Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, UberAdi napisał:

Forza wygląda ładnie ale to tylko kolejny track racer w którym ewolucja grafiki obecnie sprowadza się do lepszych odbić. Forza Horizon 5 wygląda lepiej i ciekawiej dzięki krajobrazom.

 

Reszta do kosza. Sprawdze tego Hi-Fi Rush z najbardziej generic boomerskim rockiem jaki słyszałem.

Nie, bo przesady. Auta względem FH5 zaliczyły ogromny skok. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Rozi napisał:

Zamiast zrobić Preya 2, albo nowe Dishonored, to wyjdzie taka chujnia

  Ukryj zawartość

:pawel:

 

Wolałbym jakieś nowe IP tylko skoncentrowane w całości na singlu. Deathloop był OK ale to nie był poziom Preya czy Dishonored. 

Odnośnik do komentarza

Ta konferencja była mniej więcej na tym poziomie, co serwisy M$ dzisiaj rano. Ehh, człowiek ma za duże oczekiwania, a jakby nie było z M$ i grami AAA od lat jest źle, bardzo źle. 

 

Niech już wydają tego Starfielda przynajmniej...

Godzinę temu, Basior napisał:

Na deathloopa narzekałem a wyszedł mega. Nie żałuję kupna na premiere. Ale tu... jakieś te wampiry pizd'owate... Ale mam nadzieję, że będzie lepiej jak na trailerach.

Deathloop nie wyszedł zajebiscie, chyba tylko w reckach za "unikatowe podejscie" dla mnie półeczka niżej niż Dishonored 1 i 2. Redfall nie wiem - dla mnie to będzie kolejna obniżka formy Arkane.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

 

Bo to nie konferencja w stylu e3 i już od 2 tygodni było wiadomo jakie tytuły pokażą.

Ja po miliardowej korporacji spodziewałem się więcej. Jeszcze pewnie kilka lat czekania, aż ich kupione studia pokażą na co ich stać, na razie obiektywnie jest kiepściutko w tej generacji z tytułami od M$.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozi to spoko użytkownik, ale niestety przy okazji jakiś wydarzeń z związanych z Xboxem wychodzi z niego straszny fanboy, na szczęście do tej pory Xbox nie dawał mu wielu okazji do tego. Wczoraj trwała walka na 3 fronty: forum, statusy i discord. 

 

I pewnie zaraz wejdzie obrona, że przecież ma Xboxa więc nie może być fanboyem, ale przecież podobnie można powiedzieć o Schabku który ma Xboxa czy Daddym który ma PS5 . Bo nie liczy się to co masz pod telewizorem, tylko co masz w głowie i jak się zachowujesz.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...