Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka zdań ode mnie po przejściu demka.

Miasto przepiękne!

Moc broni łeb urywa!

Muzyczka w save roomie!

Mobilność i uniki na plus.

 

Na minus niestety Nemesis spiderman, w oryginale to były nie zapomniane starcia, tutaj jak ktoś pisał jakimś tanim chwytem podjeżdża sad.gif

Idealnie było by jak w obcy izolacja, nie skryptowany i w każdym momencie może wyskoczyć, a tu jakieś warpy z doopy...

Lekki niesmak, cała reszta fenomenalnie.

Edit

Aha no i demko na normalu z auto save, nie wyobrażam sobie tak grać w pełniaka, tylko manual i save maszyna do pisania.

Bo szczerze, jak tu dygac jak co chwilę auto save jak w jakimś casualowym(bez urazy) uncharted.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, XM. napisał:

Dekapitacji kończyn nie będzie w r3make'u?

Jedyną wada dla mnie na ten moment. 

 

Jest dekapitacja ale mocno obcięta - po wpakowaniu kilku kul w nogę czy rękę następuje "krytyk" i kończyna... znika. Nie ma walających się po podłodze członków, krwi i mięcha jak w dwójce. Ponadto zombie po "śmierci" zamieniają się w betonowe ciała pozbawione ragdola - nie da się ich masakrować ani czochrać. Przez to też od razu można odróżnić które zwłoki są "dead" a które tylko udają. Powoduje to też w wielu miejscach paskudne przenikanie obiektów.

 

Przypominam jak gore wyglądał w boskim Remake 2

 

 

Ludzie tłumaczą to tak jak kolega wyżej wspomniał cenzurą (tylko jakoś dema RE2 nie musieli cenzurować?), albo ograniczeniami sprzętowym (lol).

 

Nie wiadomo co jest prawdą, Capcom milczy, fora wrzą od krytyki.

 

Przekonamy się po premierze...

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Matulu jakie to demo jest dobre. Wiecie, że nie ograłem remake'u RE2? :D To teraz mogę spokojnie je kupić, żeby ograć jeszcze przed RE 3. Chyba wleci na premierę, szczególnie że kobieta upiera się, że w trakcie tej izolacji koniecznie chce mi kupić grę. Mam odmówić? :D

 

Największa przyjemność wczoraj (a wczoraj odebrałem Eternala) to ogranie obu dem RE 2 i RE3 z rzędu w totalnym mroku. WIĘCEJ!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Czytam, że clocktower wyyebali. Ciekawe jak dużo rzeczy dodali/usunęli względem og. Zagrałem dziś raz jeszcze i tego gore to im nie daruje... No i chyba inkow nie ma, Ale nie wiem czy to prawda czy fake news.

Jak nie ma inków?! 
Bez jaj, jeśli okaże się to prawdą to Capcom zapewni sobie nagrodę największej kaszany tej generacji w kwestii dodawania/odejmowania treści względem og. 
 

Odnośnik do komentarza

Pająków i grave diggera też nie ma. Ale podobno miasto naprawdę ładnie rozbudowane, szpital dopakowany czy nowe lokacje na plus. Dla mnie nadal jedyny minus to gore. A wkasciwie jego brak.

 

No i wkorwia mnie w grach jak nie mogę odpalac samemu latarki tylko w określonych lolacjach sie zalacza. W niektorych ciemno jak w anusie, a latarki brak.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Boje sie ze wyjdzie z tego re6 w wersji light. Ogralem demo pare dni temu i nadal sie zastanawiam co mi sie tam podoba. Grafa fajna choc hdr to znowu mleko albo to moj tv, kamera jest chyba zbyt blisko, blizej niz w re2, pudel Carlos, latajacy Nemesis, tak odmienili lokacje, ze ciezko je rozpoznac, to chyba dobrze albo zle. Jill wklada ammo automatycznie juz nie ma migajacego okna menu inventory przez chwile. Musze zagrac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Francuzi potwierdzili że w pełnej wersji gore nie ma, tzn jest to samo co w demie :/ Ponadto narzekają na długość gry. Z plusów jest nowy poziom trudności który losowo umieszcza przedmioty i przeciwników (coś podobnego jak w oryginale).

 

Więcej nie czytałem bo nie chce spoilerów, ale hype mi mocno opadł i wygląda na to, że wywieszczyłem - RE3 wygląda na tą chwilę na skok na kasę na fali sukcesy RE2, a coś zaczęło mocno śmierdzieć gdy gra została ogłoszona rok po premierze dwójki i jest jest robiona przez inny team.

 

tenor.gif?itemid=3571515

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.