Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem całe wydarzenie i tylko po tym oraz zapowiedziach Spencera mam jedno pytanie , "po co reklamować się jako najmocniejsza konsola "jak żadna gra tego nie pokazała ... do dziś pamiętam świetny pokaz "Ryse " na One'a ( chodzi mi o grafikę ) tak wiem że M$ rozwija gamepass'a i chwała im za to jak i Spencerowi tak samo za japońskie tytuły ale mam wrażenie że M$ stanął w rozkroku próbując od razu nabyć więcej zwolenników z kraju kwitnącej wiśni , mam przeczucie że ta generacja przez "coronę "nieco może stracić na starcie ,ale my możemy sobie tu gdybac i snuć teorię A czas pokaże ...

 

Ps.Nie jestem fanem Halo ale słabo to wyglądało ...

Ps2. Może Spencer już wie że REDZI nie wyrabią się z Cyberpunkiem i zezwolił na wypuszczenie Halo w takim stanie ;)

Odnośnik do komentarza

A co za różnica, czy gra zarabia na pudełkach, digital store, czy GamePass.

 

Abonamenty zmieniają świat. Nie wiem, czy na lepsze, ale szybko to idzie.

BMW ma abonament na podgrzewanie siedzeń.

 

https://www.forbes.com/sites/alistaircharlton/2020/07/02/bmw-wants-to-charge-you-a-subscription-for-your-heated-seats/

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

MS to tak naprawdę wisi kto gdzie kupi ich gry. Na PC czy Xboxa, wszystko jedno. I tak zarobią. ; )


I tak, i nie - MS zależy na utrzymaniu swojej bazowej liczby graczy konsolowych - sprzedając swoją grę, w swoim sklepie (tyczy się to też ich store'a na PC, tylko, że to promil sprzedaży na rynku PC w przeciwieństwie do konsoli) mają pełen profit, a każda transakcja i każda kupiona gra od zew. wydawców oznacza 30% zysku (btw. tyczy się to też MTX).

Sprzedając dajmy na to na steamie, MS otrzymuje 70% kwoty.

Dobry przykład to ostatni wzrost wyników kwartalnych, te 64% to nie gamepass/xbox live - tylko zwiększone zakupy cyfrowe na ich storze (generalnie ostatni kwartał i sytuacja związana z Covidem znacząco podniosły sprzedaż cyfrową - co ma odbicie w zyskach wydawców, ale przede wszystkim platform-holderów)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, iluck85 napisał:

Przypomnę, ze mamy 2020....

2024 będę mial prawie 40 lat i nie wiem czy dożyje :yao:

W międzyczasie przed śmiercią będziesz miał jeszcze m.in okazję pograc w najlepsze gry z Xboxa One podciągnięte do jakości nowej generacji, o ile ich jeszcze nie ograłeś.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Moze to i dobrze, mniej marudzenia bedzie.


 

przestań już trzepać jajami nad uchem.

 

 

Godzinę temu, ASX napisał:

W międzyczasie przed śmiercią będziesz miał jeszcze m.in okazję pograc w najlepsze gry z Xboxa One podciągnięte do jakości nowej generacji, o ile ich jeszcze nie ograłeś.

 

 

 

Niech dadzą cenę jeszcze jaka będzie w kraju.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrazeniem jak mi rozwalili hype do najpotezniejszej konsloli :facepalm:. To halo to powinni skasowac jak scaleptaka, ewidentnie robione pod obecna generacjie. Sama jakos tego streme tez powala, chyba ze to tak specjalnie. Kompletnie zawiedli niepokazali nic ciekawgo chyba ze ktos lubi ogladac CGI. :facepalm:

Odnośnik do komentarza

W sumie mój ulubiony trailer z czwartku, ciekawe czy po ew. sukcesie singla Smilegate albo Tencent nie będzie chciał kupić Remedy, marka jest gigantyczna (nie w NA/EU, ale jest), a adaptacja filmowa w drodze (Sony Pictures przy współudziale Tencent Pictures).

Smilegate w ogóle zaczyna mocno inwestować w gierki AAA poza Koreą, w Barcelonie co dopiero otworzyli nowe studio AAA, a Tencent to Tencent, ich pieniądze już zasilają sporo devów, łącznie z niezależnymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...