Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mejm napisał:

Jak juz bylo dobrze i MS nauczyl sie zamykac morde i skupiac sie na serii trailerow to wrocili do najgorszej formy prezentacji.

 

Tylko taka miała być, więc nie wiem skąd zaskoczenie? :reggie: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Stad, ze dzis dopiero dowiedzialems sie na zywo jak to mialo przebiegac. Zreszta co za roznica kiedy kto wiedzial? Fakt jest taki, ze ktos te decyzje podjal.

 

Szkoda, że nie wiedziałeś wcześniej, no ale niewiedza szkodzi.

 

najbardziej boli mnie ten brak Halo które mogło podratować tę konferencję, cóż THIS IS WAITING

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Twoje odbieganie od tematu, zmiana watkow dyskusji i totalne przeinaczanie sensu i logiki sa legendarne. Tyle ci moge oddac.

 

Szczerze mówiąc jedyne co mogę oddać w zamian to mocz. Było powiedziane, że będzie gadanka i była pogadanka, ale maruda mejm przyjdzie i będzie zawiedziony, że byłą gadanka chociaż niczego na PS3 nie ogra. Czasem mógłbyś zm, bo jak gnijesz od środka to chociaż nie wylewaj tego na innych.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, orion50 napisał:

Hmm a może dzięki temu graniu w chmurze na one, szybciej porzuca te szroty i będą wychodzić grę series only?

Dokładnie taki jest ich plan, dzięki chmurze nie będą musieli porzucać bazy ponad 50 milionów konsol a jednocześnie będą mogli robić gry nie hamowane przez poprzednią generacje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Szczerze mówiąc jedyne co mogę oddać w zamian to mocz. Było powiedziane, że będzie gadanka i była pogadanka, ale maruda mejm przyjdzie i będzie zawiedziony, że byłą gadanka chociaż niczego na PS3 nie ogra. Czasem mógłbyś zm, bo jak gnijesz od środka to chociaż nie wylewaj tego na innych.

Na ciebie to bym sie nawet nie wylal gdybys plonal. To ze miala byc pogadanka nie usprawiedliwia tego, ze byla to zla decyzja od samego poczatku co zostalo udowodnione 2h temu. Nie ma tu chyba nikogo komu sie ta forma podobala ale ty bedziesz odwracal kota ogonem i udawal oswieconego.

Odnośnik do komentarza

Mi te indory również bardzo siadły. Humble Games to istotny wydawca na scenie indie, a że ja tę scenę lubię to się dogadujemy. \\

 

Mimo wszystko uspokaja mnie świadomość, że oprócz dzisiejszej prezentacji mielibyśmy zobaczyć nieco więcej. W sumie jeśli otwarcie ma przyciągnąć większą rzeszę graczy to faktycznie najlepsze zostawiono na ceremonię? Mi naprawdę wystarczy data premiery singla i multi w H:Infinite.

Odnośnik do komentarza

Po konfie gamescomowej nie spodziewalem sie niczego - tylko by pokazac jakies DLC i indie. Raczej zapchaj dziury. I to otrzymalismy. I w sumie wiadomosc o xcloud na X1 oraz DLC do State of Decay na plus konfy. Ale mogli by zmienic formule na cos krotkiego ala State of Play i inaczej by to bylo przyjete.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...