Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, czarek250885 napisał:

I obawiam się że jeszcze rok 2021 może być taki ogórkowy. Nie oszukujmy się, ale exy od Sony pojawią się pewnie na przełomie 21/22, a dobre multiplatformy też tak szybko nie wyskoczą , no może poza cyberpunk. Czuję lekką posuchę na najbliższe dwa lata. 

No jasna sprawa. Z ciekawszych gierek to CP i WD legion i nic do głowy mi nie przychodzi. Poczekam na datę hi i wtedy kupię series x. Nawet jakby dali chociaż nową forzę to by mnie skłoniło do zakupu. Już pisałem o tym w innym dziale ale co te studia tam do cholerny robią tyle lat? 

ps. ma ktoś telefon do mattricka? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Już pisałem o tym w innym dziale ale co te studia tam do cholerny robią tyle lat? 

 

343 Industries - Halo Infinite od ponad 5 lat (preprodukcja zaczęła się przed premierą Halo 5)

Turn 10 - niedawno zakonczyli wspieranie Forzy 7, dostali też więcej czasu od Microsoftu więc przebuduwują serie od podstaw,

Compulsion Games - niedawno zakończyli pracę nad dodatkami do We Happy Few i rozpoczęli pracę nad nową grę o której niewiele wiemy oprócz tego że podobno jest to action-adventure inspirowane Bioshockiem, inne plotki mówią o grze z elementami logicznymi,

Double Fine - kończy prace na Psychonauts 2,

InXile - w tym miesiącu wydaje Wasteland 3, oraz pracuje nad sekretną grą action rpg

Mojang - rozwija Minecrafta i Minecraft Dungeons, teasuje też prace nad dwoma nowymi projektami

Ninja Theory - Bleeding Edge niedawno dostało update, inny zespół pracuje nad Hellblade 2, a kolejny jeszcze nad Project Mara,

Obsidian - pracuje nad Grounded, dlc do Outer Worlds, Outer Wolrds 2  i wysokobudżetową grą RPG - Avowed

Playground Games - pracuje od jakiś 2 lat nad Fable, oraz nad kolejną czescią Forzy Horizon

Rare - pracuje nad rozwojem Sea of Thieves oraz nowym IP - Everwild, oraz pomaga studiu Dlala Games przy Battletoads

Coalition - Gears 5 wciąż  co jakiś czas dostaje nowy content, a ponadto podobno od jakiegoś czasu pracują nad jakąś nową grą która nie jest gearsami

Initiative - nowe tajemnicze studio, plotkuje się że zajmują się rimejkiem Perfect Dark ale w sumie nie wiadomo

Undead Labs - wciąż poprawia State of Decay 2, a niedawno zapowidzieli nową trzecią odsłonę serii - SoD3

World's Edge - pracuje nad remasterami starych rtsów oraz nową odsłoną Age of Empires

 

to chyba tyle

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, czarek250885 napisał:

Wiesz inaczej pracuje się w grupie w jednym budynku, a inaczej jak ludzie w domach siedzą. Cała praca jest utrudniona i trwa o wiele dłużej. Myślę, że jeszcze wiele gier będzie miało opóźnienie premiery. Takie czasy. 

Załóżmy, że nawet masz rację to by znaczyło, że od lutego na zdalnej są wszyscy w tych studiach bo nawet przyjmując wariant, że 3 miesiące byli na zdalnej to nie jest to jakiś mega poślizg. Sprawa z covid to niezły farmazon (w sensie wymówki). 

6 minut temu, ASX napisał:

 

343 Industries - Halo Infinite od ponad 5 lat (preprodukcja zaczęła się przed premierą Halo 5)

Turn 10 - niedawno zakonczyli wspieranie Forzy 7, dostali też więcej czasu od Microsoftu więc przebuduwują serie od podstaw,

Compulsion Games - niedawno zakończyli pracę nad dodatkami do We Happy Few i rozpoczęli pracę nad nową grę o której niewiele wiemy oprócz tego że podobno jest to action-adventure inspirowane Bioshockiem, inne plotki mówią o grze z elementami logicznymi,

Double Fine - kończy prace na Psychonauts 2,

InXile - w tym miesiącu wydaje Wasteland 3, oraz pracuje nad sekretną grą action rpg

Mojang - rozwija Minecrafta i Minecraft Dungeons, teasuje też prace nad dwoma nowymi projektami

Ninja Theory - Bleeding Edge niedawno dostało update, inny zespół pracuje nad Hellblade 2, a kolejny jeszcze nad Project Mara,

Obsidian - pracuje nad Grounded, dlc do Outer Worlds, Outer Wolrds 2  i wysokobudżetową grą RPG - Avowed

Playground Games - pracuje od jakiś 2 lat nad Fable, oraz nad kolejną czescią Forzy Horizon

Rare - pracuje nad rozwojem Sea of Thieves oraz nowym IP - Everwild, oraz pomaga studiu Dlala Games przy Battletoads

Coalition - Gears 5 wciąż  co jakiś czas dostaje nowy content, a ponadto podobno od jakiegoś czasu pracują nad jakąś nową grą która nie jest gearsami

Initiative - nowe tajemnicze studio, plotkuje się że zajmują się rimejkiem Perfect Dark ale w sumie nie wiadomo

Undead Labs - wciąż poprawia State of Decay 2, a niedawno zapowidzieli nową trzecią odsłonę serii - SoD3

World's Edge - pracuje nad remasterami starych rtsów oraz nową odsłoną Age of Empires

 

to chyba tyle

 

 

Sprawy halo nie będę komentował (pewnie gdyby to nie było flagowe IP to 343 poszłoby do kasacji) ale, żeby nie móc wydać jednego aaa na nową generację to jest jakiś tam wyczyn. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, lpcl napisał:

No jasna sprawa. Z ciekawszych gierek to CP i WD legion i nic do głowy mi nie przychodzi. Poczekam na datę hi i wtedy kupię series x. Nawet jakby dali chociaż nową forzę to by mnie skłoniło do zakupu. Już pisałem o tym w innym dziale ale co te studia tam do cholerny robią tyle lat? 

ps. ma ktoś telefon do mattricka? 

 

Resident Evil VIII.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bluber napisał:
 

Sony na premiere też nie ma żadnego AAA i jakoś nie widzę żebyś darł koty o to. 

Cholera może dlatego że to temat o series x. 

A na poprzedniej stronie pisałem o najgorszym lineupie w historii na obie platformy więc proszę wytrzyj pingle. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MBeniek napisał:

"Sony olało PS4" -> w czerwcu - gra AAA, w lipcu - gra AAA, tydzień temu - event poświęcony głównie tej konsoli.

Tymczasem M$ -> GT i FS tylko na PC, do tego Battletoads (jedyne co pozytywnego o tej gierce czytałem to to, że jest w gp za 4zł) i Tell My Why (epizodyczny "blantman" o lbgt - ale widocznie tu już nikomu nie przeszkadza, że protagonistą jest chłop przebrany za babę czy tam na odwrót). :reggie:

 

O cholera kiedy CW tak mocno wjeżdza, że trzeba ratować się transfobią xD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, MBeniek napisał:

"CW" bo napisałem coś pozytywnego o sony xD Sorry, zapomniałem, że w tym temacie tak nie można. 

CW bo użyłeś argumentów rodem z CW, aby udowodnić, że gry które microsoft zapowiedział wg jakieś przedziwnej logiki się nie liczą.

 

a najśmieszniejsze jest to że mój post który cię tak striggerował był w gruncie rzeczy pochwałą polityki Sony, która jasno skupia się na nextgenie, ma zapowiedziany dosyć mocny lineup na najbliższy czas na nową generacje i szybko odcięła się od starego sprzętu. Co jest prawie zupełnym przeciwieństwem podejścia Microsoftu.

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ASX napisał:

gry które microsoft zapowiedział wg jakieś przedziwnej logiki się nie liczą

Sorry, ale jak piszemy o wsparciu M$ swojej aktualne konsoli, a ty wymieniasz MFS, który nie jest nawet oficjalnie zapowiedziany na xbox one (i nawet nie wyobrażam sobie jakby to mogło działać na tej konsoli, no chyba, że będą wymagać stałego połączenia z internetem), to dla mnie to jest przedziwna logika, ale okej. 

 

21 minut temu, ASX napisał:

pochwałą polityki Sony, która jasno skupia się na nextgenie, ma zapowiedziany dosyć mocny lineup na najbliższy czas na nową generacje i szybko odcięła się od starego sprzętu. Co jest prawie zupełnym przeciwieństwem podejścia Microsoftu

Ok, przepraszam, nie zrozumiałem wtedy, że chodzi ci tylko o wsparcie producenta konsoli grami first party. W takim przypadku faktycznie sony i m$ mają całkowicie dwa odmienne podejścia.:lapka:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MBeniek napisał:

Sorry, ale jak piszemy o wsparciu M$ swojej aktualne konsoli, a ty wymieniasz MFS, który nie jest nawet oficjalnie zapowiedziany na xbox one (i nawet nie wyobrażam sobie jakby to mogło działać na tej konsoli, no chyba, że będą wymagać stałego połączenia z internetem), to dla mnie to jest przedziwna logika, ale okej. 

 

sami developerzy oficjalnie mówią że pracują nad wersją na Xboxa One :reggie:

Cytat
  • Developer, Asobo Studio, states its Xbox One version has aided with optimizations, helping "improve the PC version at the same time."
  • Microsoft Flight Simulator is yet to receive an Xbox One release date.

https://www.windowscentral.com/microsoft-issues-update-flight-simulator-2020-xbox-one-release

 

Uprzedzając kolejny argument Gears Tactics też wyjdzie na xboxa one za kilka miesięcy,

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Jakim napisał:

Co nie zmienia faktu tego iż firma matka woli najpierw wydać grę na pc a dopiero poźniej na swojej konsoli. I to juz drugi raz.

no to jest antykonsumenckie zagranie i też mi się nie podoba, bo wolałbym aby te gry wyszły day one również na konsoli, a nie po kilku miesiącach.

 

10 minut temu, Jakim napisał:

Niekochane dziecko jak pysk strzelił.

jeśli niekochane dziecko dostaje Flight Simulatora, Battletods, Tell my why, Gears tactics, a w dłużej perspektywie Halo Infinite i inne gry, to jak nazwiesz zachowanie $ony wobec Playstation 4?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

no to jest antykonsumenckie zagranie i też mi się nie podoba, bo wolałbym aby te gry wyszły day one również na konsoli, a nie po kilku miesiącach.

 

jeśli niekochane dziecko dostaje Flight Simulatora, Battletods, Tell my why, Gears tactics, a w dłużej perspektywie Halo Infinite i inne gry, to jak nazwiesz zachowanie $ony wobec Playstation 4?

Ale gość ma trochę racji. Myślę, że większość wolałaby już zapomnieć o xone i przejść na nową generację. Niestety ten bagaż będzie się z nami jeszcze długo ciągnął. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...