Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Wredny napisał:

Ja tam mam zamiar się dołożyć - zbyt długo olewałem XBOXa, ale dzięki temu teraz mam ciśnienie na nowy sprzęt, mimo że na start żadna z tych maszyn nie oferuje zupełnie niczego interesującego. Będe miał hiciory z XONE i w ten sposób zrobię sobie najlepszy lineup startowy w historii.

Mam to samo aczkolwiek liczę na premierę za 499$ i szybkie zejście z ceny do poziomu 2k PLN. 

Odnośnik do komentarza

No jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z Xboxem to na pewno nie będzie mógł narzekać na brak gier na start.

 

Gorzej mają tacy jak ja, miał być mocny start w postaci Halo Infinite, a jedyne na co teraz zostało mi czekać to chyba szybsze loadingi w Sea of Thieves xd

 

Także im bliżej premiery tym mniej czuję potrzebę szybkiej przesiadki, zwłaszcza że mam koxa który teraz mnie zadowala. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Dawno już nie czytałem jak to Sony niczym Robin Hood dokładało 300$ do każdej PS3 + karnet do Rozi :yao:

Chyba z Trójmiasta jesteś, że o Rozi wspominasz. A polecam obejrzeć dokument o PS3 i ile Sony musiało dokładać, wszystko tam jest objaśnione. I nie byli Robin Hoodem tylko zmusiła ich sytuacja. Wyszli na prostą jak połowę rzeczy wywalili.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, ASX napisał:

No jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z Xboxem to na pewno nie będzie mógł narzekać na brak gier na start.

 

Gorzej mają tacy jak ja, miał być mocny start w postaci Halo Infinite, a jedyne na co teraz zostało mi czekać to chyba szybsze loadingi w Sea of Thieves xd

 

Także im bliżej premiery tym mniej czuję potrzebę szybkiej przesiadki, zwłaszcza że mam koxa który teraz mnie zadowala. 

A ja sie niemoglem zdecydowac na zakup koxa przez dwa lata i teraz mam bol pupy bo z jednej strony granie na premierowym xone to tragedia a z drugiej niebardzo mam ochote inwestowac w nextgena. Jedyna nadzieja w XsS bo do 4k mnie nieciągnie z powodu ograniczonego budżetu na zabawki w tym roku a jeśli faktycznie gry na XsS roznily by sie tylko tym że smigały by w 1080p/30/60fps zamiast 4k/60 to bym kupowal na premiere jak powalony.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, kubson napisał:

> Xbox Series S – 11.05.2020 – 299 $/€
> Xbox Series X – 11.06.2020 – 499 $/€
> PS5 – 11.13.2020 – 499 $/€
> PS5 Digital – 399 $/€

 

Wzięte z internetu i obstawiam te same ceny 

Całkowicie realne, chociaż przy tej cenie MS będzie chyba coś dokładać do sprzętu.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir, żadna tajemnica -

Spoiler

moje osiedle administracyjnie podlega pod wieś Borkowo, a nazwę przerobiłem po pewnym incydencie pod moim blokiem:

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nocne-strzaly-na-podgdanskim-osiedlu-n69504.html

Pamiętam, że było lato, drzwi balkonowe otwarte, a ja napierdzielałem w multi Battlefield 3. Słyszałem takie 2-3 "plaśnięcia", ale za ch#ja nie brzmiało, jak prawdziwe strzały, które dobiegały z mojego kina domowego (bo wiadomo, że BF ma najlepsze odwzorowanie i żadne akcje pod blokiem się do tego nie umywają:kaz:), więc niewiele się tym przejąłem i dopiero jak zaczęło się wycie syren to się zainteresowałem :)

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Spodziewałem się raczej Nowego Portu, Oruni albo Meksyku, ale widzę że jest jeszcze lepiej. :pawel: Pozdrawiam z Redłowa. :lapka: 


Na Orunii całe szczenięce życie, praktycznie od urodzenia spędziłem, a później jeszcze Stogi były, więc znam trochę "ciemne strony Trójmiasta" - pozdro :lapka:

Żeby nie offtopować to też zastanawiam się nad tą xboxową appką - jest to gdzieś w sklepiku google?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Paolo jedna z lepszych dzielnic 3city, Wredny trzy najgorsze xD

 

Nowy dash spoko, fajnie że będzie zajmował mniej pamięci i szybciej się odpalał na XO, oby dorzucili jakieś skórki bo domyślne czarno/biały się nudzi.

Orunia Dolna, Stogi i Zaspa, chyba że jest coś gorszego. 

Widzę Gdańsk tu przoduje. A do Borkowa od siebie to ja mam 20 minut. 

Ps Wredny nie wchodzę w profile ludzi i nie patrzę skąd są, przeczytałem o Rozi i od razu zrozumiałem, że ktoś z Trójmiasta. Bez obrazy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...