Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem dzisiaj demko jeszcze raz i bardziej mi sie podoba niż za pierwszym razem. Jill rzeczywiście wygląda bardzo fajnie, znalazłem w opcjach, że kamerę mozna sobie oddalić i od razu lepiej się gra, wyłączyłem HDR i mleko mniejsze. Brakuje mi większej interakcji, bo ta aktualnie jest na poziomie psx/ps2. Czy to przypadłość dema, że nie mogę rozwalić nawet paczki chipsów w kiosku? W aptece pełno pudełek i butelek, ale nic nie można z nimi zrobić, nic nawet się nie przewróci. Tak ma być? Przez to mam wrażenie, że biegamy po renderach, ale w 3D. W dwójce było podobnie, ale tak to nie raziło.

Odnośnik do komentarza

jakby kogos to cos to sprawdzilem skrypt nemessisa. chlop pojawia sie po zebraniu weza i wyjsciu z budynku. gania nas po wszystkich lokacjach az nie uzyjemy weza na hydrancie. dodatkowo podczas "nemessis action time" zombie ktory lezal wczesniej dead teraz dobija sie pod drzwi.duzy  jest niezabijalny i niepozbywalny i mozna go jedynie ogluszyc na jakies 10s waląc z czegos ciezkiego

 

u was tez kolory byly jakies takie wyprane i obraz byl troche zamglony (deufaultowe ustawienia) ?    

Edytowane przez Kazub
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
jakby kogos to cos to sprawdzilem skrypt nemessisa. chlop pojawia sie po zebraniu weza i wyjsciu z budynku. gania nas po wszystkich lokacjach az nie uzyjemy weza na hydrancie. dodatkowo podczas "nemessis action time" zombie ktory lezal wczesniej dead teraz dobija sie pod drzwi.duzy  jest niezabijalny i niepozbywalny i mozna go jedynie ogluszyc na jakies 10s waląc z czegos ciezkiego
 
u was tez kolory byly jakies takie wyprane i obraz byl troche zamglony (deufaultowe ustawienia) ?    
Dzięki za cynk co do skryptu . Ogram sobie kolejny raz na spokojnie

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2020 o 21:30, XM. napisał:

Dekapitacji kończyn nie będzie w r3make'u?

W dniu 20.03.2020 o 21:40, smoo napisał:

Jest dekapitacja ale mocno obcięta - po wpakowaniu kilku kul w nogę czy rękę następuje "krytyk" i kończyna... znika. Nie ma walających się po podłodze członków


Ale zdajecie sobie sprawę, że "dekapitacja" to pozbawienie głowy? :reggie:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pomęczyłem sobie nemesisa i na tym etapie walka z nim jest łatwa. Wystarczy rzucić mu granat pod nogi i od razu klęka podnosząc rękę do góry czyli rani go maksymalnie co daje dużo  czasu na ucieczkę. Naboi to mi szkoda na niego marnować. Granat naprawdę jest przekokszony, rzuciłem nim w grupkę zombie i działa prawie jak czerwona beczka. Trzeba będzie mieć zawsze granat przy sobie. 

Ciekawe czym będzie się otwierać te żółte kłódki? będzie jeden uniwersalny klucz? Tych kłudek jest z 4-5 w tym małym etapie, w tym jedna w sklepie zabawkowym. Backtracking gwarantowany, gdzieś tam pewnie jest bezcenny powiększony plecak. Dzięki tym ukrytym, zamkniętym przedmiotom gra nie może być krótka. Jaram się.

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze granat jest potrzebnym. Czasem wystarczy strzelic w uszkodzone skrzynki elektryczne w poblizu. Jezeli prad dosiegnie i porazi N to ten dostaje  dluzszego stuna. 

 

No i bardzo latwo sie go dashuje. Zrobilem na nim te 25 unikow zeby policjant wypadl z wozu, gdzie jest lalka do ubicia. Nie bylo jakos specjalnie ciezko. 

 

Nie wiem tylko, jak wywabic zombiaka z apteki. Ten co lezy na stole w srodku ? Zmiksowalem prochy, co jeszcze moge zrobic?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Nie mam w zwyczaju czytac o grach na ktore czekam ale widze ze tu sie neizle odjaniapawlilo.

 

Nie ma gore? Przeciez trofeum kadłubek re2 to jedne z bardziej chorych akcji od dlugiego czasu w grach.

Nie ma ink ribbonów? Wiezy? Mam nadzieje ze to zart. 

 

Ok czyli mamy nowego residenta z nemesisem ale prosze was. Nie nazywajcie sie re3 remakiem.

 

Ale zeby nie bylo , demko mi sie bardzo podobalo rozwalanie lbow zombie dalej jest supcio :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie się nie wczytywałem w spoilery, ale z tego co mi mignęło to Clock Tower jako tako jest tyłe że mocno zmienione i trafiamy tam tylko na moment. Za to szpital jest mocno rozbudowany i podobno jest to totalny :banderas:

 

Ja tam kupuje day one, mam nadzieję że nie będę sobie pluł po tym w brodę. Ale to RE3, taki rimejk powstanie tylko raz.

 

Plz Capcom nie rób wiochy i wpat(pipi) gore w day1 patchu.:hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...