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

PrzeKoorwaŚlicznie to wygląda. Jedynie moment zakończenia dema mnie trochę wkoorwil no ale premiera niedługo więc przeboleje. Tak się zastanawiam czy te uniki były już w R2 Remake bo odnosze wrażenie że w dwójce ich nie było (ale głowy nie dam). Da radę rozwalić 20 tych laleczek w demie? Coś za to wpada? Aż sobie Code Veronice chyba kupię bo jest za 2 dyszki na Store. Taka mnie znowu chcica na to uniwersum znowu złapała! 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MEVEK napisał:

Oswietlenie jest swietne. Nie mam nic do zarzucenia HDRowi, ale te kolorowe neony troche mi nie pasuja do klimatu horroru. Zbyt jaskrawe, przesadne imo.

Jesteś w centrum dużego miasta, które kilka minut wcześniej ogarnęła epidemia. Nie dziwne, że wszystkie neony i tym podobne rzeczy świecą jak psu jaja. Miasto stanęło w miejscu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...