Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2020 o 11:15, Daddy napisał:

Jutro:

HI

Nowa Forza

Powrót 1-2 IP

1 nowe IP

Battletoads

Psycho2

Medium 

Elden Ring?

Pokaz ulepszonych gier na XSX

 

To takie minimum, żadnej dokładnej daty premiery konsoli, ceny, XSS (który może nawet nie istnieje) czy darmowego grania online  :dynia: 

Grę TI zapowiedzą później w ciągu roku, MS jeszcze ma wydarzenia na Gamescomie, XO20 czy VGA.

:xboss:

 

Na+

- dużo zapowiedzi i exów pod XSX 

- everwild, medium, stalker 

- poza halo i psycho2 to wszystkie gry ominą XO mimo wcześniejszego pierdolenie Spencera

- potwierdzone ulepszenia pod g5, fh4, sot i inne gry

- halo nowy bohater memów

 

Na-

- halo xd

- forza to 2021

- kolejny pokaz gier w tym roku który mało co ma wspólnego z gameplay'em gier

- brak hellblade 2 czy mfs2020

 

7+/10  dla mnie było spoko, mocno poziom imprezy zaniża halo po którym każdy spodziewał się czegoś lepszego a tak będzie grane w 2021-22  :banderas:

 

 

 

Martwi mnie to, tak jak pisałem wcześniej, Spencer tydzień temu mówił - ''wszystkie nasze gry będą wychodziły latami na XO''

3 dni temu ''nasze studia mają całkowitą wolność w wyborze platform''  a dzisiaj tylko Halo i Psycho2 wyjdą jeszcze na XO. Całe szczęście.......ale niestety Spencer i brygada mają poważny problem z przesyłaniem informacji albo zmieniają zdanie jak wiatr zawieje.

 

Widać że obie strony z grami są daleko w lesie, w tej chwili nie mam ciśnienia na nową konsole bo rozczarowujące halo z ciekawym medium albo dlc do pajonka i truskawki.

Odnośnik do komentarza

Spoko, bo mało która konsola ma petardy na premierze. Udało się tylko Switchowi z Zelda. Pierwsze pół roku albo rok to i tak bieda. 
Ale po co te gadki o najlepszym lineupie, najmocniejszej konsoli. 
Najwiecej pokazali z Halo które wyglądało jak na Xboxie X, a nie nowej generacji która za 4 miesiące się pojawi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MBeniek napisał:

Podobno jeszcze mieli kilka teaserów CGI z samymi logami gierek, no ale postanowili zostawić sobie coś na potem :xboss:

 

Zakładam, że będą to gry na 2020 i launch window XSX. Wciąż w tym roku na Xboxa ma wyjść przecież Gears Tactics, Flight Simulator, Battletoadsy, Yakuza 7, jakaś japońszczyzna. Lepsze to niż CGI bez dat premiery, ja (pipi)ę jak ja nie znoszę takich prezentacji. :/ 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figuś napisał:

Godności wezyr nie masz i nagle japońszczyzny czy inne chińskie gierki mają znaczenie XD jaki demydżkontrolu

 

Kolego, nie wiem o 'ki wał chodzi, ale Yakuzę Kiwami skończyłem ze smakiem w zeszłym roku na PS4 mówiąc, że bardzo mi się gra podoba. Obecnie drugi chapter Y0 + japoński gamedev Capcomu to już klasyk, a bishonenowe jRPGi pier,dolę jak pierd,oliłem od zawsze. Automata skończona w bólach, chociaż Nier pierwszy był supcio. :)

 

Kolego, zamazuje Ci się CW z ze stanem faktycznym. :lapka:

11 minut temu, Daddy napisał:

Psycho2 i samoloty to ???

 

Samoloty pewnie 2020, ale przeniesienie Psychonauts 2 to naprawdę jakiś żart. :/ 

Odnośnik do komentarza

Lista gier na start jest serio niezła, brakuje tylko jak cholera tej Forzy czy graficznego pokazu możliwości jak Ryse na XO, samoloty kij wie kiedy wyjdą na XSX, żadne tutaj figusie z napiętymi żyłami tego nie zmienią ;)  

 

+ pełna wsteczna i ulepszone gry

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

No gry średnie, ale mnie przekonuje mimo wszystko:

 

- odrobinę mocniejsza do multiplatform.

- backward compatibility (jest sporo gier ze starej generacji, w które chcę pograć)

- GamePass i całe tony darmowych gier - to jest chyba najważniejszy argument za Xem. PC GamePass ma mniej gier.

- Bardzo dobre i darmowe xCloud, więc poza domem na telefonie można grindować w RPGi.

- Gry generalnie na Xa chodzą a mniej, niż na inne platformy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jako osoby patrzacej tylko na gry  i cieszacej sie z konkurencji to pokaz byl kompletna padaka. 4 miesiace do premiery i dalej nic nie wiadomo odnosnie gier. Prawie zadnych gameplay'i, czy konkretnych dat premier. Spencerowi, chyba za mocno wszedl ten gejmingowy netflix, bo zamiast pokazac gameplay to ciagle tylko CGI. Pokaz Halo byl z PC, a doczytywanie terenu niczym z fatowego Xbox One. Oni sa chyba z tym w czarnym otworze, a gdzie jeszcze czas na optymalizacje pod konsole. I Jeszcze ten RT po premierze w postaci patcha. Masakra. Gry pokroju Fable, Forza, czy Everwild dalej nie wiadomo co to bedzie. Singleplayer, multi, f2p do passa, czy co. Chyba tworcy sami jeszcze tego nie wiedza.  Zobaczymy co pokaze konkurencja za 2 tygodnie. Jak beda dalej CGI, szczatkowe gameplay'e, brak konkretow to wychodzi na to, ze oba obozy robia sobie jaja z klientow i nie sa przygotowani kompletnie do premiery nextgenow. Kazdy chce wypuscic sprzet przed konkurencja, ale nie maja co zaoferowac na start. Chyba skonczy sie standardowo, czyli na premiere fify, cody, far craje i assassiny. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bebbop napisał:

Dla mnie jako osoby patrzacej tylko na gry  i cieszacej sie z konkurencji to pokaz byl kompletna padaka. 4 miesiace do premiery i dalej nic nie wiadomo odnosnie gier. Prawie zadnych gameplay'i, czy konkretnych dat premier. Spencerowi, chyba za mocno wszedl ten gejmingowy netflix, bo zamiast pokazac gameplay to ciagle tylko CGI. Pokaz Halo byl z PC, a doczytywanie terenu niczym z fatowego Xbox One. Oni sa chyba z tym w czarnym otworze, a gdzie jeszcze czas na optymalizacje pod konsole. I Jeszcze ten RT po premierze w postaci patcha. Masakra. Gry pokroju Fable, Forza, czy Everwild dalej nie wiadomo co to bedzie. Singleplayer, multi, f2p do passa, czy co. Chyba tworcy sami jeszcze tego nie wiedza.  Zobaczymy co pokaze konkurencja za 2 tygodnie. Jak beda dalej CGI, szczatkowe gameplay'e, brak konkretow to wychodzi na to, ze oba obozy robia sobie jaja z klientow i nie sa przygotowane kompletnie do premiery nextgenow. Kazdy chce wypuscic sprzet przed konkurencja, ale nie maja co zaoferowac na start. Chyba skonczy sie standardowo, czyli na premiere fify, cody, far craje i assassiny. 

Szczątkowy gameplay jeszcze jest do przyjęcia o ile się go pokazuje. Mnie bardziej dziwi moda na ekskluzywne starty gier na daną platformę. Sony i MS wyprzedzają się w tym nowym trendzie "time ex". Na usprawiedliwienie pamiętajmy jednak, że ten rok jest inny, a wszystko przez korona wirusa. Wiele gier zaliczyło poślizg i przez długi czas większość pracowała zdalnie. O ile są to małe zespoły to idzie to ogarnąć, no ale takie po 300 w górę robi się problem. Myślę, że jakiś konkretny szpil czy to na xa czy ps5 pojawi się pod koniec 2021, lub w pierwszym kwartale 2022. Sytuacja mało zachęcająca do kupna next gena, jednakże dla szybszego wgrywania, lepszej jakości, wydaje mi się, że warto go kupić. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, suteq napisał:

Jaką to niby nową zawartość dostało GTA V? Bo jak na razie to wszystko jest pchane w GTA Online, które jest osobnym tworem. 

 

GTA Online działa w ramach GTA V, a że Rockstar woli teraz ładować content w zawartość multiplayer zamiast tak jak wcześniej w singla to :dunno:

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, czarek250885 napisał:

Szczątkowy gameplay jeszcze jest do przyjęcia o ile się go pokazuje. Mnie bardziej dziwi moda na ekskluzywne starty gier na daną platformę. Sony i MS wyprzedzają się w tym nowym trendzie "time ex". Na usprawiedliwienie pamiętajmy jednak, że ten rok jest inny, a wszystko przez korona wirusa. Wiele gier zaliczyło poślizg i przez długi czas większość pracowała zdalnie. O ile są to małe zespoły to idzie to ogarnąć, no ale takie po 300 w górę robi się problem. Myślę, że jakiś konkretny szpil czy to na xa czy ps5 pojawi się pod koniec 2021, lub w pierwszym kwartale 2022. Sytuacja mało zachęcająca do kupna next gena, jednakże dla szybszego wgrywania, lepszej jakości, wydaje mi się, że warto go kupić. 

Rozumiem, ze koronka, ale trzeba miec tez oczy, by widziec ze produkt odstaje od dzisiejszych standardow nawet patrzac tylko na swoj oboz (w porownaniu z takim GOWem 5) i powinno sie miec jaja, by podjac odpowiednia decyzje by przebudowac projekt, badz wyrzucic wszystkio do kosza i zaczac od nowa, a nawet przesunac premiere konsoli, jesli nie ma sie dobrego jakosciowo software'u  by ja nalezycie promowac, a nie wciskac bezczelnie ludziom takie guano. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, bebbop napisał:

Rozumiem, ze koronka, ale trzeba miec tez oczy, by widziec ze produkt odstaje od dzisiejszych standardow nawet patrzac tylko na swoj oboz (w porownaniu z takim GOWem 5) i powinno sie miec jaja, by podjac odpowiednia decyzje by przebudowac projekt, badz wyrzucic wszystkio do kosza i zaczac od nowa, a nawet przesunac premiere konsoli, jesli nie ma sie dobrego jakosciowo software'u  by ja nalezycie promowac, a nie wciskac bezczelnie ludziom takie guano. 

To prędzej powinni przełożyć wydanie halo niż konsoli. 

Ewentualnie rzucić na razie multi a potem singiel. 

Odnośnik do komentarza

Wyobrażasz sobie co by działo się na forach, gdyby kolejny projekt poszedłby do kosza? I hasło zrobiliśmy to dla was. Ja nikogo nie bronie, moja podstawowa konsola to playstation, jednakże mamy takie czasy jakie mamy. Halo wygląda jak coś z obecnej generacji, zero wow i myślę, że przez to jest największy zawód. Jednakże kilka gier wzbudziło moje zainteresowanie i liczę, że MS będzie jakąś konkurencją dla Sony, gdyż to powoduje, że mamy lepsze gry i więcej ciekawych promocji. Obawiam się tylko, że MS wszedł na inną ścieżkę, chcą robić dużo i na szybko do game pass-a tak by pokazać jak wiele tego mamy niekoniecznie z dobrą jakością. Ważne by jak najwięcej ludzi to kupiło. A czy to xbox czy pc to mało ważne. Myślę, że każdy znajdzie swój kawałek tortu na tym rynku. Jednakże każdy widzi to na swój sposób. Szkoda tylko, że Ci hardcorowi fani są pomijani na rzecz masówki. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, czarek250885 napisał:

Wyobrażasz sobie co by działo się na forach, gdyby kolejny projekt poszedłby do kosza? I hasło zrobiliśmy to dla was. Ja nikogo nie bronie, moja podstawowa konsola to playstation, jednakże mamy takie czasy jakie mamy. Halo wygląda jak coś z obecnej generacji, zero wow i myślę, że przez to jest największy zawód. Jednakże kilka gier wzbudziło moje zainteresowanie i liczę, że MS będzie jakąś konkurencją dla Sony, gdyż to powoduje, że mamy lepsze gry i więcej ciekawych promocji. Obawiam się tylko, że MS wszedł na inną ścieżkę, chcą robić dużo i na szybko do game pass-a tak by pokazać jak wiele tego mamy niekoniecznie z dobrą jakością. Ważne by jak najwięcej ludzi to kupiło. A czy to xbox czy pc to mało ważne. Myślę, że każdy znajdzie swój kawałek tortu na tym rynku. Jednakże każdy widzi to na swój sposób. Szkoda tylko, że Ci hardcorowi fani są pomijani na rzecz masówki. 

Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż wydawać to w takim stanie, niech z rok przełożą bo nie chce się na to patrzeć. 

I pomyśleć, że w poprzedniej generacji udało się wydać cztery części. A teraz po 5 latach jest taka kicha. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, czarek250885 napisał:

Obawiam się tylko, że MS wszedł na inną ścieżkę, chcą robić dużo i na szybko do game pass-a tak by pokazać jak wiele tego mamy niekoniecznie z dobrą jakością. 

Dokładnie właśnie dlatego Turn10, 343 dostały więcej czasu na produkcję swoich gier, Obsidian pracuje nad największym i najambitniejszym RPG w swojej historii po długiej przygodzie robienia niskobudżetowych gier z kickstartera, a Psychonauts 2 które było niemal gotowe do premiery zostało cofnięte do desek kreślarskich by za pieniądze MS dorobić dodatkowe levele i walki z bossami.

 

Serio patrząc na to jakie gry zapowiedział i nad jakimi grami pracują ich studia to ta teoria że chcą wypuszczać dużo, niskobudżetowych gier o niskiej jakości w ogóle nie odnajduje potwierdzenia w rzeczywistości.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest panowie z tymi grami z wczorajszej prezentacji bo nie łapie tego do końca. Czy każda wczoraj zaprezentowana gra ma też pójść na starych Xboxach czy częśc gier będzie tylko i wyłącznie pod seXa? Pytam bo przy niektórych trailerach jest info Series X/Xbox One/PC a przy niektórych tylko Series X/PC a obok ikonka z napisem - optymalized fo series X. Czyli jak rozumiem skoro gra jest zoptymalizowana pod seXa to będzie też hulała na starym Xie a na seXie dostanie boosta? No ale w takim razie czemu nie ma tam dopisku że gra odpali się też na Xbox One. Trochę to niezrozumiałe dla mnie jest dlatego pytam.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...