Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlimShady napisał:

To chyba ostateczny dowód, że dostajesz kasę od zielonych za sianie propagandy sukcesu.

 

No ale w sumie dobrze napisał, jak kogoś nie obchodzi gameplay i jara się trailerami na x lat w przód (tak, mówię "o nich") to była to dobra konfa. Najbardziej jednak boli brak pokazu surowej mocy XSX.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, iluck85 napisał:

 

 

Napisz więcej, co Cie wysadziło z papci? Co jest petardą? Które nowe IP Cię rozwaliło? 

Na skok graficzny nie liczę, bo imo problemem będzie 4k/60 w wielu grach.  

Szczerze mówić nic mnie nie wyrwało z kapci.

 

Ale takie Everwild i Halo Infinite wyglądają świetnie. 

 

W ciągu godziny pokazali masę gier od gier wewnętrznych. Nowe IP Obsidianu, nową Forza, State of Decay 3, nareszcie wróciło Fable. Do tego takie gry jak Stalker 2 debiutujące w gamepassie za 4zl. Serio nie wiem na co mam narzekac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E no nie było tak źle. Plus, że nie było tych gadanek, no i super te małe gry w pokazie przed głównym wydarzeniem. Jest kilka pozycji, które wzbudziły moje zainteresowanie. Dziwi mnie tylko te nakręcanie, że Halo to taki gwóźdź programu a to szału nie robiło, ani graficznie ani gamepley-owo. Późniejszy trailer SOD 3 zrobił większe wrażenie. W tym sezonie ogórkowym gdzie przez pandemie tyle premier się opóźniło trzeba się cieszyć, że możemy zobaczyć coś nowego. Wiadomo każdy chciałby kilka grubych tytułów na start, ale tego nikt nie zapewni bez względu na sprzęt, który wybierzemy. 

Odnośnik do komentarza

Pokaz ps 5 był mocno średni, ale widzę, że ostatnio moda na wybieranie mniejszego zła, więc trzeba go uznać za cudowny. 

 

Pokaz, który przed chwilą obejrzeliśmy był bardzo słaby. Kolejny raz nie rozumiem po co robić kiepskiej jakości transmisję z nagranego wcześniej materiału, przez co gry, które są tu głównym tematem wyglądają jak gów*o. Musiałem minimalizować okno w przeglądarce, żeby to jakoś wyglądało. Nie tak się reklamuje gry w 2020 roku

 

Jeśli chcemy zrobić wersję językową dla poszczególnych krajów, może  trzeba dać niezłą stawkę i wybrać profesjonalistę, przeprowadzić próbę a sam tekst wysłać wcześniej ( to nadal jest przygotowany filmik nie transmisja LIVE !! ). Brzmiało to jak czytanie automatycznego przetłumaczonego tekstu z yt przez niewyspaną amatorkę.

 

Same gry to festiwal kolorowych światełek, poprawności polityczniej i dziadowskiej oprawy graficznej, z kilkoma wyjątkami o których nie wiele wiemy, bo wyjdą kiedyś tam i gameplay będzie jakiś tam. Większość wygląda jak gry na obecną generację i to też nie jak gry z najwyższej półki. 

 

Mieć takiego killera w stajni jak Microsoft flight simulator i nie robić tej gry z myślą o nowej generacji konsol z dedykowanymi sterami, to trzeba nie mieć rozumu. 

Nadal z obozu MS interesuje mnie więc tylko Forza, a jak widzę flagowca HALO to ogarnia mnie śmiech jak to wygląda i się rusza. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Szczerze mówić nic mnie nie wyrwało z kapci.

 

Ale takie Everwild i Halo Infinite wyglądają świetnie. 

 

W ciągu godziny pokazali masę gier od gier wewnętrznych. Nowe IP Obsidianu, nową Forza, State of Decay 3, nareszcie wróciło Fable. Do tego takie gry jak Stalker 2 debiutujące w gamepassie za 4zl. Serio nie wiem na co mam narzekac


Dodałbym gry od Remedy, Segi..
Kurczę, naprawdę spoko konferencja. Fakt, że nic nie wyrwało z butów, ale oglądało się naprawdę dobrze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SlimShady napisał:

To chyba ostateczny dowód, że dostajesz kasę od zielonych za sianie propagandy sukcesu.

Jeśli dla ciebie napisanie że podobała mi się konfa bo pokazali masę gier i nie rozumiem narzekań to tzw.  "propaganda" to problem jest raczej z tobą

Odnośnik do komentarza

Druga sprawa - zauważcie jak od czasu kiedy Spencer jest za sterami Xboxa wysypało japońszczyzny na ten system. Kto by kiedyś pomyślał, że będzie nam dane grać w gry najlepszych japońskich twórców, a tu taka sytuacja. IMO nawet jeśli dzisiejszy pokaz nie wyrwał z butów to wciąż Xbox ma coraz pełniejszą bibliotekę gier.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Observer napisał:

Dobra, E3 nie było, ale fajnie znowu było obejrzeć konfę i pośmiać się z nieudolnego microsoftu na forum. Dziękuję panie spencer, lepsza rozrywka niż zapowiada się na XSX. 

 

To tak a' propo mojego dzisiejszego postu w CW @Ludwes :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...