Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Francuzi potwierdzili że w pełnej wersji gore nie ma, tzn jest to samo co w demie Ponadto narzekają na długość gry. Z plusów jest nowy poziom trudności który losowo umieszcza przedmioty i przeciwników (coś podobnego jak w oryginale).
 
Więcej nie czytałem bo nie chce spoilerów, ale hype mi mocno opadł i wygląda na to, że wywieszczyłem - RE3 wygląda na tą chwilę na skok na kasę na fali sukcesy RE2, a coś zaczęło mocno śmierdzieć gdy gra została ogłoszona rok po premierze dwójki i jest jest robiona przez inny team.
 
tenor.gif?itemid=3571515
No cóż nie pocieszyłeś nas . Szkoda braku gore. Mimo wszystko i tak zagram wcześniej czy później. Jeśli chodzi o wersje PC jest o tyle dobrze, że można liczyć moderów. Ja będę decydował się raczej na wersję PC.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, smoo napisał:

Dobra, Francuzi potwierdzili że w pełnej wersji gore nie ma, tzn jest to samo co w demie :/ Ponadto narzekają na długość gry. Z plusów jest nowy poziom trudności który losowo umieszcza przedmioty i przeciwników (coś podobnego jak w oryginale).

 

Więcej nie czytałem bo nie chce spoilerów, ale hype mi mocno opadł i wygląda na to, że wywieszczyłem - RE3 wygląda na tą chwilę na skok na kasę na fali sukcesy RE2, a coś zaczęło mocno śmierdzieć gdy gra została ogłoszona rok po premierze dwójki i jest jest robiona przez inny team.

 

tenor.gif?itemid=3571515

Mógłbyś podlinkować ? Chętnie sobie obadam całość. 

Odnośnik do komentarza

Kurła, myślałem, że brak inków to dotyczy normalnego poziomu, a na hard może są. Ten brak gore to też nie jest taki pocieszający, wychodzi na to, że wstrzymam się z day one i poczekam na opinie z forumka. A tak to tylko FFVII Remake kupię, na szczęście odciąży mi to trochę portfela z wydatkami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, smoo napisał:

RE3 wygląda na tą chwilę na skok na kasę na fali sukcesy RE2, a coś zaczęło mocno śmierdzieć gdy gra została ogłoszona rok po premierze dwójki i jest jest robiona przez inny team.

 

41 minut temu, XM. napisał:

No inny team robi i trochę wyszło.

Czyli RE2 Remake Team juz grzebie przy kodzie REC:Veronica ?   :ohboy:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, - V - napisał:

Pytanie residentowego laika - o co chodzi z tym brakiem gore? Czego nie ma w RE3, a co było w RE2? 

 

 

 

 

Oprócz tego wywalono ragdoll po śmierci, większość zombie ma taką samą animację zgonu - wysadź kilku zombiaków beczką - wszyscy będą leżeć na plecach w tej samej pozie. Wygląda to słaobo jak żywcem wzięte z jakiejś gry z 2010 roku.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Myśle, że trochę za bardzo panikujecie ;)

 

Ok, widzę trochę mniejszy gore ale piszecie o tym tak jakby to był całkowicie usunięty vide The Last of Us w Niemczech. 

 

Spokojnie, coś takiego to jest kwestia jednego patcha, a wiemy, że gracze w internecie potrafią wywrzeć nacisk na deweloperów i wydawców. Spokojnie.

 

Poza tym Ci co grają w wersje które wyciekają nigdy nie grają w wersje ostateczne. Chill.

Odnośnik do komentarza

Zawsze jest nadzieja że to spat(pipi)ą ale spójrzmy realnie - zostanie tak jak jest. Większość pseudorecenzetów nawet o tym nie wspomni, a jeśli już narzekanie będzie duże to Capcom na odczepnego powie że to "dla lepszej wydajności bo gra jest większa" lol (tymczasem na Xie gra ledwo trzyma 30 fps). To jest po prostu gra zrobiona na szybko przez inny team i ktoś dał dupy z designem, można było to ograć na wiele sposobów. W Days Gone jest ponad 100 świrusów na ekranie i jest ragdoll, tutaj mocy zabrakło :reggie:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, - V - napisał:

Myśle, że trochę za bardzo panikujecie ;)

 

Ok, widzę trochę mniejszy gore ale piszecie o tym tak jakby to był całkowicie usunięty vide The Last of Us w Niemczech. 

 

Spokojnie, coś takiego to jest kwestia jednego patcha, a wiemy, że gracze w internecie potrafią wywrzeć nacisk na deweloperów i wydawców. Spokojnie.

 

Poza tym Ci co grają w wersje które wyciekają nigdy nie grają w wersje ostateczne. Chill.

Ale to jest wersja sklepowa i tak już będzie. Brak dekapitacji to strzał w pysk po re2 i nie ma co się z tym kryć. Wczoraj potraktowalem zombie granatem to nawet palec im nie odpadł i dla mnie psuje to imersje.

34 minuty temu, MEVEK napisał:

 

Czyli RE2 Remake Team juz grzebie przy kodzie REC:Veronica ?   :ohboy:

Pomaga w RE8 po wyrzuceniu większości kodu do kosza.

Odnośnik do komentarza
Zawsze jest nadzieja że to spat(pipi)ą ale spójrzmy realnie - zostanie tak jak jest. Większość pseudorecenzetów nawet o tym nie wspomni, a jeśli już narzekanie będzie duże to Capcom na odczepnego powie że to "dla lepszej wydajności bo gra jest większa" lol (tymczasem na Xie gra ledwo trzyma 30 fps). To jest po prostu gra zrobiona na szybko przez inny team i ktoś dał dupy z designem, można było to ograć na wiele sposobów. W Days Gone jest ponad 100 świrusów na ekranie i jest ragdoll, tutaj mocy zabrakło reggie.png

Kompletnie niezrozumiała decyzja dla mnie o zmianie teamu, który tworzył grę. To bardzo duży strzał w kolano. Grono die hard fanów i tak kupi tę grę. Mimo wszystko Capcomowi może się to odbić czkawką.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MarJanOS napisał:

Kompletnie niezrozumiała decyzja dla mnie o zmianie teamu, który tworzył grę. To bardzo duży strzał w kolano. Grono die hard fanów i tak kupi tę grę. Mimo wszystko Capcomowi może się to odbić czkawką.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Przecież nie byłoby RE3 rok po RE2. :) Nie przy dzisiejszym dewelopingu gier. Musiały powstawać razem.

Odnośnik do komentarza

Demo ukończone...dwójeczka rok temu dużo bardziej mi podeszła. Tutaj mam wrażenie jakby kolesie od tej s(pipi)iny RE6 maczali palce.

 

Jest ładnie, Jill mi się podoba, Carlos za to wygląda jak z mopem na głowie, Nemesis zamiast budzić efekt grozy jest wręcz groteskowy z tymi swoimi ruchami Iron Mana. Mam wrażenie że gra jest zbyt kolorowa, powinni kolory trochę stonować, to nie Dead Rising, HDR też znowu zjebany.

Strzelanie w demie trochę takie kapiszony ale to pewnie się później zmieni, muzyka co tam przygrywa też płytka, bez klimatu.

No nie sprzedało mi to pełniaka którego miałem brać w ciemno, teraz poczekam na recenzje i opinie innych.

 

demo RE2  9/10

demo RE3  6/10

Odnośnik do komentarza

Pewne informacje, które wypłynęły niestety nie napawają jakimś szczególnym eksajtem. Dobrze, że tak jak w przypadki dwójki, tak i tu, nie nastawiam się na nowego Residenta, który jest bardziej zainspirowany oryginalną grą niż jej super, wiernym oddaniem. Niemniej szkoda pewnych przeciwników, miejscówek czy, co najgorsze, pewnych uwstecznień, które pojawiają się względem remaku dwójki. Oby, to „spore rozbudowanie”, o którym słyszy się tu i tam dało odpowiedniego boosta tej grze. 

Edytowane przez _D23
Literówka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...