Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo też że Microsoft nie robi tego  z sentymentu czy miłości do marki Xbox One. To zwykła kalkulacja, korporacji z Redmond, bardziej nawet niż na sprzedaży nowej konsoli, zależy aby ich gry i gamepass docierały do jak największej ilości graczy.

 

Dlatego właśnie trzymają xboxa one przy życiu, ponieważ mają tam ponad 50 milionową baze użytkowników i miliony subskrybentów gamepassa z których nie chcą zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

No z tym że jest niechcianym dzieckiem to akurat w ogóle nie ma racji, bo gdyby xbox one takim rzeczywiście był to Microsoft by go po prostu olał i zapomniał, zamiast wydawać gry tuż przed startem nextgena i zapowiadać nowe tytuły.

Z tym niekochanym dzieckiem to mówiłem tylko w kontekscie tych kilku tytułów, które najpierw wyjdą na pc a nie na xbonie.

A że konsola ma wsparcie (słabe bo słabe ale ma) i mieć będzie jeszcze jakiś czas to jest oczywisty plus. Niestety z racji tego długo nie zobaczymy wyraźnego przeskoku między generacjami - o ile w ogóle.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

wiadomo też że Microsoft nie robi tego  z sentymentu czy miłości do marki Xbox One. To zwykła kalkulacja, korporacji z Redmond, bardziej nawet niż na sprzedaży nowej konsoli, zależy aby ich gry i gamepass docierały do jak największej ilości graczy.

 

Dlatego właśnie trzymają xboxa one przy życiu, ponieważ mają tam ponad 50 milionową baze użytkowników i miliony subskrybentów gamepassa z których nie chcą zrezygnować.

Spoko, zdaję sobie sprawę. ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

no to jest antykonsumenckie zagranie i też mi się nie podoba, bo wolałbym aby te gry wyszły day one również na konsoli, a nie po kilku miesiącach.

 

jeśli niekochane dziecko dostaje Flight Simulatora, Battletods, Tell my why, Gears tactics, a w dłużej perspektywie Halo Infinite i inne gry, to jak nazwiesz zachowanie $ony wobec Playstation 4?

 

skończyli wspierać ps4, wydając jedną z najbardziej oczekiwanych gier generacji w postaci tlou 2, i ghost of tshusima, a teraz skupią się tylko i wyłącznie na ps5

 

nie wiem, mnie to nie przeszkadza, a nawet cieszę się, że każda następna gra od"$ony" (ileż można tak btw) będzie w pełni wykorzystywać moc konsoli nowej generacji i nie będzie sytuacji, że nowy god of war czy chuy wie jaka inna gra będzie wyglądać jak gra sprzed ponad 5 lat

 

Odnośnik do komentarza

no i elegancko,  mnie też to nie przeszkadza i nie mam z tym problemu że $ony idzie taką ściężką.

 

Śmiałem się trochę tylko z jednego użytkownika któzy nazywa Xboxa one niechcianym dzieckiem, gdy tymczasem fakty są takie że na to niechciane dziecko w samym sierpniu ms wydaje 2 nowe gry (3 jeśli liczyć Wasteland 3)

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

 

Btw z profilu Forzy zniknęła ikonka Smart Delivery czyli wygląda to tak jakby nową Forza miała ominąć aktualną generację.

 

Niezłe z tym zamieszanie bo to nie pierwszy przypadek, wcześniej ikona Xboxa one zniknela z Everwild.

 

Myślę że M$ popełnił błąd tak jasno deklarując jakiś czas temu że wszystkie ich gry trafiać w najbliższych latach na starą generacje, bo jak widać to nie jest proste. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Btw z profilu Forzy zniknęła ikonka Smart Delivery czyli wygląda to tak jakby nową Forza miała ominąć aktualną generację.

 

Niezłe z tym zamieszanie bo to nie pierwszy przypadek, wcześniej ikona Xboxa one zniknela z Everwild.

 

To już zniknęło jakiś czas po prezentacji z tego co pamiętam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ludwes napisał:

 

skończyli wspierać ps4, wydając jedną z najbardziej oczekiwanych gier generacji w postaci tlou 2, i ghost of tshusima, a teraz skupią się tylko i wyłącznie na ps5

 

nie wiem, mnie to nie przeszkadza, a nawet cieszę się, że każda następna gra od"$ony" (ileż można tak btw) będzie w pełni wykorzystywać moc konsoli nowej generacji i nie będzie sytuacji, że nowy god of war czy chuy wie jaka inna gra będzie wyglądać jak gra sprzed ponad 5 lat

 

 

Nie no to, że God of War 2 będzie pisany tylko na PS5 i wyjdzie gdzieś hmm 2022 to raczej normalna sytuacja, ale co innego jak Halo Infinite zostało tworzone jeszcze przed premierą Halo 5 (preprodukcja) to trochę by było ch,ujowo z strony MS, że zabierają gierke z XO i dają ją tylko na nową konsole, a tak postąpili jak Nintendo w przypadku BotW na Wii U i Swtichu, gdzie po prostu w trakcie developingu pojawił sie temat nowej konsoli i zaczeli tworzyć też port w postaci takiego crossgena i fakt, że Halo nie urywa graficznie a dodatkowo obrywa im się bo rozbudzili nadzieje, że XSX jest taki mocny a pokaz tej gry wcale nie ujawnił tej mocy wcale im nie pomógł ale trzeba pamietać, że gra od 2015 roku powstaje na konsole, która ma jaguara w bebechach plus jest open worldem w 60 fps. Ja szczerze mówiąc wolę taką sytuacje, że ktoś sobie może i tak pograć na XO i korporacja nie zmusza mnie do przeskoku na nową generacje w takiej sztucznej sytuacji jak ten dodatek do Spidermana na PS5.

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2020 o 11:13, Basior napisał:

Ja tam nadal biorę XSX mimo, że mam XOX. Mam trochę zaległości, wsteczna jest, w CP2077 i tak będzie grało się lepiej.

Ale rozumiem ludzi, którzy odpuszczą.

 

Btw. szkoda, że nie ma jakiejś opcji, że daję im swojego XOX i taniej dostanę XSX.

Jasne zawsze można sprzedać, ale byłoby wygodniej.

Tak samo biorę na premierę jak będzie u nas oficjalnie, co za różnica teraz czy pół roku później. Grafika, płynność, szybkość, chcę ograć kilka exów i multiplatform (premierowe/zima) w najlepszej jakości  :banderas: 

 

Z tym biadoleniem że najgorszy lineup obu konsol w historii to trochę przesada. Na premierę XSX dostanie: medium, gears tactics, falconeer, ascent, scorn(?) + 250 gier w GP, gry we wstecznej z ulepszeniami i oczywiście multiplatformy w jedynej słusznej wersji  :)  a co tam było na ps4? knack i shadow fall, na XO forza, ryse i demo KI a na ps2 fajerwerki xD

Oczywiście trzeba przyznać rację że brakuje na konsolach dużej prawdziwie nextgenowej gry na start.

4 godziny temu, ASX napisał:

 

Btw z profilu Forzy zniknęła ikonka Smart Delivery czyli wygląda to tak jakby nową Forza miała ominąć aktualną generację.

To jest jasne od momentu zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Daddy napisał:

Tak samo biorę na premierę jak będzie u nas oficjalnie, co za różnica teraz czy pół roku później. Grafika, płynność, szybkość, chcę ograć kilka exów i multiplatform (premierowe/zima) w najlepszej jakości  :banderas: 

 

Z tym biadoleniem że najgorszy lineup obu konsol w historii to trochę przesada. Na premierę XSX dostanie: medium, gears tactics, falconeer, ascent, scorn(?) + 250 gier w GP, gry we wstecznej z ulepszeniami i oczywiście multiplatformy w jedynej słusznej wersji  :)  a co tam było na ps4? knack i shadow fall, na XO forza, ryse i demo KI a na ps2 fajerwerki xD

Oczywiście trzeba przyznać rację że brakuje na konsolach dużej prawdziwie nextgenowej gry na start.

To jest jasne od momentu zapowiedzi.

Nie no szanujmy się chociaż trochę. Walking sim, indyk, scorn trailer, falconeer nawet nie wiem co to za gra vs. forza i ryse, które po 7 latach są nadal jednymi z najładniejszych gier na xone. 

A na ps2 były takie sztosiwa 3rd party jak doa2, tekken tag tournament, ssx czy Ridge Racer 5.

Wsteczna jest spoko argumentem dla kogoś kto przez 20 lat siedział w piwnicy. A tu chyba chodzi o to aby uruchomić graczy corowych na zakup nie najtańszej jak wszystko na to wskazuje konsoli. 

Nawet ten cyberpunk nie jest dla mnie argumentem bo co tam we wstecznej dostaniemy? 2 klatki animacji więcej i krótsze loadingi?

No ale dobrze, że phil zapowiada nowe gierki do GP. Będzie w co grać na xox do czasu nadejścia hi. :)

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

@lpcl Nie doceniasz marki CDPR. Dla wielu ogranie Cyberpunka w najlepszej konsolowej jakości będzie wystarczającym powodem aby kupić XSX.

Z jednym ale tj. jeśli CDPR ją dowiezie na listopad. ;)

Jeszcze pozostaje pewna obawa o tę konsolową jakość, bo na razie to gierkę widzieliśmy na kompach z nasa. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

No właśnie .... kiedy oni zamierzają poinformować nas o cenie, dacie premiery etc. Ciekawe czy jak ich analitycy stwierdzą że jest za duże ryzyko biznesowe bo np. nie ma wystarczającej liczby tytułów startowych to przesuną premierę twierdząc ze to przez covid


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kakus napisał:

No właśnie .... kiedy oni zamierzają poinformować nas o cenie, dacie premiery etc. Ciekawe czy jak ich analitycy stwierdzą że jest za duże ryzyko biznesowe bo np. nie ma wystarczającej liczby tytułów startowych to przesuną premierę twierdząc ze to przez covid


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Pewnie na pokazie XSS, czyli albo koniec sierpnia albo już we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...