Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, bebbop napisał:

 Za tyle to LCD. Oled to dodatkowe 2 tys.

Wiem wiem :) 

 

@blantman dziękuje za rady, już wszystko wiem. Sonka rozmazuje przy 120 hz, przy 6k/60 będzie gi, 60 k/s dla mnie jest bardzo wystarczające.

 

Co do twojej fantastycznej rady nie na temat na moje pytanie to powiem tobie na uszko w sekrecie, że jeszcze niedawno mówiłem sobie, że na 100% następnym TV będzie OLED. Jednak po tym jak poleciłem sąsiadowi dom obok Oleda (c9) i po roku ma duże wypalenia na matrycy to stwierdziłem, że wole zastanawiać się jaki tryb obrazu wybrać w porcie hdmi w TV za 5,5 tys niż czy mi się wypali po 1-2 latach sprzęt za 8-9 tys. 
 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, prz3mus napisał:

Wiadomo czy będzie jakaś opcja przeniesienia gier z One na XsX bez wyciągania dysku? Przez USB, bluetooth itp itd?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Musisz zgrać dane na usb dysk innej opcji nie ma. na usb dysk i potem z usb dysku. Ale takie rzeczy jak sejwy, profil etc z chmury ci zaciągnie.

 

 

@balon spoczko kończę offtop po prostu rozbawiło mnie to pytanie jak ustawić 60 klatek bo użytkownik tv boi się 120 na nowo kupionym tv ;) A z tego co czytam będziesz mógł w opcjach wszystko ustawić. Pan Microsoft pomyślał o wszystkim. Mimo tego że tv wykryje ci po hdmi 2.1 jako kompatybilny z 120 hz to możesz to uciąć sam bez zmiany kabla na hdmi 2.0.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, blantman napisał:

 

@balon spoczko kończę offtop po prostu rozbawiło mnie to pytanie jak ustawić 60 klatek bo użytkownik tv boi się 120 na nowo kupionym tv ;) A z tego co czytam będziesz mógł w opcjach wszystko ustawić. Pan Microsoft pomyślał o wszystkim. Mimo tego że tv wykryje ci po hdmi 2.1 jako kompatybilny z 120 hz to możesz to uciąć sam bez zmiany kabla na hdmi 2.0.


Przecież ja zadałem pytanie w jakim trybie odpali docelowo ORI 2, a ty zacząłeś pisać o TV czy jakiś zmianach w ustawieniach.

Nie pytałem jak ustawiać TV  itp. To było mega proste pytanie o grę Ori 2.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak od wtorku niby mam przeglądać forumka, newsy o gierkach i dupeczki na insta? Przecież nie będzie teraz loadingów, w pracy nie mogę, w dzień spędzam czas z żoną i córką, a wieczorkiem gram i w między czasie przeglądam. No Xbox zjebał mi plan dni i nie będę na bieżąco :xboss:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Powiedzcie mi jak od wtorku niby mam przeglądać forumka, newsy o gierkach i dupeczki na insta? Przecież nie będzie teraz loadingów, w pracy nie mogę, w dzień spędzam czas z żoną i córką, a wieczorkiem gram i w między czasie przeglądam. No Xbox zjebał mi plan dni i nie będę na bieżąco :xboss:

Na kibelku na smartfonie, tylko nie za długo żeby nogi nie cierpły

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Ori 4K/60fps na XSS to w końcu ta konsola ma 4K? :notsure:

 

Wszystko zależy od developerów, nic nie jest zablokowane do jednej maksymalnej rozdzielczości. Taki The Touryst też oferuje 4k60 na XSS, a The Falconeer 1800p60. 

 

Myślę że jeszcze parę indyków działających w 4k później się znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

 

:obama:

 

ostatni patch do SoD2 odblokowal też framerate

 

 

To jest niesamowite.

 

W ogóle jak się patrzy na te wszystkie czasy wczytywania tutaj czy też na PS5 (ten Spiderman wczytuje się w sekundę, lol), te świetna wsteczną kompatybilność na obu konsolach, quick resume na Xboksie, dualsense od ps5, gamepass, studia Sony czy te 23 teamy Micorosoftu, czy ogólnie sama perspektywa tego, jak te gry na tych nowych konsolach będą wyglądać, to człowiek dochodzi do wniosku, że to będzie piękna generacja. 

 

Ta generacja w ogole to taka prawdziwa nowa generacja myślę, dużo lepiej to wygląda, niż wyglądało w 2013. Człowiek jakoś bardziej podekscytowany jest. 

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...