Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Też was to bawi że typka ma dwa naboje do granatnika a za każdym razem i tak przeładowuje cztery? Nie chciało się widać animacji robić więcej niż jedna.

 

Jestem po obronie szpitala, japierdl co za daun to wymyślił xD

 

Btw broni

lepiej biegać z podstawowym ulepszonym pistoletem czy tym co dostajemy po obronie szpitala?

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ten hardcore o wiele łatwiejszy w porównaniu do RE2. Jestem po akcji w szpitalu i to tak naprawdę jedyny moment, który sprawił mi trudność. Nieograniczona ilość zapisów to zbyt duże ułatwienie - gra pozbyła się w ten sposób tego niepokoju, który nam towarzyszył w dwójce. I jeszcze są automatyczne zapisy. Kompletnie niezrozumiała decyzja jak dla mnie.

 

PS. 16 lat minęło, a jednak obrona domku w RE4 była bardziej efektowna i trzymała bardziej w napięciu. :)

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, tukan napisał:

Do tych co skończyli już grę

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

czym warto zainteresować się że sklepiku na kolejne przejście? Te monetki dają jakaś realną przewagę? Czy może pistolecik jakiś?

 

 

 

 

Spoiler

Polecam oszczędnie wydawać kasę żeby później wykupić bazookę. Ja wziąłem monety regeneracji i obrony oraz nieskończony pistolet. Coś tam zawsze dają że nie trzeba się martwić o apteczki. Do speedrunów przyda się też powiększenie plecaka.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aux napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Polecam oszczędnie wydawać kasę żeby później wykupić bazookę. Ja wziąłem monety regeneracji i obrony oraz nieskończony pistolet. Coś tam zawsze dają że nie trzeba się martwić o apteczki. Do speedrunów przyda się też powiększenie plecaka.

 

A powiedz mi jeszcze te przedmioty

wymieniają się pomiędzy Jill i Carlosa? Rozumiem też że jedna moneta zajmuje jeden slot więc warto też wziąć sakwę?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tukan napisał:

A powiedz mi jeszcze te przedmioty

  Pokaż ukrytą zawartość

wymieniają się pomiędzy Jill i Carlosa? Rozumiem też że jedna moneta zajmuje jeden slot więc warto też wziąć sakwę?

 

Każdy przedmiot ze sklepiku ląduje w skrzynce i stamtąd go wyciągasz. Jill i Carlos mają niezależne od siebie skrzynki, ale te przedmioty jako jedyne lądują u obu postaci i są niezależne. Każdym bohaterem masz dostęp do wszystkich ułatwiających itemów które kupiłeś niezależnie od tego, co zrobiła z nimi druga postać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gamestop mial duze problemy z realizowaniem zamowien. Specjalnie pod premiere otworzyli stronke. Na sczescie skonczylo sie tylko na 3 dniowym opoznieniu w moim przypadku. 

 

Hang on Jill...

d4b046bc13bf6c3fec162debd987bbd9.jpg

 

  Im coming :banderas: 

 

 

Piekny jest ten prolog z tymi wstawkami z Nemesisem w roli glownej.  Ciary gwarantowane.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Kurde, ten smutek gdy wpadnie platyna i nie masz co robić w grze :(

 

33KHpZ0.jpg

Chociaż nie, odpalam jeszcze raz! :) Zostały mi dwa czasochłonne rekordy dotyczące ubicia określonej liczby zombie. A potem wezmę się za jakiegoś starszego Residenta, może CV, RE5 albo Revelations 2? Nie jest źle.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Josh napisał:

Taaa, zwłaszcza wątek z

  Ukryj zawartość

Alfredem-transwestytą

dosyć dobrze by się wpasował w obecne czasy :Coolface:

Ojezu jaki cringe zapomniałem o nim kompletnie, dawno w tą odsłonę grałem.

 

Nie no jakby mieli robić remake to poważnie musieliby tą historię zresetować przecież to (pipi)a nie przejdzie w 2020.

Odnośnik do komentarza

No teraz raczej zrobią CV, ale to będzie totalny reimagine.

 

A co sądzicie o filmiku z Epilogu? Kto to według was był?

 

Spoiler

Worek na ścianie sugerowałby Chrisa, ale to nie może być on bo w tym czasie był w Europie i nie mógłby podnieść tej kapsuły.

 

W oryginalnym RE3 podobny epilog miała Ada, tylko trochę za brzydkie dłonie jak na nią :P

 

Pewnie to Jill, tylko pytanie co ten epilog miał oznaczać?

 

Ja się nie mogę teraz oderwać od Resistance, wzięli mnie z zaskoczenia. Na prawde zacna gierka.

 

Przy okazji, jakby komuś zalegał zbędny kodzik na ciuchy z preordera (PS4) to chętnie odkupię :lapka:

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...