Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem konfę na spokojnie i mam wrażenie, że i Sony i MS wydają się hmm zaskoczone, że to już? Że kurde trzebaby już wypuścić te nowe konsole ehh no dooobra. Damy gry z poprzedniej generacji w 4K/60fps, trochę popierdółek, jakąś jedną flagową gierkę i jakoś to będzie, jak u Brylanta w knajpie zaraz się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hendrix napisał:

Negatywnie zaskoczyła mnie konferencja jeśli chodzi o studia MS - nie spodziewałem się tego, abstrahując od Halo (nie jestem zaskoczony tym jak wygląda), MS pokazał 3 trailery CGI, gier nie zobaczymy prędko (2022/2023+), in-engine trailer Forzy (która jak wiemy z plotek też była rebootowana), w zasadzie concept trailer Everwild (to też tytuł 2022/2023), gry zapowiedzianej już jakiś czas temu i trailer strony/bloga Ninja Theory o Islandii - nawet urywka z tego jak gra wygląda (i znowu, też prędko tej gry nie zobaczymy).

Najlepiej prezentował się Psychonauts 2, gra powstająca jeszcze przed kupnem studia.

Z tym Psychonauts to dobre podsumowanie tego pokazu. :)

Odnośnik do komentarza

Ehhhhhhhhh nie będę się powtarzać ale obie konsole słabo. Nie spodziewałem się cudów na premierę ale spodziewałem się czegoś. Tutaj mamy z jednej strony dlc do gry sprzed kilku lat a z drugiej halo ... Nie mogli się lepiej przygotować. Nie wiem myślałem że premiera poprzedniej generacji ich czegoś nauczyła a jest jeszcze gorzej. Znowu na dobrą grę na ps5 będziemy czekać 2 lata (bloodborne na ps4) a na xbox będą wychodzić średniaki max na 7? Czy naprawdę nie można jak bywało na wcześniejszych generacjach do(pipi)ać czymś na premierę. Gry multiplatformowe to obecnie sprzedaje konsole (cyberpunk, valhalla, watch dogs 3 etc). To ja już wolę kupić pc i ograć to wszystko w lepszej jakości od razu a nie po patchu który wyjdzie pewnie kiedyś w 2021 roku. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Gra v czy wiedzmin 3 to kompletne, ale też rozwijane o nową zawartość aby zatrzymać gracz dłużej przy tytule, dokladnie tak jak w przyszłości będzie  Halo Infinite i inne tzw. gry usługi.

To może inaczej:

GTA V - Kompletna gra w dniu premiery, nic dodać nic ująć. To nie jest GaaS

GTA Online - Niekompletna gra, gdzie jak dobrze pójdzie, to miesiącami/latami czekasz na  zawartość jak np. napady. To jest GaaS.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak gra będzie kompletna w dniu premiery a po premierze będzie dostawać, nową zawartość w dlc czy aktualizacjach to już nie jest GaaS.

Ciekawa teoria, bo wg. niej SoT w dniu premiery wersji na XSX przestanie być GaaS:philosoraptor:

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

Horizon, Ratchet i Demons mają wyjść w przyszłym roku. 

horizon 1 dla mnie kupa , ratchet nigdy nie był dla mnie (nie lubie takich gier) a demons to remaster w dodatku bede go miał na pc ;) Także dawaj dalej z mojej perspektywy KUPA

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Czyli jak gra będzie kompletna w dniu premiery a po premierze będzie dostawać, nową zawartość w dlc czy aktualizacjach to już nie jest GaaS.

Ciekawa teoria, bo wg. niej SoT w dniu premiery wersji na XSX przestanie być GaaS:philosoraptor:

Nie przestanie, bo rodowód SoT jest jasny od początku, wiadomo kiedy miała premierę, i co z nią się działo i dzieje nadal(jest cały czas obudowywana). Jest tym samym, czym DriveClub, a ty chcesz zrównać oddzielne duże dodatki(czy tam pier.dołę w postaci zbroi konia) w stylu Wiedźmina 3/RDR/GTA IV do gier usług. To są  DODATKI, to nie jest wypełnianie pustej przestrzeni. Podstawka każdej z tych gier broni się sama.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Infinite raczej nie miał wyjścia - szczególnie jeśli plotki związane z budżetem mają chociaż odrobinę faktów - to duży, drogi projekt, który zaczął powstawać z myślą o X1 od samego początku. W sumie to nie wina 343i, że MS zaplanował marketing swojej nowej platformy w okół tego tytułu (ale cóż -  jak widać większość projektów jest bardzo daleka od premiery, to nie było wyboru, Covid swoje dołożył)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Robienie gier pod 7 letnią konsolę to jest poroniony pomysł i MS powinien jak najszybciej sobie to odpuścić inaczej nie mają żadnych szans. Pokaz zniechęcił wielu potencjalnych kupców, w tym mnie.

 

Nie no, dobrze zrobili IMO, bo większość AA da radę pociągnąć na każdy ze sprzętów a baza grafczy się powiększa. Widać jednak, że XSX przymierza się do przejęcia pałeczki i największe hity AAA zapowiadają się już tylko na nowy sprzęt. Każdej generacji przez pierwszy rok albo dwa twórcy wspierają obie konsole, tym razem jednak na ten ruch zdecydowało się 1st party MSu.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Czoperrr napisał:

Robienie gier pod 7 letnią konsolę to jest poroniony pomysł i MS powinien jak najszybciej sobie to odpuścić inaczej nie mają żadnych szans. Pokaz zniechęcił wielu potencjalnych kupców, w tym mnie.

Może in się jakieś lampki w tych korporacyjnych łbach zapalą (i tak w to wątpię) i porzucą ten pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, ASX napisał:

Gra v czy wiedzmin 3 to kompletne, ale też rozwijane o nową zawartość aby zatrzymać gracz dłużej przy tytule, dokladnie tak jak w przyszłości będzie  Halo Infinite i inne tzw. gry usługi.

Jaką to niby nową zawartość dostało GTA V? Bo jak na razie to wszystko jest pchane w GTA Online, które jest osobnym tworem. 

 

42 minuty temu, 20inchDT napisał:

a skąd ty masz takie info?

Z dupy, a skąd. 

Odnośnik do komentarza

No plotki są takie, że wyłączając Project Athię i Pragmatę, to wszystkie tytuły pokazane na tamtym evencie są planowane na pierwszy rok konsoli, a i to niepełny obraz wszystkiego. Jak będzie w praktyce, to się okaże.

(No, ale Ratchet, Demon's Souls, GT7 i HFW są w produkcji od dawna, nawet Returnal jest w pełnej produkcji, więc będę zdziwiony jeśli, któryś wyleci na 2022)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Plotki są takie, że MS nie pokazał wszystkiego. Na razie większość tytułów pokazanych przez Sony i MS nie ma daty premiery, więc mogą sobie mówić co chcą. Cyberpunkt też miał być na kwiecień i generalnie 2021 oznacza równie dobrze kwiecień co grudzień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...