Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Berion napisał:

Jill w ruchu nawet nie tak brzydka, jak na materiałach promocyjnych z e-sklepu, a nawet to najładniejsza Jill w historii serii. Tylko, że nadal jest taka sobie z tym gigantycznym odsłoniętym czołem...

 

Gdzie jest celownik? Czy oni mają zamiar z tego całkowicie zrezygnować? WTF?

 

Postać niewspółmiernie ślamazarna do Nemesisa. Coś czuję, że położy to ten remake/reimagine/rewujwieco.

 

@walek Szybsza, a nie bardziej szybka...

 

Brak celownika wynika z tego, że po prostu został wyłączony w opcjach na potrzeby pokazowe. W RE2 Remake tak samo można wyłączyć sobie celownik i hud. 

Ten fragment jest bankowo na łatwym poziomie trudności ustawiony. Zombie w RE2 nie padały po trzech strzałach z handguna. Wszystko na potrzeby pokazu dla prasy.

 

Odnośnik do komentarza

Juz wiadomo czy Nemesis będzie pojawiał się w wybranych sekcjach tak jak w RE3 czy będzie za nami biegał przez całą grę jak Tyrant?

 

Włączyłem filmik i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to nawiązanie do Obcego, choodzi o plakaty po prawej stronie. Obydwa przypominają kolorystyką okladki z filmów, a ten niebieski to w ogole Aliens pełną gębą.

 

h6pf0qdg3407.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Nyu RE7 na pewno, w RE2 patrząc tak z perspektywy czasu to jakoś bardzo to nie przeszkadzało bo i nie było nic co cię ścigało. Kapelusznika można obiegać, a po filmiku widać że z Nemesisem tak nie będzie (no chyba, że te przeskoki są skryptowane, a "mackowanie" będzie na wyczuwalnym schemacie).

 

@Nemesis Oby.

 

@MEVEK "Te bydlę jest przerażające. A ja sie kiedyś bałem Hunter'a w Dead Space"

Przerażają Cię piksele? :facepalm:

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

@Nyu

@Nemesis

 

@MEVEK "Te bydlę jest przerażające. A ja sie kiedyś bałem Hunter'a w Dead Space"

 

Przerażają Cię piksele? :facepalm:

I kto to mowi. Jeszcze niedawno potrzebowales pampersow na widok Mr X, a teraz strugasz kozaka. Prosze Cie :reggie:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bzduras napisał:

Berion, skoro wiesz, że jesteś niekompatybilny protokolarnie z tą gierką to w imieniu forumowiczów apeluje, żebyś zagłosował portfelem, oszczędził sobie pieniędzy i rozczarowań, a nam twoich wynurzeń. Przemyśl to.

 

Wiem? Nie wiem. Natomiast po tym materiale można mieć obawy o rzeczy, które wymieniłem. Poza tym RE2, mimo wielu wad i bycia ogromnym dla mnie rozczarowaniem (oczekiwałem remake'u, a nie kastrata, ale na logikę to przecież niepotrzebnie skoro z RE1 zrobili to samo, tyle że z jedynką akurat wyszło dobrze), to zrobiłem platynę. Być może w RE3 z - uwaga - wadami, będzie tak samo.

 

Co do oszczędzania wam moich wynurzeń, mieliście szansę zagłosować w ankiecie. ;) Teraz wy, czyli krzycząca mniejszość, musicie żyć z moją opinią (albo i nie, można włączyć w opcjach forum ukrywanie komentarzy wybranej ofiary). Jak masz z tym problem to wpisz tam Baleron czy jak to tam ktoś chciał być zabawny.

Edytowane przez Berion
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

O to właśnie mam największy żal, że to nie remake, powiedzmy że 1:1, tylko taki "reimagine". Ciekawe czy tym razem też przegną pałkę w speed runach, żeby przepchnąć fanty do DLC. A skoro już przy tym jesteśmy, czy w trójce także usuną muzykę i wystawią w e-sklepie... Póki co jedynie mam obawy o prędkość poruszania się względem możliwości nowego Nemesisa z kinolem i dziwna z twarzy Jil, plus brak celownika no ale może faktycznie go wyłączono. Czyli na razie nie tak dramatycznie. ;p Byłoby miło gdyby zombie nie były tytanowe, ale zapewne zrobią z nich taką samą gąbkę do strzelania w golenie jak w "nowymRE2".

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ciężko zrobić remake starej gry na 10, nawet gdy kiedyś była oceniana na 10. Tym bardziej, gdy była oceniana na 10. Bo są inne czasy, bo sentyment, bo muszą się trzymać pewnych założeń. Niech będzie na 8.5, jeśli dwójka na tyle była to dla mnie gra gitara, bo jako fan RE to dla mnie oczko wyżej :).

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Najtmer napisał:

Nie jest dramatycznie, ale nie jest to tez nic nadzwyczajnego. 

 

Szykuje sie mocne 8.5/10, ale czy cos wiecej?

Czyli tak jak RE 2.

Na więcej ten remake nie zasługiwał. Nawet bym powiedział był trochę wykastrowany względem oryginału.

Ja o dziwo bawiłem się lepiej w podobnej tematyce przy Days Gone.

Edytowane przez Fahkumram
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...